Dunav 2010 0-1 Levski Sofya: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Dunav 2010 0–1 Levski Sofya (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 6–23, isabetli şut 1–6, topa sahip olma %23–%77, korner 1–10.
Maç özeti
Dunav 2010 – Levski Sofya maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Dunav 2010: G. Chilikov · Levski Sofya: Julio Velázquez
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Dunav 2010 üstte · Levski Sofya altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' oyuncu değişikliği: jose cabarcas ↔ Elisee Sou (Dunav 2010)
- 23' sarı kart: Bozhidar Chorbadzhiyski (Dunav 2010)
- 58' oyuncu değişikliği: Juan Perea ↔ Mustapha Sangaré (Levski Sofya)
- 58' oyuncu değişikliği: Akram Bouras ↔ Mazire Soula (Levski Sofya)
- 60' oyuncu değişikliği: Kristiyan Boychev ↔ Stojan Predev (Dunav 2010)
- 71' oyuncu değişikliği: Mehdi Moubarik ↔ Marko Grujić (Levski Sofya)
- 71' oyuncu değişikliği: Reinaldo Nascimento Satorno ↔ Armstrong Oko-Flex (Levski Sofya)
- 77' sarı kart: Radoslav Apostolov (Dunav 2010)
- 77' oyuncu değişikliği: jordan louis saint ↔ Ibrahim Keita (Dunav 2010)
- 77' oyuncu değişikliği: Alexander Valiño Navasal ↔ Ilker Budinov (Dunav 2010)
- 77' oyuncu değişikliği: Andre Alves ↔ Kyriakos Antoniou (Dunav 2010)
- 82' sarı kart: Kristian Dimitrov (Levski Sofya)
Maç olayları
- Dunav 2010Levski Sofya
- 82'Kristian DimitrovSarı kart
- Radoslav ApostolovSarı kart77'
- jordan louis saint ↔ Ibrahim KeitaOyuncu değişikliği77'
- Alexander Valiño Navasal ↔ Ilker BudinovOyuncu değişikliği77'
- Andre Alves ↔ Kyriakos AntoniouOyuncu değişikliği77'
- 71'Mehdi Moubarik ↔ Marko GrujićOyuncu değişikliği
- 71'Reinaldo Nascimento Satorno ↔ Armstrong Oko-FlexOyuncu değişikliği
- Kristiyan Boychev ↔ Stojan PredevOyuncu değişikliği60'
- 58'Juan Perea ↔ Mustapha SangaréOyuncu değişikliği
- 58'Akram Bouras ↔ Mazire SoulaOyuncu değişikliği
- Bozhidar ChorbadzhiyskiSarı kart23'
- jose cabarcas ↔ Elisee SouOyuncu değişikliği13'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %83 10/12 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %0 0/12 | %0 0/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (16 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,08 (25 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,42 (5 gol) | 0,57 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %58 7/12 | %43 3/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %17 2/12 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %58 7/12 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Geride | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %14 1/7 |
| Berabere | %50 6/12 | %71 5/7 |
| Geride | %8 1/12 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Dunav 2010 (14 maç)
Levski Sofya (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Dunav 2010 (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 5 | 7 |
Levski Sofya (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 9 | 1 |
Kartlar
Dunav 2010
Sarı 30 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Levski Sofya
Sarı 11 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Dunav 2010: iç saha, 7 maç · Levski Sofya: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Dunav 2010 – Levski Sofya ilk 11'ler
Dunav 2010 · 4-2-3-1
- 33G. KitanovK
- 39Andre AlvesD77' oyundan çıktı 77. dk
- 93B. ChorbadzhiyskiD23' sarı kart 23. dk
- 4J. CabarcasD13' oyundan çıktı 13. dk
- 88D. TodorovD
- 14R. ApostolovO77' sarı kart 77. dk
- 17N. FonkeuO
- 2M. DilchovskiD
- 10K. BoychevO60' oyundan çıktı 60. dk
- 23Jordan Layn Saint-LouisO77' oyundan çıktı 77. dk
- 9Álex ValiñoF77' oyundan çıktı 77. dk
- 5K. AntoniouD77' oyuna girdi 77. dk
- 1B. ŻelazowskiK
- 6S. YovkovD
- 44V. VidakovićO
- 19S. StefanovO
- 78Elisee SouO
- 77A. SimeonovF
- 22S. PredevD60' oyuna girdi 60. dk
- 18I. KeïtaF77' oyuna girdi 77. dk
- 24S. GavrilovO
- 51I. BudinovD77' oyuna girdi 77. dk
Teknik direktör: G. Chilikov
Levski Sofya · 4-2-3-1
- 13O. VladimirovK
- 21AldairD
- 50K. DimitrovD82' sarı kart 82. dk
