CSKA Sofya 0-0 Slavya Sofya: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CSKA Sofya 0–0 Slavya Sofya (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 38–7, isabetli şut 12–4, topa sahip olma %71–%29, korner 13–1.
Maç özeti
CSKA Sofya – Slavya Sofya maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CSKA Sofya: Markus Gisdol · Slavya Sofya: Ratko Dostanic
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
CSKA Sofya üstte · Slavya Sofya altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 42' sarı kart: Vladimir Miletic (Slavya Sofya)
- 46' oyuncu değişikliği: Vladimir Miletic ↔ Boris todorov (Slavya Sofya)
- 50' sarı kart: Diego Ferraresso (Slavya Sofya)
- 52' sarı kart: Facundo Rodriguez (CSKA Sofya)
- 57' oyuncu değişikliği: Max Ebong ↔ Isaac Solet Bomawoko (CSKA Sofya)
- 57' oyuncu değişikliği: mohamed brahimi ↔ Barry Cotter (CSKA Sofya)
- 57' sarı kart: David Samuel Custódio Lima (CSKA Sofya)
- 58' oyuncu değişikliği: Diego Ferraresso ↔ Martin Georgiev (Slavya Sofya)
- 58' oyuncu değişikliği: vasil kazaldzhiev ↔ Roberto Iliev Raychev (Slavya Sofya)
- 71' oyuncu değişikliği: Jordan Semedo Varela ↔ Dimitar Burov (Slavya Sofya)
- 72' oyuncu değişikliği: David Samuel Custódio Lima ↔ James Eto'o (CSKA Sofya)
- 82' sarı kart: David Malembana (Slavya Sofya)
- 84' oyuncu değişikliği: Ángelo Martino ↔ Andrey Yordanov (CSKA Sofya)
- 84' oyuncu değişikliği: Bruno Jordão ↔ Jean-Philippe Gbamin (CSKA Sofya)
Maç olayları
- CSKA SofyaSlavya Sofya
- Ángelo Martino ↔ Andrey YordanovOyuncu değişikliği84'
- Bruno Jordão ↔ Jean-Philippe GbaminOyuncu değişikliği84'
- 82'David MalembanaSarı kart
- David Samuel Custódio Lima ↔ James Eto'oOyuncu değişikliği72'
- 71'Jordan Semedo Varela ↔ Dimitar BurovOyuncu değişikliği
- 58'Diego Ferraresso ↔ Martin GeorgievOyuncu değişikliği
- 58'vasil kazaldzhiev ↔ Roberto Iliev RaychevOyuncu değişikliği
- Max Ebong ↔ Isaac Solet BomawokoOyuncu değişikliği57'
- mohamed brahimi ↔ Barry CotterOyuncu değişikliği57'
- David Samuel Custódio LimaSarı kart57'
- Facundo RodriguezSarı kart52'
- 50'Diego FerraressoSarı kart
- 46'Vladimir Miletic ↔ Boris todorovOyuncu değişikliği
- 42'Vladimir MileticSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 9/13 | %86 6/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %0 0/13 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,23 (29 gol) | 2,71 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,69 (9 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,64 (9 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,64 (9 gol) | 0,43 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14 | %14 1/7 |
| 1,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 2,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %0 0/14 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %50 7/14 | %57 4/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,7 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 4,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,9 |
| 2,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %57 8/14 | %86 6/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,1 | 13,3 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,7 | 6,3 |
| 6,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 7,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Berabere | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Geride | %0 0/13 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Berabere | %93 13/14 | %100 7/7 |
| Geride | %0 0/14 | %0 0/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CSKA Sofya (13 maç)
Slavya Sofya (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CSKA Sofya (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 8 | 0 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 9 | 1 |
Slavya Sofya (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
CSKA Sofya
Sarı 31 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,4)
Slavya Sofya
Sarı 41 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CSKA Sofya: iç saha, 7 maç · Slavya Sofya: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CSKA Sofya – Slavya Sofya ilk 11'ler
CSKA Sofya · 4-1-4-1
- 21F. LapoukhovK
- 17Á. MartinoD84' oyundan çıktı 84. dk
- 2PastorD57' sarı kart 57. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 32Facundo Santiago RodríguezD52' sarı kart 52. dk
- 14T. IvanovD
- 6Bruno JordãoO84' oyundan çıktı 84. dk
- 7M. EbongO57' oyundan çıktı 57. dk
- 8S. SensiO
- 28I. PittasF
- 9S. GodoyF
