← Maçlar
İskoçya · League One · 13. hafta31 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

East Kilbri 1-2 Ross County: Maç Sonucu ve İstatistikleri

East Kilbri
1–2İY 0–1
Ross County
Maç sonu

East Kilbri 1–2 Ross County (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

East Kilbri – Ross County maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: J. Balde 90+1' (East Kilbri); B. Graham 30', K. Phillips 76' (Ross County).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

East Kilbri üstte · Ross County altta

01530İY607590 16' sarı kart: C. Elliott (East Kilbri)22' sarı kart: C. Randall (Ross County)27' sarı kart: C. Hamilton (Ross County)30' gol: B. Graham (Ross County)57' oyuncu değişikliği: L. McCarvel ↔ J. Lindsay (Ross County)↔57' oyuncu değişikliği: C. Randall ↔ L. Reid (Ross County)↔69' oyuncu değişikliği: B. Graham ↔ K. Phillips (Ross County)↔69' oyuncu değişikliği: L. McGrattan ↔ C. McKenzie (East Kilbri)↔76' gol: K. Phillips (Ross County)78' oyuncu değişikliği: J. Turner ↔ R. Docherty (Ross County)↔78' oyuncu değişikliği: A. Emslie ↔ R. Diack (Ross County)↔80' sarı kart: R. Chin (Ross County)81' oyuncu değişikliği: J. Hamilton ↔ D. O'Connor (East Kilbri)↔88' oyuncu değişikliği: C. Elliott ↔ J. Balde (East Kilbri)↔90+1' gol: J. Balde (East Kilbri)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 16' sarı kart: C. Elliott (East Kilbri)
  • 22' sarı kart: C. Randall (Ross County)
  • 27' sarı kart: C. Hamilton (Ross County)
  • 30' gol: B. Graham (Ross County)
  • 57' oyuncu değişikliği: L. McCarvel ↔ J. Lindsay (Ross County)
  • 57' oyuncu değişikliği: C. Randall ↔ L. Reid (Ross County)
  • 69' oyuncu değişikliği: B. Graham ↔ K. Phillips (Ross County)
  • 69' oyuncu değişikliği: L. McGrattan ↔ C. McKenzie (East Kilbri)
  • 76' gol: K. Phillips (Ross County)
  • 78' oyuncu değişikliği: J. Turner ↔ R. Docherty (Ross County)
  • 78' oyuncu değişikliği: A. Emslie ↔ R. Diack (Ross County)
  • 80' sarı kart: R. Chin (Ross County)
  • 81' oyuncu değişikliği: J. Hamilton ↔ D. O'Connor (East Kilbri)
  • 88' oyuncu değişikliği: C. Elliott ↔ J. Balde (East Kilbri)
  • 90+1' gol: J. Balde (East Kilbri)

Maç olayları

  1. East KilbriRoss County
  2. Gol J. Balde 1–2Asist: S. Fagan90+1'
  3. C. Elliott ↔ J. BaldeOyuncu değişikliği88'
  4. J. Hamilton ↔ D. O'ConnorOyuncu değişikliği81'
  5. 80'R. ChinSarı kart
  6. 78'J. Turner ↔ R. DochertyOyuncu değişikliği
  7. 78'A. Emslie ↔ R. DiackOyuncu değişikliği
  8. 76'Gol K. Phillips 0–2
  9. 69'B. Graham ↔ K. PhillipsOyuncu değişikliği
  10. L. McGrattan ↔ C. McKenzieOyuncu değişikliği69'
  11. 57'L. McCarvel ↔ J. LindsayOyuncu değişikliği
  12. 57'C. Randall ↔ L. ReidOyuncu değişikliği
  13. 30'Gol B. Graham 0–1
  14. 27'C. HamiltonSarı kart
  15. 22'C. RandallSarı kart
  16. C. ElliottSarı kart16'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

East Kilbri
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%46 6/13%43 3/7
Beraberlik%23 3/13%29 2/7
Mağlubiyet%31 4/13%29 2/7
Ross County
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%86 12/14%86 6/7
Beraberlik%14 2/14%14 1/7
Mağlubiyet%0 0/14%0 0/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