- 4C. MakounD
- 3MaiconF
- 19E. El MoubarikO71' oyundan çıktı 71. dk
- 47A. BourasO58' oyundan çıktı 58. dk
- 17Everton BalaF
- 35SerginhoO
- 7ReinaldoF71' oyundan çıktı 71. dk
- 9J. PereaF58' oyundan çıktı 58. dk
- 92S. VutsovK
- 20Álex CentellesD
- 8M. GrujićO71' oyuna girdi 71. dk
- 2Hevertton SantosD
- 55P. HristovD
- 27David KussoF
- 11A. Oko-FlexF71' oyuna girdi 71. dk
- 12M. SangaréF58' oyuna girdi 58. dk
- 22M. SoulaO58' oyuna girdi 58. dk
- 28S. StoyanchovF
- 18G. TrdinO
Teknik direktör: Julio Velázquez
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Dunav 2010 için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 11, yenilen 8. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Levski Sofya 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 8-3). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Dunav 2010 0, Levski Sofya 8 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Temmuz 2026, Levski Sofya 2-1 Dunav 2010.
- Sıralama
- 9. (11 p) – 2. (29 p)
- Form (son 5)
- GGGBM – BGGBG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-8 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %67
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 8,98 – 4,81 – 1,16
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Dunav 2010 iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,50 gol yedi; Levski Sofya dış saha 6 maçta 1,67 attı, 0,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dunav 2010 %33, Levski Sofya %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dunav 2010 %33, Levski Sofya %67. İlk yarıyı önde kapatma: Dunav 2010 3/6, Levski Sofya 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Dunav 2010 4,2, Levski Sofya 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Dunav 2010 2,5, Levski Sofya 0,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 8,98, 0 – 4,81, 2 – 1,16. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,72, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 2,19, Yok 1,37.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bulgaristan · 1. Lig puan durumu · A PFG
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 12 | +20 | 32 |
| 2 | CSKA Sofia | 13 | +20 | 31 |
| 3 | Ludogorets | 13 | +15 | 30 |
| 4 | CSKA 1948 | 14 | +17 | 29 |
| 5 | Botev Plovdiv | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Arda Kardzhali | 13 | -1 | 21 |
| 7 | Slavia Sofia | 14 | 0 | 14 |
| 8 | Spartak Varna | 13 | -11 | 13 |
| 9 | Cherno More Varna | 14 | -8 | 13 |
| 10 | Dunav Ruse | 14 | -7 | 12 |
| 11 | Lokomotiv Plovdiv | 14 | -10 | 12 |
| 12 | Septemvri Sofia | 14 | -13 | 11 |
| 13 | Botev Vratsa | 14 | -13 | 10 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 14 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA 1948 | 8 | +16 | 21 |
| 2 | CSKA Sofia | 7 | +14 | 19 |
| 3 | Ludogorets | 7 | +10 | 17 |
| 4 | Levski Sofia | 5 | +13 | 15 |
| 5 | Arda Kardzhali | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Botev Plovdiv | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Cherno More Varna | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -3 | 8 |
| 9 | Septemvri Sofia | 7 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Slavia Sofia | 7 | -2 | 5 |
| 12 | Dunav Ruse | 7 | -4 | 5 |
| 13 | Botev Vratsa | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 7 | -9 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 7 | +7 | 17 |
| 2 | Ludogorets | 6 | +5 | 13 |
| 3 | CSKA Sofia | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Slavia Sofia | 7 | +2 | 9 |
| 5 | Botev Plovdiv | 7 | -1 | 9 |
| 6 | CSKA 1948 | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Lokomotiv Sofia | 7 | -2 | 7 |
| 8 | Dunav Ruse | 7 | -3 | 7 |
| 9 | Arda Kardzhali | 6 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 7 | -10 | 7 |
| 11 | Botev Vratsa | 8 | -9 | 5 |
| 12 | Septemvri Sofia | 7 | -7 | 4 |
| 13 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -7 | 4 |
| 14 | Cherno More Varna | 7 | -7 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
