Çin · Süper Lig · 30. hafta

Dalian Zhixing – Tianjin Jinmen

Başlamasına 4 sa 0 dk Başlamadı

Dalian Zhixing – Tianjin Jinmen: 8 Kasım 10:30, Çin · Süper Lig, 30. hafta. Bu sezon Dalian Zhixing evinde 14 maçta 10 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet; Tianjin Jinmen deplasmanda 14 maçta 6 galibiyet, 4 beraberlik, 4 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 10 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Dalian Suoyuwan Football Stadyumu, Dalian

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiDalian ZhixingTianjin Jinmen
Lig sırası2. · 49 puan12. · 31 puan
Form (son 5)GGGGMGGGGM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,86 – 1,211,21 – 0,86
2,5 Üst biten%64%29
Karşılıklı gol%64%36
Gol yemediği%36%43
Aralarında (G-B-M)0-1-2 (3 maç, Dalian Zhixing bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Dalian Zhixing iç sahada (14 maç), Tianjin Jinmen deplasmanda (14 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Dalian Zhixing iç sahada (14 maç) · Tianjin Jinmen deplasmanda (14 maç), bu sezon

1,86 Gol atma maç başı 1,21
1,21 Gol yeme maç başı 0,86
%36 Gol yememe maçların %43
%64 KG Var maçların %36
%64 2.5 Üst maçların %29

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Dalian Zhixing iç sahada 14 maçta 10 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Tianjin Jinmen Tiger deplasmanda 14 maçta 6 galibiyet, 4 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Dalian Zhixing

2. sıra · 49 puan · 29 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGM

  1. 01.11 Yunnan Yukun 4–3 Dalian Zhixing M
  2. 24.10 Chengdu Better City 0–1 Dalian Zhixing G
  3. 17.10 Dalian Zhixing 3–1 Shenzhen Peng City G
  4. 11.10 Qingdao Youth Island 0–4 Dalian Zhixing G
  5. 05.09 Dalian Zhixing 2–1 Qingdao Hainiu G
Deplasman

Tianjin Jinmen

12. sıra · 31 puan · 29 maç · averaj +4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGM

  1. 24.10 Tianjin Jinmen 1–3 Shanghai Port M
  2. 16.10 Henan 0–1 Tianjin Jinmen G
  3. 10.10 Chengdu Better City 0–1 Tianjin Jinmen G
  4. 12.09 Tianjin Jinmen 1–0 Shenyang Urban G
  5. 06.09 Tianjin Jinmen 2–1 Zhejiang G

Puan durumu 28.10.2026 17:35 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Dalian Zhixing için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 13, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Tianjin Jinmen son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Dalian Zhixing 0, Tianjin Jinmen 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Mayıs 2026, Tianjin Jinmen 1-0 Dalian Zhixing.

Gol istatistikleri

Dalian Zhixing iç saha 14 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,21 gol yedi; Tianjin Jinmen dış saha 14 maçta 1,21 attı, 0,86 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dalian Zhixing %64, Tianjin Jinmen %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dalian Zhixing %64, Tianjin Jinmen %36. İlk yarıyı önde kapatma: Dalian Zhixing 5/14, Tianjin Jinmen 4/14.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Dalian Zhixing 6,5, Tianjin Jinmen 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Dalian Zhixing 1,3, Tianjin Jinmen 1,6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,21, 0 – 4,42, 2 – 7,05. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,86, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,83, Yok 1,54.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 10 gol yediler.

Sıralama
2. (49 p) – 12. (31 p)
Form (son 5)
MGGGG – MGGGG
H2H (G-B-M)
0-1-2 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%64 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%64 – %36
Korner ort. (maç)
10,2
iddaa MS 1-0-2
1,21 – 4,42 – 7,05

