← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 625 Ekim 2026 · 13:30 TSİ

Athletic Torrellano 2-1 Atletico Saguntino: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Athletic Torrellano
2–1İY 0–1
Atletico Saguntino
Maç sonu

Athletic Torrellano 2–1 Atletico Saguntino (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Athletic Torrellano – Atletico Saguntino maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Athletic Torrellano üstte · Atletico Saguntino altta

01530İY607590 11' gol (Atletico Saguntino)56' gol (Athletic Torrellano)67' gol (Athletic Torrellano)90+7' kırmızı kart (Atletico Saguntino)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol (Atletico Saguntino)
  • 56' gol (Athletic Torrellano)
  • 67' gol (Athletic Torrellano)
  • 90+7' kırmızı kart (Atletico Saguntino)

Maç olayları

  1. Athletic TorrellanoAtletico Saguntino
  2. 90+7'Kırmızı kart
  3. Gol 2–167'
  4. Gol 1–156'
  5. 11'Gol 0–1

Maç istatistikleri

Athletic TorrellanoAtletico Saguntino
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Athletic Torrellano
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%25 2/8%50 2/4
Beraberlik%25 2/8%0 0/4
Mağlubiyet%50 4/8%50 2/4
Atletico Saguntino
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%33 3/9%0 0/5
Beraberlik%22 2/9%40 2/5
Mağlubiyet%44 4/9%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Athletic Torrellano
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (8 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,50 (12 gol)1,50 (6 gol)
Atletico Saguntino
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,44 (13 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,67 (15 gol)2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Athletic Torrellano
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%63 5/8%50 2/4
1,5 Üst%88 7/8%100 4/4
2,5 Üst%50 4/8%75 3/4
3,5 Üst%13 1/8%0 0/4
Gol yememe%13 1/8%25 1/4
Atletico Saguntino
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%67 6/9%60 3/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%78 7/9%80 4/5
3,5 Üst%44 4/9%40 2/5
Gol yememe%0 0/9%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Athletic Torrellano
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%13 1/8%25 1/4
Berabere%38 3/8%0 0/4
Geride%50 4/8%75 3/4
Atletico Saguntino
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%56 5/9%40 2/5
Berabere%33 3/9%40 2/5
Geride%11 1/9%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Athletic Torrellano (8 maç)

1/111/X01/20X/10X/X2X/212/112/X02/23

Atletico Saguntino (9 maç)

1/131/X11/21X/10X/X1X/222/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Athletic Torrellano (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 2 1
31-45 1 3
46-60 1 0
61-75 3 2
76-90 1 4

Atletico Saguntino (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 0
16-30 0 3
31-45 5 1
46-60 1 3
61-75 1 4
76-90 2 4

Kartlar

Athletic Torrellano

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Atletico Saguntino

Sarı 0 · Kırmızı 3 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Athletic Torrellano 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-9). Son 5 maçta Atletico Saguntino 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Athletic Torrellano 2 – Atletico Saguntino 1; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Şubat 2026, Atletico Saguntino 2-1 Athletic Torrellano.

Sıralama
17. (4 p) – 10. (8 p)
Form (son 5)
GBMMM – BGBMM
H2H (G-B-M)
2-3-1 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
iddaa MS 1-0-2
2,99 – 2,89 – 1,99
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Athletic Torrellano bu sezon 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,67 gol yedi; Atletico Saguntino bu sezon 6 maçta 1,50 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Athletic Torrellano %50, Atletico Saguntino %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Athletic Torrellano %50, Atletico Saguntino %67. İlk yarıyı önde kapatma: Athletic Torrellano 1/6, Atletico Saguntino 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,99, 0 – 2,89, 2 – 1,99. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,69.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 6 puan durumu · Tercera: Group 6

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Villarreal III 9801 156 +924 GGGGG
2Levante II 10541 154 +1119 GBGBB
3Torrent 8413 128 +413 MGMMG
4Vall de Uxó 8341 95 +413 GBBBM
5Eldense B 10343 118 +313 BBMMG
6Hércules II 8341 107 +313 BGGBB
7Roda 8332 108 +212 BGBMG
8Acero 9261 97 +212 BBBGB
9Crevillente 9252 1010 011 GMBMB
10Saguntino 9324 1315 -211 GBMGM
11Buñol 8323 79 -211 MMMGG
12Atzeneta 9162 810 -29 BBGMB
13Ontinyent 1931 8224 1011 -18 GMMBB
14Torrellano 8224 812 -48 MBGGB
15SC Torrevieja 9225 815 -78 MBMBM
16Jove Español 8143 915 -67 BGBMB
17Soneja 8215 815 -77 MMMGM
18Utiel 8044 512 -74 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal III 5401 85 +312
2Eldense B 5311 94 +510
3Roda 4310 62 +410
4Levante II 5230 72 +59
5Saguntino 4301 85 +39
6Ontinyent 1931 4211 74 +37
7Hércules II 4211 64 +27
8Buñol 4211 53 +27
9Atzeneta 5140 43 +17
10Acero 5131 43 +16
11Crevillente 5131 88 06
12Torrellano 4202 56 -16
13Vall de Uxó 3120 32 +15
14SC Torrevieja 4121 44 05
15Torrent 4112 64 +24
16Jove Español 4031 46 -23
17Soneja 4103 37 -43
18Utiel 4022 26 -42
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal III 4400 71 +612
2Levante II 5311 82 +610
3Torrent 4301 64 +29
4Vall de Uxó 5221 63 +38
5Acero 4130 54 +16
6Hércules II 4130 43 +16
7Crevillente 4121 22 05
8Soneja 4112 58 -34
9Jove Español 4112 59 -44
10Buñol 4112 26 -44
11Eldense B 5032 24 -23
12SC Torrevieja 5104 411 -73
13Roda 4022 46 -22
14Atzeneta 4022 47 -32
15Torrellano 4022 36 -32
16Utiel 4022 36 -32
17Saguntino 5023 510 -52
18Ontinyent 1931 4013 37 -41

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,99X2,8921,99

Çifte şans

1X1,44121,20X21,18

Karşılıklı gol

Var1,69Yok1,69

2,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst1,90

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 6'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.