Crevillente Deportivo 0-1 CD Bunol: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Crevillente Deportivo 0–1 CD Bunol (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Crevillente Deportivo – CD Bunol maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Albert 42' (CD Bunol).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Crevillente Deportivo üstte · CD Bunol altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 42' gol: Albert (CD Bunol)
Maç olayları
- Crevillente DeportivoCD Bunol
- 42'Gol Albert 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,88 (7 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (9 gol) | 1,50 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %38 3/8 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Geride | %50 4/8 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Crevillente Deportivo (9 maç)
CD Bunol (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Crevillente Deportivo (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 3 | 1 |
CD Bunol (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Kartlar
Crevillente Deportivo
Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
CD Bunol
Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Crevillente Deportivo son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi. Buñol için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 2, yenilen 8. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Crevillente Deportivo 1, Buñol 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 11 Mart 2026, Buñol 0-4 Crevillente Deportivo.
- Sıralama
- 6. (10 p) – 16. (5 p)
- Form (son 5)
- BMGBB – MMMBB
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,88 – 2,89 – 3,27
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Crevillente Deportivo bu sezon 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,14 gol yedi; Buñol bu sezon 6 maçta 0,67 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Crevillente Deportivo %57, Buñol %50. İlk yarıyı önde kapatma: Crevillente Deportivo 3/7, Buñol 0/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,88, 0 – 2,89, 2 – 3,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 14:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 6 puan durumu · Tercera: Group 6
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Villarreal III | 9 | +9 | 24 |
| 2 | Levante II | 10 | +11 | 19 |
| 3 | Torrent | 8 | +4 | 13 |
| 4 | Vall de Uxó | 8 | +4 | 13 |
| 5 | Eldense B | 10 | +3 | 13 |
| 6 | Hércules II | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Roda | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Acero | 9 | +2 | 12 |
| 9 | Crevillente | 9 | 0 | 11 |
| 10 | Saguntino | 9 | -2 | 11 |
| 11 | Buñol | 8 | -2 | 11 |
| 12 | Atzeneta | 9 | -2 | 9 |
| 13 | Ontinyent 1931 | 8 | -1 | 8 |
| 14 | Torrellano | 8 | -4 | 8 |
| 15 | SC Torrevieja | 9 | -7 | 8 |
| 16 | Jove Español | 8 | -6 | 7 |
| 17 | Soneja | 8 | -7 | 7 |
| 18 | Utiel | 8 | -7 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Villarreal III | 5 | +3 | 12 |
| 2 | Eldense B | 5 | +5 | 10 |
| 3 | Roda | 4 | +4 | 10 |
| 4 | Levante II | 5 | +5 | 9 |
| 5 | Saguntino | 4 | +3 | 9 |
| 6 | Ontinyent 1931 | 4 | +3 | 7 |
| 7 | Hércules II | 4 | +2 | 7 |
| 8 | Buñol | 4 | +2 | 7 |
| 9 | Atzeneta | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Acero | 5 | +1 | 6 |
| 11 | Crevillente | 5 | 0 | 6 |
| 12 | Torrellano | 4 | -1 | 6 |
| 13 | Vall de Uxó | 3 | +1 | 5 |
| 14 | SC Torrevieja | 4 | 0 | 5 |
| 15 | Torrent | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Jove Español | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Soneja | 4 | -4 | 3 |
| 18 | Utiel | 4 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Villarreal III | 4 | +6 | 12 |
| 2 | Levante II | 5 | +6 | 10 |
| 3 | Torrent | 4 | +2 | 9 |
| 4 | Vall de Uxó | 5 | +3 | 8 |
| 5 | Acero | 4 | +1 | 6 |
| 6 | Hércules II | 4 | +1 | 6 |
| 7 | Crevillente | 4 | 0 | 5 |
| 8 | Soneja | 4 | -3 | 4 |
| 9 | Jove Español | 4 | -4 | 4 |
| 10 | Buñol | 4 | -4 | 4 |
| 11 | Eldense B | 5 | -2 | 3 |
| 12 | SC Torrevieja | 5 | -7 | 3 |
| 13 | Roda | 4 | -2 | 2 |
| 14 | Atzeneta | 4 | -3 | 2 |
| 15 | Torrellano | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Utiel | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Saguntino | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Ontinyent 1931 | 4 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 6'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
