Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn) 2-1 Juventud Unida San Miguel: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn) 2–1 Juventud Unida San Miguel (12 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.
Maç özeti
Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn) – Juventud Unida San Miguel maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: R. Lopez 3', T. Bravo 30' (Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn)); E. Arreguin 40' (Juventud Unida San Miguel).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn) üstte · Juventud Unida San Miguel altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 3' gol: R. Lopez (Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn))
- 23' kırmızı kart: A. Vega (Juventud Unida San Miguel)
- 30' gol: T. Bravo (Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn))
- 40' gol: E. Arreguin (Juventud Unida San Miguel)
Maç olayları
- Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn)Juventud Unida San Miguel
- 40'Gol E. Arreguin 2–1
- Gol T. Bravo 2–030'
- 23'A. VegaKırmızı kart
- Gol R. Lopez 1–03'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %37 13/35 | %50 9/18 |
| Beraberlik | %40 14/35 | %39 7/18 |
| Mağlubiyet | %23 8/35 | %11 2/18 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 12/32 | %38 6/16 |
| Beraberlik | %28 9/32 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %34 11/32 | %38 6/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,03 (36 gol) | 1,11 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,91 (32 gol) | 0,67 (12 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (39 gol) | 1,06 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,03 (33 gol) | 1,19 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 15/35 | %39 7/18 |
| 1,5 Üst | %69 24/35 | %61 11/18 |
| 2,5 Üst | %26 9/35 | %22 4/18 |
| 3,5 Üst | %9 3/35 | %6 1/18 |
| Gol yememe | %37 13/35 | %50 9/18 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 15/32 | %50 8/16 |
| 1,5 Üst | %66 21/32 | %69 11/16 |
| 2,5 Üst | %38 12/32 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %19 6/32 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %31 10/32 | %31 5/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 9/35 | %22 4/18 |
| Berabere | %60 21/35 | %67 12/18 |
| Geride | %14 5/35 | %11 2/18 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %34 11/32 | %31 5/16 |
| Berabere | %38 12/32 | %44 7/16 |
| Geride | %28 9/32 | %25 4/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn) (35 maç)
Juventud Unida San Miguel (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn) (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 5 | 7 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 11 | 11 |
Juventud Unida San Miguel (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 4 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 12 | 8 |
| 46-60 | 5 | 4 |
| 61-75 | 6 | 7 |
| 76-90 | 8 | 5 |
Kartlar
Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn)
Sarı 0 · Kırmızı 11 (33 maç · maç başı sarı 0,0)
Juventud Unida San Miguel
Sarı 0 · Kırmızı 6 (31 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 21:00 TSİ itibarıyla · ligde 468 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn) son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Juventud Unida San Miguel için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 6. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn) 0 – Juventud Unida San Miguel 2; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Haziran 2026, Juventud Unida San Miguel 2-0 Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn).
- Sıralama
- 6. (45 p) – 5. (45 p)
- Form (son 5)
- BGBBM – GBGMM
- H2H (G-B-M)
- 0-1-2 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %47
- iddaa MS 1-0-2
- 2,29 – 2,51 – 2,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn) iç saha 15 maçta maç başına 1,07 gol attı, 0,67 gol yedi; Juventud Unida San Miguel dış saha 15 maçta 1,07 attı, 1,13 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn) %33, Juventud Unida San Miguel %47. İlk yarıyı önde kapatma: Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn) 3/15, Juventud Unida San Miguel 5/15.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,29, 0 – 2,51, 2 – 2,93. Karşılıklı Gol: Var 2,09, Yok 1,44.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 7 Ekim 2026 13:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Primera C puan durumu · Group A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Berazategui | 32 | +16 | 51 |
| 2 | Sacachispas | 32 | +7 | 50 |
| 3 | Estrella Del Sur | 32 | +3 | 48 |
| 4 | Centro Español | 32 | +13 | 47 |
| 5 | Mercedes | 32 | +7 | 47 |
| 6 | Victoriano Arenas | 32 | +7 | 47 |
| 7 | Lugano | 32 | +6 | 46 |
| 8 | Juventud Unida | 32 | +6 | 45 |
| 9 | Puerto Nuevo | 32 | -6 | 41 |
| 10 | Defensores de Cambaceres | 32 | -9 | 36 |
| 11 | JJ Urquiza | 32 | -5 | 35 |
| 12 | Deportivo Paraguayo | 32 | -18 | 32 |
| 13 | Leandro N. Alem | 32 | -28 | 31 |
| 14 | Argentino Rosario | 32 | -12 | 27 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sacachispas | 16 | +9 | 31 |
| 2 | Mercedes | 16 | +10 | 30 |
| 3 | Estrella Del Sur | 16 | +7 | 30 |
| 4 | Berazategui | 16 | +13 | 28 |
| 5 | Victoriano Arenas | 16 | +7 | 26 |
| 6 | Juventud Unida | 16 | +8 | 23 |
| 7 | Lugano | 16 | +6 | 23 |
| 8 | Centro Español | 16 | +5 | 23 |
| 9 | JJ Urquiza | 16 | +1 | 20 |
| 10 | Argentino Rosario | 16 | +2 | 19 |
| 11 | Defensores de Cambaceres | 16 | -3 | 18 |
| 12 | Leandro N. Alem | 16 | -10 | 18 |
| 13 | Deportivo Paraguayo | 16 | -5 | 17 |
| 14 | Puerto Nuevo | 16 | -11 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puerto Nuevo | 16 | +5 | 27 |
| 2 | Centro Español | 16 | +8 | 24 |
| 3 | Berazategui | 16 | +3 | 23 |
| 4 | Lugano | 16 | 0 | 23 |
| 5 | Juventud Unida | 16 | -2 | 22 |
| 6 | Victoriano Arenas | 16 | 0 | 21 |
| 7 | Sacachispas | 16 | -2 | 19 |
| 8 | Estrella Del Sur | 16 | -4 | 18 |
| 9 | Defensores de Cambaceres | 16 | -6 | 18 |
| 10 | Mercedes | 16 | -3 | 17 |
| 11 | JJ Urquiza | 16 | -6 | 15 |
| 12 | Deportivo Paraguayo | 16 | -13 | 15 |
| 13 | Leandro N. Alem | 16 | -18 | 13 |
| 14 | Argentino Rosario | 16 | -14 | 8 |
Güncel değil Puan durumu 22.10.2026 13:40 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 22.10.2026 13:40 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera C'da oynanan diğer maçlar
- 21:00 Argentino De Rosario 0–1 Sacachispas
- 21:00 Berazategui 3–0 Defensores De Cambaceres
- 21:00 CA Atlas 1–2 El Porvenir
- 21:00 Canuelas FC 4–0 Central Ballester
- 21:00 Centro Espanol 1–2 Puerto Nuevo
- 21:00 Club Mercedes 1–0 CA Lugano
- 21:00 Depo Espanol 1–0 Central Cor
- 21:00 General Lama 0–0 CS Barracas
- 21:00 Leones de Rosario FC 2–1 Atl. Fenix
- 21:00 Yupanqui 0–1 Lujan
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