East Kilbri
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,77 (23 gol)2,14 (15 gol)
Yediği gol / maç1,38 (18 gol)1,14 (8 gol)
Ross County
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç3,50 (49 gol)3,14 (22 gol)
Yediği gol / maç0,64 (9 gol)0,71 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

East Kilbri
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%62 8/13%71 5/7
1,5 Üst%92 12/13%86 6/7
2,5 Üst%77 10/13%71 5/7
3,5 Üst%31 4/13%43 3/7
Gol yememe%15 2/13%14 1/7
Ross County
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%57 8/14%57 4/7
1,5 Üst%93 13/14%86 6/7
2,5 Üst%79 11/14%71 5/7
3,5 Üst%64 9/14%57 4/7
Gol yememe%43 6/14%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

East Kilbri
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%38 5/13%43 3/7
Berabere%31 4/13%29 2/7
Geride%31 4/13%29 2/7
Ross County
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%71 10/14%71 5/7
Berabere%29 4/14%29 2/7
Geride%0 0/14%0 0/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

East Kilbri (13 maç)

1/141/X11/20X/12X/X2X/202/102/X02/24

Ross County (14 maç)

1/1101/X01/20X/12X/X2X/202/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

East Kilbri (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 2 3
31-45 3 4
46-60 2 5
61-75 7 3
76-90 5 2

Ross County (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 0
16-30 8 0
31-45 8 2
46-60 7 1
61-75 8 2
76-90 10 2

Kartlar

East Kilbri

Sarı 33 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,5)

Ross County

Sarı 31 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

East Kilbride için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 11, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Ross County son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 19 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: East Kilbride 0, Ross County 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 29 Ağustos 2026, Ross County 4-0 East Kilbride.

Sıralama
4. (18 p) – 1. (32 p)
Form (son 5)
BGBGM – BGGGG
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %50
iddaa MS 1-0-2
4,54 – 4,08 – 1,39
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

East Kilbride iç saha 6 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,00 gol yedi; Ross County dış saha 6 maçta 3,33 attı, 0,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: East Kilbride %67, Ross County %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: East Kilbride %67, Ross County %50. İlk yarıyı önde kapatma: East Kilbride 3/6, Ross County 4/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,54, 0 – 4,08, 2 – 1,39. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,36, Üst 1,31. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,11.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 30 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 28 Ekim 2026 18:03 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · League One puan durumu · Division2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ross County 121020 437 +3632 GGGGB
2Hamilton Academical 121020 265 +2132 GGGGB
3Montrose 12615 1720 -319 GMMBG
4East Kilbride 11533 2015 +518 GGBB
5Airdrie United 12345 1019 -913 GGBMM
6Queen of the South 12417 1334 -2113 MGGMG
7Alloa Athletic 12336 1214 -212 MMMGM
8Peterhead 12318 920 -1110 MMMGM
9East Fife 12165 916 -79 MMBMM
10Cove Rangers 11137 918 -96 MMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Hamilton Academical 6600 143 +1118
2Ross County 6510 233 +2016
3Montrose 6402 1012 -212
4East Kilbride 6321 146 +811
5Airdrie United 6222 56 -18
6Queen of the South 6213 815 -77
7Cove Rangers 5131 54 +16
8Peterhead 6204 58 -36
9Alloa Athletic 6123 57 -25
10East Fife 6123 510 -55
#TakımOGBMAYAVP
1Ross County 6510 204 +1616
2Hamilton Academical 6420 122 +1014
3Alloa Athletic 6213 77 07
4Montrose 6213 78 -17
5East Kilbride 5212 69 -37
6Queen of the South 6204 519 -146
7Airdrie United 6123 513 -85
8East Fife 6042 46 -24
9Peterhead 6114 412 -84
10Cove Rangers 6006 414 -100

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:03 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,54X4,0821,39

Çifte şans

1X2,02121,07X21,06

Karşılıklı gol

Var1,41Yok2,11

2,5 Alt / Üst

Alt2,36Üst1,31

3,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst1,90

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.