Deportes Limache 2-0 Audax Italiano: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Deportes Limache 2–0 Audax Italiano (3 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 10–20, isabetli şut 4–9, topa sahip olma %44–%56, korner 4–8.
Maç özeti
Deportes Limache – Audax Italiano maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Augusto Ezequiel Aguirre 15', Marcos Arturia 90+9' (pen.) (Deportes Limache). xG: Deportes Limache 1,0 – 1,6 Audax Italiano.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Deportes Limache: V. Rivero · Audax Italiano: P. Graff
Maç akışı
Deportes Limache üstteAudax Italiano altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %73 · 2 şut · 0,1
- 16–30'Ev %72 · 2 şut · 0,4
- 31–45+'Dengeli · 6 şut · 0,5
- 46–60'Dep %84 · 6 şut · 0,4
- 61–75'Dep %75 · 4 şut · 0,3
- 76–90+'Dep %74 · 5 şut · 0,7
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Deportes Limache, Dep = Audax Italiano.
Maç olayları
- Deportes LimacheAudax Italiano
- Penaltı golü Marcos Arturia 2–0Penaltı90+9'
- Daniel Castro ↔ Vicente ÁlvarezOyuncu değişikliği90+6'
- Gonzalo Sosa ↔ Marcos ArturiaOyuncu değişikliği90+6'
- 90+6'Diego MonrealSarı kart
- Gonzalo SosaVAR: penaltı iptal90+4'
- 85'Nicolás OrellanaSarı kart
- 81'Martín Vicente Jiménez Salinas ↔ Ariel UribeOyuncu değişikliği
- 76'Martín Vicente Jiménez SalinasSarı kart
- Jean Meneses ↔ Carlos Jeremy Morales GaticaOyuncu değişikliği73'
- Leonardo Valencia ↔ Axel Jonatan Alfonzo VillarrealOyuncu değişikliği73'
- Misael Llantén ↔ Tiago Hernández GallettoOyuncu değişikliği73'
- 73'Federico Mateos ↔ Diego CoelhoOyuncu değişikliği
- 66'Oliver Rojas ↔ Vicente ZentenoOyuncu değişikliği
- Gol Augusto Ezequiel Aguirre 1–0Asist: Javier Rojas15'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 12/26 | %62 8/13 |
| Beraberlik | %15 4/26 | %8 1/13 |
| Mağlubiyet | %38 10/26 | %31 4/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 7/26 | %15 2/13 |
| Beraberlik | %35 9/26 | %31 4/13 |
| Mağlubiyet | %38 10/26 | %54 7/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,85 (48 gol) | 2,08 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (37 gol) | 1,15 (15 gol) |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (28 gol) | 0,62 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,35 (35 gol) | 1,62 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 14/26 | %38 5/13 |
| 1,5 Üst | %85 22/26 | %100 13/13 |
| 2,5 Üst | %69 18/26 | %77 10/13 |
| 3,5 Üst | %50 13/26 | %38 5/13 |
| Gol yememe | %27 7/26 | %46 6/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 12/26 | %38 5/13 |
| 1,5 Üst | %65 17/26 | %62 8/13 |
| 2,5 Üst | %46 12/26 | %38 5/13 |
| 3,5 Üst | %19 5/26 | %15 2/13 |
| Gol yememe | %35 9/26 | %31 4/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %69 18/26 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %65 17/26 | %54 7/13 |
| 9,5 Üst | %42 11/26 | %23 3/13 |
| 10,5 Üst | %31 8/26 | %23 3/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %68 17/25 | %83 10/12 |
| 8,5 Üst | %64 16/25 | %83 10/12 |
| 9,5 Üst | %52 13/25 | %67 8/12 |
| 10,5 Üst | %32 8/25 | %42 5/12 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %69 18/26 | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %50 13/26 | %31 4/13 |
| 4,5 Üst | %38 10/26 | %31 4/13 |
| 5,5 Üst | %35 9/26 | %31 4/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,7 |
| 2,5 Üst | %92 23/25 | %92 11/12 |
| 3,5 Üst | %84 21/25 | %83 10/12 |
| 4,5 Üst | %72 18/25 | %83 10/12 |
| 5,5 Üst | %48 12/25 | %67 8/12 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %77 20/26 | %92 12/13 |
| 7,5 Üst | %73 19/26 | %85 11/13 |
| 8,5 Üst | %62 16/26 | %62 8/13 |
| 9,5 Üst | %50 13/26 | %54 7/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %76 19/25 | %92 11/12 |
| 7,5 Üst | %64 16/25 | %75 9/12 |
| 8,5 Üst | %44 11/25 | %50 6/12 |
| 9,5 Üst | %16 4/25 | %25 3/12 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 12/26 | %54 7/13 |
| Berabere | %35 9/26 | %31 4/13 |
| Geride | %19 5/26 | %15 2/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 7/26 | %31 4/13 |
| Berabere | %38 10/26 | %23 3/13 |
| Geride | %35 9/26 | %46 6/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Deportes Limache (26 maç)
Audax Italiano (26 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Deportes Limache (21 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 2 |
| 16-30 | 7 | 3 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 9 | 9 |
Audax Italiano (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 7 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 8 |
Kartlar
Deportes Limache
Sarı 47 · Kırmızı 7 (26 maç · maç başı sarı 1,8)
Audax Italiano
Sarı 73 · Kırmızı 7 (26 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:30 TSİ itibarıyla · ligde 207 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Deportes Limache: iç saha, 13 maç · Audax Italiano: dış saha, 12 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Deportes Limache – Audax Italiano ilk 11'ler
Deportes Limache · 4-2-3-1
