Condal Club – L'Entregu
Condal Club – L'Entregu: 8 Kasım 14:00, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 2. Bu sezon Condal Club evinde 4 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet; L'Entregu deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %12; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 14 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Condal Club | L'Entregu |
|---|---|---|
| Lig sırası | 5. · 17 puan | 17. · 5 puan |
| Form (son 5) | BGBBB | BMBMM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,75 – 0,00 | 0,50 – 2,00 |
| 2,5 Üst biten | %0 | %50 |
| Karşılıklı gol | %0 | %25 |
| Gol yemediği | %100 | %25 |
| Aralarında (G-B-M) | 2-1-7 (10 maç, Condal Club bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Condal Club iç sahada (4 maç), L'Entregu deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Condal Club iç sahada (4 maç) · L'Entregu deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Condal iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik.
- L'Entregu deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Condal, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez 2,5 üst bitti (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiCondal Club
5. sıra · 17 puan · 9 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBBB
- 01.11 Covadonga 1–1 Condal Club B
- 25.10 Condal Club 0–0 Ceares B
- 18.10 Astur 1–1 Condal Club B
- 11.10 Condal Club 2–0 Andes G
- 04.10 Llanes 1–1 Condal Club B
L'Entregu
17. sıra · 5 puan · 9 maç · averaj -12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMM
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Condal Club için son 5 maçın dökümü: 1G 4B 0M, atılan 5, yenilen 3. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. L'Entregu son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 11 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Condal Club 2, L'Entregu 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Nisan 2025, Condal Club 0-1 L'Entregu.
Gol istatistikleri
Condal Club iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 0,00 gol yedi; L'Entregu dış saha 4 maçta 0,50 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Condal Club %0, L'Entregu %25. İlk yarıyı önde kapatma: Condal Club 1/4, L'Entregu 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,76, 0 – 3,01, 2 – 3,37. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %12; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 14 gol yediler.
- Sıralama
- 5. (17 p) – 17. (5 p)
- Form (son 5)
- BBBGB – MMBMB
- H2H (G-B-M)
- 2-1-7 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,76 – 3,01 – 3,37
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %67 6/9 | %75 3/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (12 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,44 (4 gol) | 0,00 (0 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,56 (5 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,89 (17 gol) | 2,00 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %0 0/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %56 5/9 | %100 4/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %67 6/9 | %75 3/4 |
| Geride | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %0 0/4 |
| Geride | %50 4/8 | %75 3/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Condal Club (9 maç)
L'Entregu (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Condal Club (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 2 |
L'Entregu (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 0 | 4 |
Kartlar
Condal Club
Sarı 0 · Kırmızı 1 (5 maç · maç başı sarı 0,0)
L'Entregu
Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Tercera: Group 2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Covadonga | 9 | +14 | 20 |
| 2 | Sporting Gijón II | 9 | +8 | 20 |
| 3 | Caudal | 9 | +4 | 18 |
| 4 | Lealtad | 9 | +9 | 17 |
| 5 | Condal | 9 | +8 | 17 |
| 6 | Gijón Industrial | 10 | +5 | 17 |
| 7 | Mosconia | 9 | +2 | 15 |
| 8 | San Martín | 9 | 0 | 15 |
| 9 | Praviano | 10 | +6 | 14 |
| 10 | Siero | 10 | -3 | 12 |
| 11 | Colunga | 9 | -6 | 12 |
| 12 | Avilés Stadium | 10 | -5 | 11 |
| 13 | Langreo | 9 | -3 | 9 |
| 14 | Ceares | 9 | -2 | 8 |
| 15 | Llanes | 9 | -7 | 7 |
| 16 | Astur | 9 | -6 | 5 |
| 17 | L'Entregu | 9 | -12 | 5 |
| 18 | Andes | 9 | -12 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Covadonga | 5 | +13 | 13 |
| 2 | Sporting Gijón II | 5 | +5 | 10 |
| 3 | Mosconia | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Caudal | 4 | +4 | 10 |
| 5 | Siero | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Lealtad | 5 | +4 | 8 |
| 7 | Condal | 4 | +3 | 8 |
| 8 | Praviano | 5 | +4 | 7 |
| 9 | Gijón Industrial | 5 | 0 | 7 |
| 10 | San Martín | 4 | -1 | 7 |
| 11 | Ceares | 5 | +1 | 6 |
| 12 | Llanes | 5 | -3 | 6 |
| 13 | Avilés Stadium | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Colunga | 4 | -4 | 4 |
| 15 | Langreo | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Andes | 4 | -4 | 2 |
| 17 | Astur | 4 | -4 | 2 |
| 18 | L'Entregu | 5 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gijón Industrial | 5 | +5 | 10 |
| 2 | Sporting Gijón II | 4 | +3 | 10 |
| 3 | Condal | 5 | +5 | 9 |
| 4 | Lealtad | 4 | +5 | 9 |
| 5 | San Martín | 5 | +1 | 8 |
| 6 | Caudal | 5 | 0 | 8 |
| 7 | Colunga | 5 | -2 | 8 |
| 8 | Praviano | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Covadonga | 4 | +1 | 7 |
| 10 | Avilés Stadium | 5 | -4 | 6 |
| 11 | Langreo | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Mosconia | 5 | -3 | 5 |
| 13 | Astur | 5 | -2 | 3 |
| 14 | L'Entregu | 4 | -6 | 3 |
| 15 | Siero | 5 | -7 | 3 |
| 16 | Ceares | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Llanes | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Andes | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