- 11M. BrahimiF57' oyundan çıktı 57. dk
- 4Dinis AlmeidaD
- 37B. CotterD57' oyuna girdi 57. dk
- 99J. Eto'oO72' oyuna girdi 72. dk
- 25D. EvtimovK
- 5J. GbaminO84' oyuna girdi 84. dk
- 67C. ItuO
- 3Tamimou OuorouO
- 30P. PanayotovO
- 94I. Solet BomawokoO57' oyuna girdi 57. dk
- 91A. TunchevD
- 19A. YordanovO84' oyuna girdi 84. dk
Teknik direktör: Markus Gisdol
Slavya Sofya · 4-2-3-1
- 99I. AndonovK
- 87D. FerraressoD50' sarı kart 50. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 26D. BurovD71' oyuna girdi 71. dk
- 24L. MarinD
- 4N. SavićD
- 77E. StoevF
- 73I. MinchevO
- 71K. StoyanovD
- 95V. MiletićO42' sarı kart 42. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 27Umaro BaldéF
- 9Y. BornosuzovF
- 3M. GeorgievD58' oyuna girdi 58. dk
- 19E. GogevF
- 17Vasil KazaldzhievF58' oyundan çıktı 58. dk
- 5David MalembanaD82' sarı kart 82. dk
- 10V. NikolovO
- 63L. NtumbaK
- 7R. RaychevF58' oyuna girdi 58. dk
- 20J. Semedo VarelaD71' oyundan çıktı 71. dk
- 8Petrov Georgi ShopovF
- 6B. TodorovO46' oyuna girdi 46. dk
- 23I. AntonovF
- 11M. DossoO
Teknik direktör: Ratko Dostanic
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta CSKA Sofya 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-6). Slavya Sofya son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 22 maçta galibiyetler CSKA Sofya 12 – Slavya Sofya 4; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Temmuz 2026, Slavya Sofya 0-0 CSKA Sofya.
- Sıralama
- 1. (30 p) – 8. (12 p)
- Form (son 5)
- GBGMG – BGMMB
- H2H (G-B-M)
- 12-6-4 (22 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %17
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %17
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,06 – 6,01 – 11,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
CSKA Sofya iç saha 6 maçta maç başına 3,17 gol attı, 0,83 gol yedi; Slavya Sofya dış saha 6 maçta 0,83 attı, 0,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: CSKA Sofya %83, Slavya Sofya %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CSKA Sofya %67, Slavya Sofya %17. İlk yarıyı önde kapatma: CSKA Sofya 3/6, Slavya Sofya 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): CSKA Sofya 6,3, Slavya Sofya 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: CSKA Sofya 2,7, Slavya Sofya 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,06, 0 – 6,01, 2 – 11,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,11, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 2,09, Yok 1,42.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bulgaristan · 1. Lig puan durumu · A PFG
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 12 | +20 | 32 |
| 2 | CSKA Sofia | 13 | +20 | 31 |
| 3 | Ludogorets | 13 | +15 | 30 |
| 4 | CSKA 1948 | 14 | +17 | 29 |
| 5 | Botev Plovdiv | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Arda Kardzhali | 13 | -1 | 21 |
| 7 | Slavia Sofia | 14 | 0 | 14 |
| 8 | Spartak Varna | 13 | -11 | 13 |
| 9 | Cherno More Varna | 14 | -8 | 13 |
| 10 | Dunav Ruse | 14 | -7 | 12 |
| 11 | Lokomotiv Plovdiv | 14 | -10 | 12 |
| 12 | Septemvri Sofia | 14 | -13 | 11 |
| 13 | Botev Vratsa | 14 | -13 | 10 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 14 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA 1948 | 8 | +16 | 21 |
| 2 | CSKA Sofia | 7 | +14 | 19 |
| 3 | Ludogorets | 7 | +10 | 17 |
| 4 | Levski Sofia | 5 | +13 | 15 |
| 5 | Arda Kardzhali | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Botev Plovdiv | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Cherno More Varna | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -3 | 8 |
| 9 | Septemvri Sofia | 7 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Slavia Sofia | 7 | -2 | 5 |
| 12 | Dunav Ruse | 7 | -4 | 5 |
| 13 | Botev Vratsa | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 7 | -9 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 7 | +7 | 17 |
| 2 | Ludogorets | 6 | +5 | 13 |
| 3 | CSKA Sofia | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Slavia Sofia | 7 | +2 | 9 |
| 5 | Botev Plovdiv | 7 | -1 | 9 |
| 6 | CSKA 1948 | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Lokomotiv Sofia | 7 | -2 | 7 |
| 8 | Dunav Ruse | 7 | -3 | 7 |
| 9 | Arda Kardzhali | 6 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 7 | -10 | 7 |
| 11 | Botev Vratsa | 8 | -9 | 5 |
| 12 | Septemvri Sofia | 7 | -7 | 4 |
| 13 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -7 | 4 |
| 14 | Cherno More Varna | 7 | -7 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
