El San Martin Ra 1-0 CD Praviano: Maç Sonucu ve İstatistikleri
El San Martin Ra 1–0 CD Praviano (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
El San Martin Ra – CD Praviano maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: F. Cigales 25' (El San Martin Ra).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
El San Martin Ra üstte · CD Praviano altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' gol: F. Cigales (El San Martin Ra)
Maç olayları
- El San Martin RaCD Praviano
- Gol F. Cigales 1–025'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (13 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (13 gol) | 2,00 (8 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (20 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,80 (18 gol) | 2,20 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %75 3/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %0 0/10 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Berabere | %50 4/8 | %25 1/4 |
| Geride | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %60 3/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Geride | %33 3/9 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
El San Martin Ra (8 maç)
CD Praviano (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
El San Martin Ra (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 0 | 5 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 4 | 2 |
CD Praviano (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 6 | 4 |
Kartlar
El San Martin Ra
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
CD Praviano
Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
San Martín için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 10, yenilen 7. Praviano son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 12 gol attı, 11 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: San Martín 1, Praviano 2 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 0,50 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Mart 2026, San Martín 0-1 Praviano.
- Sıralama
- 12. (9 p) – 7. (11 p)
- Form (son 5)
- BGGBB – GBBMM
- H2H (G-B-M)
- 1-5-2 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %86
- iddaa MS 1-0-2
- 2,30 – 2,93 – 2,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
San Martín bu sezon 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,86 gol yedi; Praviano bu sezon 7 maçta 2,14 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: San Martín %57, Praviano %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: San Martín %71, Praviano %86. İlk yarıyı önde kapatma: San Martín 2/6, Praviano 3/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,30, 0 – 2,93, 2 – 2,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,48, Üst 1,96. Karşılıklı Gol: Var 1,72, Yok 1,65.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %79; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Tercera: Group 2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Covadonga | 9 | +14 | 20 |
| 2 | Sporting Gijón II | 9 | +8 | 20 |
| 3 | Caudal | 9 | +4 | 18 |
| 4 | Lealtad | 9 | +9 | 17 |
| 5 | Condal | 9 | +8 | 17 |
| 6 | Gijón Industrial | 10 | +5 | 17 |
| 7 | Mosconia | 9 | +2 | 15 |
| 8 | San Martín | 9 | 0 | 15 |
| 9 | Praviano | 10 | +6 | 14 |
| 10 | Siero | 10 | -3 | 12 |
| 11 | Colunga | 9 | -6 | 12 |
| 12 | Avilés Stadium | 10 | -5 | 11 |
| 13 | Langreo | 9 | -3 | 9 |
| 14 | Ceares | 9 | -2 | 8 |
| 15 | Llanes | 9 | -7 | 7 |
| 16 | Astur | 9 | -6 | 5 |
| 17 | L'Entregu | 9 | -12 | 5 |
| 18 | Andes | 9 | -12 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Covadonga | 5 | +13 | 13 |
| 2 | Sporting Gijón II | 5 | +5 | 10 |
| 3 | Mosconia | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Caudal | 4 | +4 | 10 |
| 5 | Siero | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Lealtad | 5 | +4 | 8 |
| 7 | Condal | 4 | +3 | 8 |
| 8 | Praviano | 5 | +4 | 7 |
| 9 | Gijón Industrial | 5 | 0 | 7 |
| 10 | San Martín | 4 | -1 | 7 |
| 11 | Ceares | 5 | +1 | 6 |
| 12 | Llanes | 5 | -3 | 6 |
| 13 | Avilés Stadium | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Colunga | 4 | -4 | 4 |
| 15 | Langreo | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Andes | 4 | -4 | 2 |
| 17 | Astur | 4 | -4 | 2 |
| 18 | L'Entregu | 5 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gijón Industrial | 5 | +5 | 10 |
| 2 | Sporting Gijón II | 4 | +3 | 10 |
| 3 | Condal | 5 | +5 | 9 |
| 4 | Lealtad | 4 | +5 | 9 |
| 5 | San Martín | 5 | +1 | 8 |
| 6 | Caudal | 5 | 0 | 8 |
| 7 | Colunga | 5 | -2 | 8 |
| 8 | Praviano | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Covadonga | 4 | +1 | 7 |
| 10 | Avilés Stadium | 5 | -4 | 6 |
| 11 | Langreo | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Mosconia | 5 | -3 | 5 |
| 13 | Astur | 5 | -2 | 3 |
| 14 | L'Entregu | 4 | -6 | 3 |
| 15 | Siero | 5 | -7 | 3 |
| 16 | Ceares | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Llanes | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Andes | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
