Yeni Zelanda · National League - National

Eastern Suburbs AFC – Cashmere Technical

Skor 0–0 5' Canlı · anlık güncelleniyor

Canlı

Maç bilgileri

Stadyum
Madills Farm Reserve

Canlı

0–05'

Maç boyunca anlık güncellenir · Son güncelleme 06:04 TSİ

Maç özeti

Ev sahibi

Eastern Suburbs AFC

9. sıra · 4 puan

BMMMG

Deplasman

Cashmere Technical

1. sıra · 13 puan

GMGGB

İki takımın son 5 maçı

1,00 Gol atma maç başı 3,40
2,60 Gol yeme maç başı 0,60
%20 Gol yememe maçların %60
%60 KG Var maçların %40
%80 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2023'ten beri)

1 Eastern Suburbs AFC0 berabere1 Cashmere Technical

  • Cashmere Technical deplasmanda 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Eastern Suburbs AFC
Toplam (5)İç saha (2)
Galibiyet%20 1/5%0 0/2
Beraberlik%20 1/5%0 0/2
Mağlubiyet%60 3/5%100 2/2
Cashmere Technical
Toplam (6)Dış saha (3)
Galibiyet%67 4/6%67 2/3
Beraberlik%17 1/6%0 0/3
Mağlubiyet%17 1/6%33 1/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Eastern Suburbs AFC
Toplam (5)İç saha (2)
Attığı gol / maç1,00 (5 gol)1,50 (3 gol)
Yediği gol / maç2,60 (13 gol)4,00 (8 gol)
Cashmere Technical
Toplam (6)Dış saha (3)
Attığı gol / maç3,50 (21 gol)2,33 (7 gol)
Yediği gol / maç0,50 (3 gol)0,67 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Eastern Suburbs AFC
Toplam (5)İç saha (2)
KG Var%60 3/5%100 2/2
1,5 Üst%80 4/5%100 2/2
2,5 Üst%80 4/5%100 2/2
3,5 Üst%60 3/5%100 2/2
Gol yememe%20 1/5%0 0/2
Cashmere Technical
Toplam (6)Dış saha (3)
KG Var%33 2/6%33 1/3
1,5 Üst%100 6/6%100 3/3
2,5 Üst%67 4/6%67 2/3
3,5 Üst%33 2/6%33 1/3
Gol yememe%67 4/6%67 2/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Eastern Suburbs AFC
Toplam (5)İç saha (2)
Önde%0 0/5%0 0/2
Berabere%60 3/5%50 1/2
Geride%40 2/5%50 1/2
Cashmere Technical
Toplam (6)Dış saha (3)
Önde%83 5/6%100 3/3
Berabere%17 1/6%0 0/3
Geride%0 0/6%0 0/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Eastern Suburbs AFC (5 maç)

1/101/X01/20X/11X/X1X/212/102/X02/22

Cashmere Technical (6 maç)

1/141/X01/21X/10X/X1X/202/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Eastern Suburbs AFC (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 1 2
46-60 0 3
61-75 3 3
76-90 1 4

Cashmere Technical (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 0
16-30 4 0
31-45 3 0
46-60 2 0
61-75 4 1
76-90 2 2

Kartlar

Eastern Suburbs AFC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (4 maç · maç başı sarı 0,0)

Cashmere Technical

Sarı 0 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla · ligde 33 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Eastern Suburbs AFC

9. sıra · 4 puan · 5 maç · averaj -8

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMG

  1. 31.10 Auckland United 1–2 Eastern Suburbs AFC G
  2. 25.10 Eastern Suburbs AFC 1–4 Miramar M
  3. 17.10 Wellington Olympic 4–0 Eastern Suburbs AFC M
  4. 03.10 Eastern Suburbs AFC 2–4 Auckland City M
  5. 26.09 Ferrymead Bays 0–0 Eastern Suburbs AFC B
Deplasman

Cashmere Technical

1. sıra · 13 puan · 6 maç · averaj +18

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGGB

  1. 01.11 Cashmere Technical 1–1 Auckland City B
  2. 23.10 Ferrymead Bays 0–2 Cashmere Technical G
  3. 18.10 Cashmere Technical 3–0 Auckland FC 2 G
  4. 11.10 Napier City Rovers 2–1 Cashmere Technical M
  5. 04.10 Cashmere Technical 10–0 Wellington Phoenix II G

Puan durumu 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Yeni Zelanda · National League - National puan durumu · First Division: Championship Group

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cashmere Technical 6411 213 +1813 GMGGB
2Wellington Olympic 6411 168 +813 MBGGG
3Birkenhead United 6411 137 +613 GGGGB
4Auckland City 6330 147 +712 BGGBB
5Miramar 6312 118 +310 GGMGM
6Auckland United 7223 1513 +28 BGMMM
7Napier City Rovers 5212 712 -57 BMGMG
8Ferrymead Bays 7214 411 -77 MMMMG
9Eastern Suburbs 5113 513 -84 BMMMG
10Wellington Phoenix II 6114 518 -134 MMMGM
11Auckland FC 2 6015 819 -111 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Cashmere Technical 3210 141 +137
2Napier City Rovers 3210 63 +37
3Auckland United 3201 103 +76
4Wellington Olympic 3201 94 +56
5Birkenhead United 3201 44 06
6Auckland City 3120 74 +35
7Wellington Phoenix II 3111 44 04
8Ferrymead Bays 4112 26 -44
9Miramar 3102 25 -33
10Auckland FC 2 3012 511 -61
11Eastern Suburbs 2002 38 -50
#TakımOGBMAYAVP
1Birkenhead United 3210 93 +67
2Miramar 3210 93 +67
3Auckland City 3210 73 +47
4Wellington Olympic 3210 74 +37
5Cashmere Technical 3201 72 +56
6Eastern Suburbs 3111 25 -34
7Ferrymead Bays 3102 25 -33
8Auckland United 4022 510 -52
9Auckland FC 2 3003 38 -50
10Napier City Rovers 2002 19 -80
11Wellington Phoenix II 3003 114 -130

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:42 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 13:42 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Eastern Suburbs AFC2,85
X · Beraberlik3,44
2 · Cashmere Technical1,81

Karşılıklı gol

Var1,30
Yok2,36
Tüm marketler (13)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,50Üst1,89

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,91Yok1,17

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,5403,7522,98

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,89Üst1,50

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,91Üst1,49

Alt/Üst 3.5

Alt1,49Üst1,92

1. Yarı Sonucu

13,2302,2622,26

2. Yarı Sonucu

12,9502,6322,10

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,59Üst1,76

Çifte Şans

1 ve 01,521 ve 21,120 ve 21,19

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,321 ve 21,320 ve 21,15

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,48Üst1,92