← Maçlar
Arjantin · Primera C · 32. hafta12 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

Club Mercedes 1-0 CA Lugano: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Club Mercedes
1–0İY 0–0
CA Lugano
Maç sonu

Club Mercedes 1–0 CA Lugano (12 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Club Mercedes – CA Lugano maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: L. Amado 47' (Club Mercedes).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Club Mercedes üstte · CA Lugano altta

01530İY607590 47' gol: L. Amado (Club Mercedes)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 47' gol: L. Amado (Club Mercedes)

Maç olayları

  1. Club MercedesCA Lugano
  2. Gol L. Amado 1–047'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Club Mercedes
Toplam (34)İç saha (17)
Galibiyet%38 13/34%53 9/17
Beraberlik%32 11/34%35 6/17
Mağlubiyet%29 10/34%12 2/17
CA Lugano
Toplam (34)Dış saha (17)
Galibiyet%32 11/34%35 6/17
Beraberlik%38 13/34%29 5/17
Mağlubiyet%29 10/34%35 6/17

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Club Mercedes
Toplam (34)İç saha (17)
Attığı gol / maç0,97 (33 gol)1,24 (21 gol)
Yediği gol / maç0,76 (26 gol)0,59 (10 gol)
CA Lugano
Toplam (34)Dış saha (17)
Attığı gol / maç1,03 (35 gol)0,94 (16 gol)
Yediği gol / maç0,91 (31 gol)1,00 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Club Mercedes
Toplam (34)İç saha (17)
KG Var%29 10/34%29 5/17
1,5 Üst%56 19/34%65 11/17
2,5 Üst%18 6/34%18 3/17
3,5 Üst%6 2/34%6 1/17
Gol yememe%47 16/34%59 10/17
CA Lugano
Toplam (34)Dış saha (17)
KG Var%38 13/34%35 6/17
1,5 Üst%53 18/34%53 9/17
2,5 Üst%38 13/34%35 6/17
3,5 Üst%18 6/34%18 3/17
Gol yememe%47 16/34%41 7/17

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Club Mercedes
Toplam (34)İç saha (17)
Önde%18 6/34%18 3/17
Berabere%62 21/34%65 11/17
Geride%21 7/34%18 3/17
CA Lugano
Toplam (34)Dış saha (17)
Önde%21 7/34%18 3/17
Berabere%62 21/34%65 11/17
Geride%18 6/34%18 3/17

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Club Mercedes (34 maç)

1/151/X11/20X/17X/X9X/252/112/X12/25

CA Lugano (34 maç)

1/151/X11/21X/16X/X11X/242/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Club Mercedes (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 2 3
31-45 2 4
46-60 8 1
61-75 4 3
76-90 6 9

CA Lugano (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 7
16-30 4 3
31-45 6 4
46-60 9 5
61-75 3 4
76-90 7 7

Kartlar

Club Mercedes

Sarı 0 · Kırmızı 3 (30 maç · maç başı sarı 0,0)

CA Lugano

Sarı 0 · Kırmızı 10 (27 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 21:00 TSİ itibarıyla · ligde 468 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Club Mercedes son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Lugano son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Club Mercedes 2, Lugano 5 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Haziran 2026, Lugano 1-0 Club Mercedes.

Sıralama
7. (44 p) – 4. (46 p)
Form (son 5)
BGGBM – MBBBG
H2H (G-B-M)
2-3-5 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%13 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%27 – %40
iddaa MS 1-0-2
2,33 – 2,58 – 2,78
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Club Mercedes iç saha 15 maçta maç başına 1,20 gol attı, 0,60 gol yedi; Lugano dış saha 15 maçta 1,07 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %13, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club Mercedes %27, Lugano %40. İlk yarıyı önde kapatma: Club Mercedes 3/15, Lugano 3/15.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,33, 0 – 2,58, 2 – 2,78. Karşılıklı Gol: Var 2,00, Yok 1,48.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %27; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 7 Ekim 2026 13:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Arjantin · Primera C puan durumu · Group A

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Berazategui 3213127 4024 +1651 GBGMG
2Sacachispas 3214810 3326 +750 MMMBG
3Estrella Del Sur 3212128 3330 +348 BBGBG
4Centro Español 3212119 4330 +1347 BMGGM
5Mercedes 3212119 3124 +747 BGGBG
6Victoriano Arenas 3211147 2619 +747 MGBGG
7Lugano 3211138 3529 +646 BBBMM
8Juventud Unida 3212911 3933 +645 MGBGM
9Puerto Nuevo 32101111 3036 -641 MMMMG
10Defensores de Cambaceres 329914 2534 -936 GBMMM
11JJ Urquiza 3271411 2126 -535 BBMGG
12Deportivo Paraguayo 3271114 2341 -1832 MGBBM
13Leandro N. Alem 328717 3058 -2831 BMGMM
14Argentino Rosario 3241513 3042 -1227 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Sacachispas 16943 2011 +931
2Mercedes 16862 199 +1030
3Estrella Del Sur 16862 1811 +730
4Berazategui 16844 2714 +1328
5Victoriano Arenas 16682 136 +726
6Juventud Unida 16655 2214 +823
7Lugano 16583 1913 +623
8Centro Español 16655 2419 +523
9JJ Urquiza 16556 1211 +120
10Argentino Rosario 163103 1513 +219
11Defensores de Cambaceres 16466 1215 -318
12Leandro N. Alem 16538 1626 -1018
13Deportivo Paraguayo 16457 1318 -517
14Puerto Nuevo 16358 1526 -1114
#TakımOGBMAYAVP
1Puerto Nuevo 16763 1510 +527
2Centro Español 16664 1911 +824
3Berazategui 16583 1310 +323
4Lugano 16655 1616 023
5Juventud Unida 16646 1719 -222
6Victoriano Arenas 16565 1313 021
7Sacachispas 16547 1315 -219
8Estrella Del Sur 16466 1519 -418
9Defensores de Cambaceres 16538 1319 -618
10Mercedes 16457 1215 -317
11JJ Urquiza 16295 915 -615
12Deportivo Paraguayo 16367 1023 -1315
13Leandro N. Alem 16349 1432 -1813
14Argentino Rosario 161510 1529 -148

Güncel değil Puan durumu 22.10.2026 13:40 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 22.10.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,33X2,5822,78

Çifte şans

1X1,23121,27X21,33

Karşılıklı gol

Var2,00Yok1,48

1,5 Alt / Üst

Alt2,14Üst1,41

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera C'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.