Deportes Concepcion 1-0 Palestino: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Deportes Concepcion 1–0 Palestino (3 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 7–16, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %34–%66, korner 3–8.
Maç özeti
Deportes Concepcion – Palestino maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Fausto Grillo 35' (Deportes Concepcion). xG: Deportes Concepcion 0,5 – 0,7 Palestino.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Deportes Concepcion: Fernando Díaz · Palestino: G. Farré
Maç akışı
Deportes Concepcion üsttePalestino altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 1 şut · 0,1
- 16–30'Dep %86 · 4 şut · 0,2
- 31–45+'Dep %56 · 4 şut · 0,3
- 46–60'Dep %64 · 3 şut · 0,1
- 61–75'Dep %85 · 4 şut · 0,1
- 76–90+'Dengeli · 4 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Deportes Concepcion, Dep = Palestino.
Maç olayları
- Deportes ConcepcionPalestino
- Mario SandovalSarı kart90+5'
- 83'Bryan Carrasco ↔ Francisco MontesOyuncu değişikliği
- Mateo González ↔ Brayan VéjarOyuncu değişikliği82'
- Ethan EspinozaSarı kart77'
- 76'Bryan CarrascoSarı kart
- Matías Cavalleri ↔ Jorge HenríquezOyuncu değişikliği75'
- 66'Jonathan Benítez ↔ Martin ArayaOyuncu değişikliği
- 63'Jason León ↔ Joe AbrigoOyuncu değişikliği
- Joaquín Montecinos ↔ Fernando RomeroOyuncu değişikliği59'
- 52'Vicente EspinozaSarı kart
- 45'Marcelo Eggel ↔ Jonathan BenítezOyuncu değişikliği
- 45'Gonzalo Tapia ↔ Ian Zohar Alegría PindalOyuncu değişikliği
- Gol Fausto Grillo 1–0Asist: Joaquín Larrivey35'
- 34'Marcelo EggelSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %41 11/27 | %43 6/14 |
| Beraberlik | %19 5/27 | %29 4/14 |
| Mağlubiyet | %41 11/27 | %29 4/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %41 11/27 | %29 4/14 |
| Beraberlik | %19 5/27 | %7 1/14 |
| Mağlubiyet | %41 11/27 | %64 9/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (30 gol) | 1,29 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (30 gol) | 1,00 (14 gol) |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (39 gol) | 0,86 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,41 (38 gol) | 1,71 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %37 10/27 | %36 5/14 |
| 1,5 Üst | %70 19/27 | %71 10/14 |
| 2,5 Üst | %30 8/27 | %21 3/14 |
| 3,5 Üst | %11 3/27 | %14 2/14 |
| Gol yememe | %37 10/27 | %36 5/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 16/27 | %50 7/14 |
| 1,5 Üst | %67 18/27 | %64 9/14 |
| 2,5 Üst | %52 14/27 | %50 7/14 |
| 3,5 Üst | %30 8/27 | %21 3/14 |
| Gol yememe | %19 5/27 | %14 2/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %67 18/27 | %79 11/14 |
| 8,5 Üst | %48 13/27 | %50 7/14 |
| 9,5 Üst | %41 11/27 | %50 7/14 |
| 10,5 Üst | %33 9/27 | %36 5/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %56 15/27 | %64 9/14 |
| 8,5 Üst | %56 15/27 | %64 9/14 |
| 9,5 Üst | %48 13/27 | %57 8/14 |
| 10,5 Üst | %37 10/27 | %43 6/14 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,6 |
| 2,5 Üst | %96 26/27 | %93 13/14 |
| 3,5 Üst | %89 24/27 | %86 12/14 |
| 4,5 Üst | %67 18/27 | %79 11/14 |
| 5,5 Üst | %48 13/27 | %57 8/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %85 23/27 | %86 12/14 |
| 3,5 Üst | %78 21/27 | %79 11/14 |
| 4,5 Üst | %67 18/27 | %64 9/14 |
| 5,5 Üst | %52 14/27 | %43 6/14 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %67 18/27 | %79 11/14 |
| 7,5 Üst | %56 15/27 | %64 9/14 |
| 8,5 Üst | %37 10/27 | %43 6/14 |
| 9,5 Üst | %11 3/27 | %14 2/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %78 21/27 | %79 11/14 |
| 7,5 Üst | %67 18/27 | %57 8/14 |
| 8,5 Üst | %52 14/27 | %43 6/14 |
| 9,5 Üst | %41 11/27 | %29 4/14 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 12/27 | %43 6/14 |
| Berabere | %26 7/27 | %29 4/14 |
| Geride | %30 8/27 | %29 4/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 7/27 | %29 4/14 |
| Berabere | %33 9/27 | %21 3/14 |
| Geride | %41 11/27 | %50 7/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Deportes Concepcion (27 maç)
Palestino (27 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Deportes Concepcion (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 6 | 3 |
| 76-90 | 6 | 8 |
Palestino (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 8 | 8 |
| 31-45 | 6 | 9 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 6 | 8 |
| 76-90 | 12 | 8 |
Kartlar
Deportes Concepcion
Sarı 60 · Kırmızı 6 (27 maç · maç başı sarı 2,2)
Palestino
Sarı 76 · Kırmızı 5 (27 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:30 TSİ itibarıyla · ligde 207 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Deportes Concepcion: iç saha, 14 maç · Palestino: dış saha, 14 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Deportes Concepcion – Palestino ilk 11'ler
Deportes Concepcion · 4-2-3-1
- 25N. ArayaK
- 28M. GonzálezD82' oyundan çıktı 82. dk
- 21N. RodríguezD
- 37F. GrilloD35' gol 35. dk
- 23C. RiquelmeD
- 16M. SandovalO90+5' sarı kart 90+5. dk
- 22M. DávilaO
