Cp Parla Escuela 1-1 AD Union Adarve: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cp Parla Escuela 1–1 AD Union Adarve (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Cp Parla Escuela – AD Union Adarve maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Pacheco 39' (Cp Parla Escuela); Kosty 27' (AD Union Adarve).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Cp Parla Escuela üstte · AD Union Adarve altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 27' gol: Kosty (AD Union Adarve)
- 39' gol: Pacheco (Cp Parla Escuela)
Maç olayları
- Cp Parla EscuelaAD Union Adarve
- Gol Pacheco 1–139'
- 27'Gol Kosty 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %100 4/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (14 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,78 (16 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,70 (17 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,30 (13 gol) | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Geride | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Geride | %20 2/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cp Parla Escuela (9 maç)
AD Union Adarve (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cp Parla Escuela (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 2 | 6 |
AD Union Adarve (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Cp Parla Escuela
Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
AD Union Adarve
Sarı 1 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 0,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Parla Escuela için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 7, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Unión Adarve son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Parla Escuela bu sezon 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 2,00 gol yedi; Unión Adarve bu sezon 7 maçta 1,71 attı, 1,29 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Parla Escuela %43, Unión Adarve %57. İlk yarıyı önde kapatma: Parla Escuela 2/7, Unión Adarve 3/7.
- Sıralama
- 16. (6 p) – 5. (12 p)
- Form (son 5)
- MBMBG – GGMBB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %57
- iddaa MS 1-0-2
- 2,76 – 2,90 – 2,09
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,76, 0 – 2,90, 2 – 2,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 7 puan durumu · Tercera: Group 7
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Móstoles | 9 | +15 | 20 |
| 2 | Colonia Moscardó | 9 | +10 | 17 |
| 3 | Las Rozas | 9 | +5 | 17 |
| 4 | Cala Pozuelo | 10 | +2 | 17 |
| 5 | Unión Adarve | 10 | +4 | 16 |
| 6 | Galapagar | 9 | +3 | 15 |
| 7 | Pozuelo Alarcón | 9 | -2 | 15 |
| 8 | Leganés II | 9 | +7 | 14 |
| 9 | Trival Valderas | 9 | +3 | 14 |
| 10 | Torrejón | 9 | +7 | 13 |
| 11 | Fuenlabrada | 10 | +1 | 13 |
| 12 | Parla Escuela | 9 | -2 | 10 |
| 13 | Real Aranjuez | 10 | -6 | 10 |
| 14 | Rayo Vallecano II | 10 | -5 | 9 |
| 15 | RC Alcobendas | 9 | -7 | 8 |
| 16 | Alcobendas Sport | 10 | -4 | 7 |
| 17 | SS Reyes II | 9 | -11 | 7 |
| 18 | Villanueva Pardillo | 9 | -20 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colonia Moscardó | 5 | +10 | 13 |
| 2 | Torrejón | 5 | +11 | 12 |
| 3 | Las Rozas | 4 | +7 | 12 |
| 4 | Móstoles | 5 | +8 | 11 |
| 5 | Unión Adarve | 5 | +7 | 11 |
| 6 | Pozuelo Alarcón | 4 | +3 | 10 |
| 7 | Cala Pozuelo | 5 | +1 | 10 |
| 8 | Trival Valderas | 5 | +3 | 9 |
| 9 | Fuenlabrada | 5 | +3 | 9 |
| 10 | RC Alcobendas | 4 | +4 | 7 |
| 11 | Leganés II | 4 | +4 | 7 |
| 12 | Rayo Vallecano II | 5 | +1 | 7 |
| 13 | Alcobendas Sport | 5 | +1 | 7 |
| 14 | Galapagar | 4 | +1 | 5 |
| 15 | Real Aranjuez | 5 | -3 | 5 |
| 16 | Parla Escuela | 4 | 0 | 4 |
| 17 | Villanueva Pardillo | 5 | -9 | 4 |
| 18 | SS Reyes II | 5 | -10 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galapagar | 5 | +2 | 10 |
| 2 | Móstoles | 4 | +7 | 9 |
| 3 | Leganés II | 5 | +3 | 7 |
| 4 | Cala Pozuelo | 5 | +1 | 7 |
| 5 | Parla Escuela | 5 | -2 | 6 |
| 6 | Trival Valderas | 4 | 0 | 5 |
| 7 | Las Rozas | 5 | -2 | 5 |
| 8 | Real Aranjuez | 5 | -3 | 5 |
| 9 | Unión Adarve | 5 | -3 | 5 |
| 10 | Pozuelo Alarcón | 5 | -5 | 5 |
| 11 | Colonia Moscardó | 4 | 0 | 4 |
| 12 | SS Reyes II | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Fuenlabrada | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Rayo Vallecano II | 5 | -6 | 2 |
| 15 | Torrejón | 4 | -4 | 1 |
| 16 | RC Alcobendas | 5 | -11 | 1 |
| 17 | Alcobendas Sport | 5 | -5 | 0 |
| 18 | Villanueva Pardillo | 4 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 7'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