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Dalian Zhixing
Toplam (29)İç saha (14)
Galibiyet%52 15/29%71 10/14
Beraberlik%14 4/29%7 1/14
Mağlubiyet%34 10/29%21 3/14
Tianjin Jinmen
Toplam (29)Dış saha (14)
Galibiyet%38 11/29%43 6/14
Beraberlik%28 8/29%29 4/14
Mağlubiyet%34 10/29%29 4/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Dalian Zhixing
Toplam (29)İç saha (14)
Attığı gol / maç1,59 (46 gol)1,86 (26 gol)
Yediği gol / maç1,48 (43 gol)1,21 (17 gol)
Tianjin Jinmen
Toplam (29)Dış saha (14)
Attığı gol / maç1,34 (39 gol)1,21 (17 gol)
Yediği gol / maç1,21 (35 gol)0,86 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Dalian Zhixing
Toplam (29)İç saha (14)
KG Var%62 18/29%64 9/14
1,5 Üst%76 22/29%79 11/14
2,5 Üst%59 17/29%64 9/14
3,5 Üst%41 12/29%43 6/14
Gol yememe%31 9/29%36 5/14
Tianjin Jinmen
Toplam (29)Dış saha (14)
KG Var%55 16/29%36 5/14
1,5 Üst%72 21/29%64 9/14
2,5 Üst%48 14/29%29 4/14
3,5 Üst%21 6/29%7 1/14
Gol yememe%34 10/29%43 6/14

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Dalian Zhixing
Toplam (29)İç saha (14)
Maçta toplam korner (ort.)10,510,1
7,5 Üst%83 24/29%86 12/14
8,5 Üst%66 19/29%71 10/14
9,5 Üst%48 14/29%43 6/14
10,5 Üst%41 12/29%36 5/14
Tianjin Jinmen
Toplam (29)Dış saha (14)
Maçta toplam korner (ort.)9,910,3
7,5 Üst%69 20/29%64 9/14
8,5 Üst%55 16/29%64 9/14
9,5 Üst%38 11/29%43 6/14
10,5 Üst%31 9/29%29 4/14

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Dalian Zhixing
Toplam (29)İç saha (14)
Maç başı kart4,43,8
2,5 Üst%83 24/29%71 10/14
3,5 Üst%72 21/29%57 8/14
4,5 Üst%48 14/29%29 4/14
5,5 Üst%31 9/29%14 2/14
Tianjin Jinmen
Toplam (29)Dış saha (14)
Maç başı kart3,93,2
2,5 Üst%72 21/29%57 8/14
3,5 Üst%55 16/29%43 6/14
4,5 Üst%38 11/29%21 3/14
5,5 Üst%24 7/29%14 2/14

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Dalian Zhixing
Toplam (29)İç saha (14)
Maç başı isabetli şut9,28,9
6,5 Üst%66 19/29%57 8/14
7,5 Üst%59 17/29%57 8/14
8,5 Üst%52 15/29%50 7/14
9,5 Üst%52 15/29%50 7/14
Tianjin Jinmen
Toplam (29)Dış saha (14)
Maç başı isabetli şut7,67,3
6,5 Üst%69 20/29%64 9/14
7,5 Üst%52 15/29%50 7/14
8,5 Üst%34 10/29%36 5/14
9,5 Üst%24 7/29%21 3/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Dalian Zhixing
Toplam (29)İç saha (14)
Önde%31 9/29%36 5/14
Berabere%28 8/29%21 3/14
Geride%41 12/29%43 6/14
Tianjin Jinmen
Toplam (29)Dış saha (14)
Önde%28 8/29%29 4/14
Berabere%52 15/29%64 9/14
Geride%21 6/29%7 1/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Dalian Zhixing (29 maç)

1/171/X11/21X/16X/X1X/212/122/X22/28

Tianjin Jinmen (29 maç)

1/171/X01/21X/13X/X7X/252/112/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Dalian Zhixing (27 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 6
16-30 5 6
31-45 4 10
46-60 11 3
61-75 6 5
76-90 12 9

Tianjin Jinmen (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 0
16-30 2 4
31-45 6 7
46-60 3 8
61-75 5 4
76-90 17 11

Kartlar

Dalian Zhixing

Sarı 57 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 2,0)

Tianjin Jinmen

Sarı 52 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 28.10.2026 17:35 TSİ itibarıyla · ligde 232 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Dalian Zhixing: iç saha, 14 maç · Tianjin Jinmen: dış saha, 14 maç

Dalian ZhixingTianjin Jinmen
%49,4Topa sahip olma%38,9
1,93Beklenen gol (xG)1,03
16,5Toplam şut9,5
5,7İsabetli şut3,2
9,9Ceza sahası içi şut5,6
6,5Korner4,0
370Pas317
%76Pas isabeti%74
1,9Kurtarış3,2
12,7Faul9,6
3,3Ofsayt1,2
1,3Sarı kart1,6
0,00Kırmızı kart0,07

