İspanya · Segunda División RFEF · Grup 4

Ciudad de Lucena 1-1 Badajoz: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 1–1 MS İY 0–0

Ciudad de Lucena 1–1 Badajoz (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Ciudad de Lucena – Badajoz maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: R. Galvez 74' (pen.) (Ciudad de Lucena); J. Bermudez 76' (Badajoz).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Ciudad de Lucena üstte · Badajoz altta

01530İY607590 74' gol: R. Galvez (Ciudad de Lucena)76' gol: J. Bermudez (Badajoz)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 74' gol: R. Galvez (Ciudad de Lucena)
  • 76' gol: J. Bermudez (Badajoz)

Maç olayları

  1. Ciudad de LucenaBadajoz
  2. 76'Gol J. Bermudez 1–1
  3. Penaltı golü R. Galvez 1–0Penaltı74'
Maç özeti

Ev sahibi

Ciudad de Lucena

2. sıra · 19 puan

GGBMG

Deplasman

Badajoz

4. sıra · 17 puan

BGGBB

Ciudad de Lucena iç sahada (5 maç) · Badajoz deplasmanda (5 maç), bu sezon

1,80 Gol atma maç başı 1,00
1,20 Gol yeme maç başı 0,80
%20 Gol yememe maçların %40
%80 KG Var maçların %60
%60 2.5 Üst maçların %40

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Ciudad de Lucena iç sahada 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Badajoz deplasmanda bu sezon yenilmedi: 5 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik.
  • Ciudad de Lucena, iç saha maçlarında 5 maçta 4 kez iki takım da gol attı (%80).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ciudad de Lucena
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%50 5/10%60 3/5
Beraberlik%40 4/10%20 1/5
Mağlubiyet%10 1/10%20 1/5
Badajoz
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%40 4/10%20 1/5
Beraberlik%50 5/10%80 4/5
Mağlubiyet%10 1/10%0 0/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ciudad de Lucena
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,70 (17 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,00 (10 gol)1,20 (6 gol)
Badajoz
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (10 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç0,70 (7 gol)0,80 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ciudad de Lucena
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%70 7/10%80 4/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%50 5/10%60 3/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%30 3/10%20 1/5
Badajoz
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%50 5/10%60 3/5
1,5 Üst%50 5/10%60 3/5
2,5 Üst%30 3/10%40 2/5
3,5 Üst%10 1/10%20 1/5
Gol yememe%40 4/10%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ciudad de Lucena
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%30 3/10%40 2/5
Berabere%40 4/10%40 2/5
Geride%30 3/10%20 1/5
Badajoz
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%20 1/5
Berabere%50 5/10%60 3/5
Geride%20 2/10%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ciudad de Lucena (10 maç)

1/131/X01/20X/12X/X2X/202/102/X22/21

Badajoz (10 maç)

1/131/X01/20X/11X/X3X/212/102/X22/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ciudad de Lucena (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 4
31-45 4 2
46-60 4 0
61-75 2 2
76-90 5 1

Badajoz (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 1 0
31-45 0 0
46-60 2 0
61-75 1 3
76-90 2 1

Kartlar

Ciudad de Lucena

Sarı 0 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Badajoz

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Ciudad de Lucena

2. sıra · 19 puan · 10 maç · averaj +7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBMG

  1. 01.11 Ciudad de Lucena 2–1 Sanluqueño G
  2. 27.10 Ciudad de Lucena 0–1 Rayo Majadahonda M
  3. 24.10 Estepona 2–2 Ciudad de Lucena B
  4. 18.10 Xerez 0–1 Ciudad de Lucena G
  5. 11.10 Ciudad de Lucena 4–2 Don Benito G
Deplasman

Badajoz

4. sıra · 17 puan · 10 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGBB

  1. 01.11 Badajoz 1–1 Linares Deportivo B
  2. 25.10 Puente Genil 0–0 Badajoz B
  3. 18.10 Badajoz 1–0 Sanluqueño G
  4. 11.10 Badajoz 1–0 Marbella G
  5. 04.10 Sevilla Atletico 2–2 Badajoz B

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Ciudad de Lucena ile Badajoz, Segunda División RFEF · Grup 4 (İspanya) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 21:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 2. sırada (18 puan), konuk ekip 4. sırada (16 puan).