- 15J. MontecinosO59' oyundan çıktı 59. dk
- 30E. EspinozaO77' sarı kart 77. dk
- 24M. CavalleriO75' oyundan çıktı 75. dk
- 32J. LarriveyF35' asist 35. dk
- 11B. VéjarO82' oyuna girdi 82. dk
- 20J. HenríquezO75' oyuna girdi 75. dk
- 9C. EscobarF
- 3D. CarrascoD
- 19A. JaraF
- 14S. A. Espinoza OlaveO
- 7F. RomeroF59' oyuna girdi 59. dk
- 29D. VarasD
- 12N. VelosoK
Teknik direktör: Fernando Díaz
Palestino · 4-2-3-1
- 25S. PérezK
- 7B. CarrascoD76' sarı kart 76. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 2V. EspinozaD52' sarı kart 52. dk
- 3E. RocoD
- 23J. LeónD63' oyundan çıktı 63. dk
- 5D. GlabyO
- 18S. GallegosO
- 20G. TapiaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 17M. EggelO34' sarı kart 34. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 27C. MunderO
- 9R. FernándezF
- 30I. AlegriaF45' oyuna girdi 45. dk
- 21M. ArayaF66' oyuna girdi 66. dk
- 11J. BenítezF45' oyuna girdi 45. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 16J. BizamaD
- 4A. CezaD
- 8N. MezaO
- 15F. MontesO83' oyuna girdi 83. dk
- 14J. AbrigoO63' oyuna girdi 63. dk
- 1S. SalasK
Teknik direktör: G. Farré
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Deportes Concepcion için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 7. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Palestino için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 7, yenilen 9.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Deportes Concepcion 2 – Palestino 2; 1 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 4,40 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Nisan 2026, Palestino 0-1 Deportes Concepcion.
- Sıralama
- 10. (32 p) – 5. (38 p)
- Form (son 5)
- MBMMG – BBMGM
- H2H (G-B-M)
- 2-1-2 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %23 – %58
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %58
- Korner ort. (maç)
- 9,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,29 – 3,00 – 2,40
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Deportes Concepcion iç saha 13 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,08 gol yedi; Palestino dış saha 12 maçta 1,00 attı, 1,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %23, konukta %58. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Deportes Concepcion %38, Palestino %58. İlk yarıyı önde kapatma: Deportes Concepcion 5/13, Palestino 4/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Deportes Concepcion 5,5, Palestino 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Deportes Concepcion 2,4, Palestino 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,29, 0 – 3,00, 2 – 2,40. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,69. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,88.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %41; KG var ortalaması %48; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 21:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Şili · Primera División puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 25 | +23 | 55 |
| 2 | Universidad de Chile | 25 | +25 | 48 |
| 3 | U. Catolica | 24 | +15 | 42 |
| 4 | Everton de Vina | 25 | +10 | 39 |
| 5 | Palestino | 25 | +3 | 38 |
| 6 | Deportes Limache | 25 | +9 | 37 |
| 7 | Nublense | 25 | -8 | 35 |
| 8 | La Serena | 25 | -3 | 33 |
| 9 | Coquimbo Unido | 24 | +2 | 32 |
| 10 | Concepción | 25 | -3 | 32 |
| 11 | Huachipato | 24 | -6 | 32 |
| 12 | A. Italiano | 24 | -5 | 29 |
| 13 | O'Higgins | 25 | -10 | 28 |
| 14 | Cobresal | 25 | -10 | 26 |
| 15 | Universidad Concepción | 25 | -23 | 23 |
| 16 | Union La Calera | 25 | -19 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universidad de Chile | 13 | +21 | 30 |
| 2 | Colo Colo | 12 | +18 | 26 |
| 3 | Palestino | 13 | +13 | 25 |
| 4 | Deportes Limache | 12 | +10 | 22 |
| 5 | U. Catolica | 11 | +13 | 20 |
| 6 | A. Italiano | 13 | +6 | 20 |
| 7 | Huachipato | 12 | +1 | 20 |
| 8 | La Serena | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Everton de Vina | 13 | +3 | 19 |
| 10 | Concepción | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Cobresal | 12 | +2 | 19 |
| 12 | Nublense | 13 | 0 | 19 |
| 13 | Coquimbo Unido | 11 | +7 | 18 |
| 14 | O'Higgins | 12 | -3 | 16 |
| 15 | Universidad Concepción | 12 | -5 | 16 |
| 16 | Union La Calera | 13 | -1 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 13 | +5 | 29 |
| 2 | U. Catolica | 13 | +2 | 22 |
| 3 | Everton de Vina | 12 | +7 | 20 |
| 4 | Universidad de Chile | 12 | +4 | 18 |
| 5 | Nublense | 12 | -8 | 16 |
| 6 | Deportes Limache | 13 | -1 | 15 |
| 7 | Coquimbo Unido | 13 | -5 | 14 |
| 8 | La Serena | 12 | -6 | 14 |
| 9 | Concepción | 12 | -6 | 13 |
| 10 | Palestino | 12 | -10 | 13 |
| 11 | O'Higgins | 13 | -7 | 12 |
| 12 | Huachipato | 12 | -7 | 12 |
| 13 | A. Italiano | 11 | -11 | 9 |
| 14 | Cobresal | 13 | -12 | 7 |
| 15 | Universidad Concepción | 13 | -18 | 7 |
| 16 | Union La Calera | 12 | -18 | 6 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:23 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