Rakiplerine izin verdikleri

1,17Rakibin xG'si1,67
9,9Rakibin şutu15,3
3,1Rakibin isabetli şutu4,1
3,6Rakibin korneri6,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Çin · Süper Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Chengdu Better City 291577 5135 +1652 GBMMM
2Dalian Zhixing 2915410 4643 +349 BGGGG
3Beijing Guoan 2914105 5736 +2147 BBGGG
4Shandong Taishan 291559 5747 +1044 GBBGG
5Shanghai Port 291388 5036 +1442 GBGGG
6Yunnan Yukun 2911711 5760 -340 MGMBB
7Qingdao Youth Island 298156 3238 -639 BBMMB
8Shanghai Shenhua 2914510 6350 +1337 MGGGM
9Chongqing Tongliang Long 298129 3134 -336 BMBBG
10Zhejiang 2911612 5154 -334 MGMMG
11Shenzhen Peng City 299515 3951 -1232 MBBMG
12Tianjin Jinmen Tiger 2911810 3935 +431 GGGGM
13Shenyang Urban 298516 4152 -1129 MMBGM
14Henan 2981011 3842 -428 BBBMM
15Wuhan Three Towns 2951212 4455 -1122 BMBMM
16Qingdao Hainiu 296320 3462 -2814 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Dalian Zhixing 141013 2617 +931
2Shandong Taishan 14842 3418 +1628
3Chengdu Better City 15834 3116 +1527
4Yunnan Yukun 14833 3220 +1227
5Beijing Guoan 14743 2818 +1025
6Zhejiang 14734 3022 +824
7Shenzhen Peng City 15735 2720 +724
8Qingdao Youth Island 15591 1814 +424
9Shanghai Port 14653 2413 +1123
10Shanghai Shenhua 14725 3425 +923
11Chongqing Tongliang Long 15564 2018 +221
12Shenyang Urban 15627 2627 -120
13Tianjin Jinmen Tiger 15546 2223 -119
14Henan 15456 1918 +117
15Wuhan Three Towns 15456 2224 -217
16Qingdao Hainiu 14527 1826 -817
#TakımOGBMAYAVP
1Beijing Guoan 15762 2918 +1127
2Chengdu Better City 14743 2019 +125
3Shanghai Shenhua 15735 2925 +424
4Shanghai Port 15735 2623 +324
5Tianjin Jinmen Tiger 14644 1712 +522
6Shandong Taishan 15717 2329 -622
7Dalian Zhixing 15537 2026 -618
8Henan 14455 1924 -517
9Chongqing Tongliang Long 14365 1116 -515
10Qingdao Youth Island 14365 1424 -1015
11Zhejiang 15438 2132 -1115
12Yunnan Yukun 15348 2540 -1513
13Wuhan Three Towns 14176 2231 -910
14Shenyang Urban 14239 1525 -109
15Shenzhen Peng City 142210 1231 -198
16Qingdao Hainiu 151113 1636 -204

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:35 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 17:35 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Dalian Zhixing1,21
X · Beraberlik4,42
2 · Tianjin Jinmen7,05

2,5 Alt / Üst

Alt1,86
Üst1,52

Karşılıklı gol

Var1,83
Yok1,54
Tüm marketler (26)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,27Yok–

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,36Üst2,17

Handikaplı Maç Sonucu -1

11,7503,2222,70

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,871 ve Yok1,910 ve Var6,250 ve Yok13,602 ve Var14,752 ve Yok13,10

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet2,75Hayır1,20

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,35Üst2,20

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,60Eşit3,262.1,90

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,18Üst2,88

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt–Üst4,44

1. Yarı Sonucu

11,6202,3226,84

Alt/Üst 3.5

Alt1,27Üst2,44

2. Yarı Sonucu

11,5202,6626,11

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt3,170 ve Alt5,512 ve Alt14,101 ve Üst1,790 ve Üst19,202 ve Üst13,65

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,22Üst1,34

Alt/Üst 1.5

Alt3,54Üst1,09

1. Yarı / Maç Sonucu

1/11,701/019,751/236,000/13,830/06,740/215,552/123,252/022,802/213,70

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var9,31Üst ve Var2,22Alt ve Yok2,27Üst ve Yok4,34

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 22,48

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var12,101 ve Yok1,780 ve Var8,320 ve Yok2,992 ve Var36,002 ve Yok7,56

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,280 ve 21,65

Toplam Gol

0-1 gol3,712-3 gol1,834-5 gol3,156+ gol10,55

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet12,35Hayır–

Tek / Çift

Tek1,67Çift1,67

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,96Üst1,16

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5

Alt1,71Üst1,55

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,63Üst1,63