Form (son 5 maç)

Ciudad de Lucena son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi. Badajoz için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 5, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
2. (18 p) – 4. (16 p)
Form (son 5)
GMBGG – BBGGB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,00 – 2,79 – 2,97
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Ciudad de Lucena iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,25 gol yedi; Badajoz dış saha 4 maçta 1,00 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ciudad de Lucena %75, Badajoz %50. İlk yarıyı önde kapatma: Ciudad de Lucena 2/4, Badajoz 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,00, 0 – 2,79, 2 – 2,97. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,51, Üst 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,70.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 20:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 4 puan durumu · Group 4

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Recreativo Huelva 10631 218 +1321 BBGGB
2Ciudad de Lucena 10541 1710 +719 GGBGB
3Don Benito 9522 1511 +417 MMGBG
4Badajoz 10451 107 +317 GGBBB
5Real Betis II 9432 127 +515 GBMBM
6Mijas Las Lagunas 10361 1814 +415 GGBBB
7Sevilla Atletico 9342 1513 +213 BMBGB
8Linares Deportivo 9342 1010 013 GGBBB
9Puente Genil 9333 97 +212 MGGBB
10Xerez 9333 87 +112 GBMGG
11Estepona 9333 1315 -212 GGBBM
12Atlético Central 9405 1215 -312 MMMGG
13Sanluqueño 9243 1514 +110 BBMGM
14Tenerife II 9315 1114 -310 MBMMM
15Marbella 9144 610 -47 MMBMB
16Antoniano 9135 1018 -86 MMBMG
17Tamaraceite 9207 818 -106 GMGMM
18Las Palmas II 9126 416 -125 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Recreativo Huelva 5410 132 +1113
2Don Benito 4310 93 +610
3Ciudad de Lucena 5311 96 +310
4Badajoz 5311 53 +210
5Sevilla Atletico 5230 105 +59
6Atlético Central 4301 51 +49
7Mijas Las Lagunas 4220 115 +68
8Sanluqueño 4220 106 +48
9Puente Genil 5221 52 +38
10Estepona 5221 99 08
11Xerez 5212 44 07
12Marbella 5131 65 +16
13Tenerife II 4202 66 06
14Tamaraceite 5203 69 -36
15Real Betis II 4121 53 +25
16Linares Deportivo 4121 33 05
17Antoniano 5122 910 -15
18Las Palmas II 5023 25 -32
#TakımOGBMAYAVP
1Real Betis II 5311 74 +310
2Ciudad de Lucena 5230 84 +49
3Recreativo Huelva 5221 86 +28
4Linares Deportivo 5221 77 08
5Badajoz 5140 54 +17
6Mijas Las Lagunas 6141 79 -27
7Don Benito 5212 68 -27
8Xerez 4121 43 +15
9Puente Genil 4112 45 -14
10Estepona 4112 46 -24
11Sevilla Atletico 4112 58 -34
12Tenerife II 5113 58 -34
13Atlético Central 5104 714 -73
14Las Palmas II 4103 211 -93
15Sanluqueño 5023 58 -32
16Marbella 4013 05 -51
17Antoniano 4013 18 -71
18Tamaraceite 4004 29 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Ciudad de Lucena2,00
X · Beraberlik2,79
2 · Badajoz2,97

2,5 Alt / Üst

Alt1,51
Üst1,87

Karşılıklı gol

Var1,65
Yok1,70
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,171 ve 21,200 ve 21,41

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,18Yok–

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,36Üst2,17

1. Yarı Sonucu

12,5901,8923,58

2. Yarı Sonucu

12,3602,1923,16

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,55Üst1,82

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,111 ve 21,480 ve 21,24

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,05

Tek / Çift

Tek1,76Çift1,59

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,7903,4921,42

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,41Üst1,28

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,37Üst1,29

Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 4'da oynanan diğer maçlar