- 23CésarK
- 33D. EscobarD
- 2A. AguirreD15' gol 15. dk
- 24A. ParotD
- 11Javier RojasD15' asist 15. dk
- 6C. FuentesO
- 25M. LlanténO73' oyundan çıktı 73. dk
- 19D. CastroO90+6' oyundan çıktı 90+6. dk
- 10L. ValenciaO73' oyundan çıktı 73. dk
- 16J. MenesesO73' oyundan çıktı 73. dk
- 9G. SosaF90+6' oyundan çıktı 90+6. dk
- 5A. AlfonzoD73' oyuna girdi 73. dk
- 26M. ArturiaF90+6' oyuna girdi 90+6. dk90+9' gol 90+9. dk
- 27T. GallettoO73' oyuna girdi 73. dk
- 17C. GonzálezK
- 14H. MartínezO
- 7C. MoralesD73' oyuna girdi 73. dk
- 15V. ÁlvarezF90+6' oyuna girdi 90+6. dk
Teknik direktör: V. Rivero
Audax Italiano · 4-4-2
- 1T. AhumadaK
- 16O. RojasD66' oyundan çıktı 66. dk
- 29M. OrtizD
- 14D. MonrealD90+6' sarı kart 90+6. dk
- 3F. SalomoniD
- 20M. JiménezO76' sarı kart 76. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 28F. MateosO73' oyundan çıktı 73. dk
- 8M. CollaoO
- 21G. ChiaveranoO
- 24N. OrellanaF85' sarı kart 85. dk
- 11F. TroyanskyF
- 18N. AedoO
- 9D. CoelhoF73' oyuna girdi 73. dk
- 25P. GarridoK
- 42Martín Alonso Huamán CerecedaD
- 38T. LeytonO
- 17F. LoyolaO
- 6M. SandovalO
- 30A. UribeO81' oyuna girdi 81. dk
- 2V. ZentenoO66' oyuna girdi 66. dk
- 22D. PizarroF
Teknik direktör: P. Graff
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Deportes Limache için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 8, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Audax Italiano son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 3 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Deportes Limache 1 – Audax Italiano 1; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Audax Italiano 2-2 Deportes Limache.
- Sıralama
- 6. (37 p) – 12. (29 p)
- Form (son 5)
- GBMGG – BBMBG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-1 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %42
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %42 – %42
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,99 – 3,17 – 2,73
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Deportes Limache iç saha 12 maçta maç başına 2,08 gol attı, 1,25 gol yedi; Audax Italiano dış saha 12 maçta 0,67 attı, 1,58 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Deportes Limache %83, Audax Italiano %42. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Deportes Limache %42, Audax Italiano %42. İlk yarıyı önde kapatma: Deportes Limache 6/12, Audax Italiano 4/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Deportes Limache 3,4, Audax Italiano 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Deportes Limache 2,1, Audax Italiano 3,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,17, 2 – 2,73. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,91, Üst 1,51. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,07.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 6 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 21:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Şili · Primera División puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 25 | +23 | 55 |
| 2 | Universidad de Chile | 25 | +25 | 48 |
| 3 | U. Catolica | 24 | +15 | 42 |
| 4 | Everton de Vina | 25 | +10 | 39 |
| 5 | Palestino | 25 | +3 | 38 |
| 6 | Deportes Limache | 25 | +9 | 37 |
| 7 | Nublense | 25 | -8 | 35 |
| 8 | La Serena | 25 | -3 | 33 |
| 9 | Coquimbo Unido | 24 | +2 | 32 |
| 10 | Concepción | 25 | -3 | 32 |
| 11 | Huachipato | 24 | -6 | 32 |
| 12 | A. Italiano | 24 | -5 | 29 |
| 13 | O'Higgins | 25 | -10 | 28 |
| 14 | Cobresal | 25 | -10 | 26 |
| 15 | Universidad Concepción | 25 | -23 | 23 |
| 16 | Union La Calera | 25 | -19 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universidad de Chile | 13 | +21 | 30 |
| 2 | Colo Colo | 12 | +18 | 26 |
| 3 | Palestino | 13 | +13 | 25 |
| 4 | Deportes Limache | 12 | +10 | 22 |
| 5 | U. Catolica | 11 | +13 | 20 |
| 6 | A. Italiano | 13 | +6 | 20 |
| 7 | Huachipato | 12 | +1 | 20 |
| 8 | La Serena | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Everton de Vina | 13 | +3 | 19 |
| 10 | Concepción | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Cobresal | 12 | +2 | 19 |
| 12 | Nublense | 13 | 0 | 19 |
| 13 | Coquimbo Unido | 11 | +7 | 18 |
| 14 | O'Higgins | 12 | -3 | 16 |
| 15 | Universidad Concepción | 12 | -5 | 16 |
| 16 | Union La Calera | 13 | -1 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 13 | +5 | 29 |
| 2 | U. Catolica | 13 | +2 | 22 |
| 3 | Everton de Vina | 12 | +7 | 20 |
| 4 | Universidad de Chile | 12 | +4 | 18 |
| 5 | Nublense | 12 | -8 | 16 |
| 6 | Deportes Limache | 13 | -1 | 15 |
| 7 | Coquimbo Unido | 13 | -5 | 14 |
| 8 | La Serena | 12 | -6 | 14 |
| 9 | Concepción | 12 | -6 | 13 |
| 10 | Palestino | 12 | -10 | 13 |
| 11 | O'Higgins | 13 | -7 | 12 |
| 12 | Huachipato | 12 | -7 | 12 |
| 13 | A. Italiano | 11 | -11 | 9 |
| 14 | Cobresal | 13 | -12 | 7 |
| 15 | Universidad Concepción | 13 | -18 | 7 |
| 16 | Union La Calera | 12 | -18 | 6 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:23 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
