Güney Kore · K League 2 · 32. hafta

Cheonan City – Busan I Park

Başlamasına 1 sa 39 dk Başlamadı

Cheonan City – Busan I Park: 8 Kasım 08:00, Güney Kore · K League 2, 32. hafta. Bu sezon Cheonan City evinde 14 maçta 4 galibiyet, 7 beraberlik, 3 mağlubiyet; Busan I Park deplasmanda 14 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik, 6 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 12 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Cheonan Stadyumu, Cheonan

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiCheonan CityBusan I Park
Lig sırası14. · 30 puan5. · 48 puan
Form (son 5)BMGGBGMBGG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,00 – 0,861,50 – 1,57
2,5 Üst biten%29%57
Karşılıklı gol%43%71
Gol yemediği%36%7
Aralarında (G-B-M)2-2-7 (11 maç, Cheonan City bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Cheonan City iç sahada (14 maç), Busan I Park deplasmanda (14 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Cheonan City iç sahada (14 maç) · Busan I Park deplasmanda (14 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 1,50
0,86 Gol yeme maç başı 1,57
%36 Gol yememe maçların %7
%43 KG Var maçların %71
%29 2.5 Üst maçların %57

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Cheonan City iç sahada 14 maçta 4 galibiyet, 7 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Busan I Park deplasmanda 14 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
  • Busan I Park, deplasman maçlarında 14 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%7).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Cheonan City

14. sıra · 30 puan · 29 maç · averaj -4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGGB

  1. 01.11 Gimhae City 3–3 Cheonan City B
  2. 25.10 Cheonan City 3–1 Ansan Greeners G
  3. 10.10 Cheonan City 1–0 Gyeongnam FC G
  4. 19.09 Asan Mugunghwa 3–1 Cheonan City M
  5. 13.09 Suwon City FC 1–1 Cheonan City B
Deplasman

Busan I Park

5. sıra · 48 puan · 29 maç · averaj +10

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBGG

  1. 25.10 Busan I Park 3–1 Gyeongnam FC G
  2. 18.10 Busan I Park 2–1 Jeonnam Dragons G
  3. 10.10 Paju Citizen 1–1 Busan I Park B
  4. 19.09 Gimpo Citizen 1–0 Busan I Park M
  5. 13.09 Busan I Park 2–0 Gimhae City G

Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Cheonan City 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-8). Busan I Park için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 8, yenilen 4.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Cheonan City 2, Busan I Park 7 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Busan I Park 1-0 Cheonan City.

Gol istatistikleri

Cheonan City iç saha 14 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,86 gol yedi; Busan I Park dış saha 14 maçta 1,50 attı, 1,57 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cheonan City %29, Busan I Park %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cheonan City %43, Busan I Park %71. İlk yarıyı önde kapatma: Cheonan City 4/14, Busan I Park 4/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,80, 0 – 3,21, 2 – 1,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,83, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 1,97.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 12 gol yediler.

Sıralama
14. (30 p) – 5. (48 p)
Form (son 5)
BGGMB – GGBMG
H2H (G-B-M)
2-2-7 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %71
iddaa MS 1-0-2
2,80 – 3,21 – 1,90

Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Cheonan City
Toplam (29)İç saha (14)
Galibiyet%21 6/29%29 4/14
Beraberlik%41 12/29%50 7/14
Mağlubiyet%38 11/29%21 3/14
Busan I Park
Toplam (29)Dış saha (14)
Galibiyet%48 14/29%36 5/14
Beraberlik%21 6/29%21 3/14
Mağlubiyet%31 9/29%43 6/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Cheonan City
Toplam (29)İç saha (14)
Attığı gol / maç1,28 (37 gol)1,00 (14 gol)
Yediği gol / maç1,41 (41 gol)0,86 (12 gol)
Busan I Park
Toplam (29)Dış saha (14)
Attığı gol / maç1,62 (47 gol)1,50 (21 gol)
Yediği gol / maç1,28 (37 gol)1,57 (22 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Cheonan City
Toplam (29)İç saha (14)
KG Var%62 18/29%43 6/14
1,5 Üst%62 18/29%43 6/14
2,5 Üst%48 14/29%29 4/14
3,5 Üst%41 12/29%29 4/14
Gol yememe%17 5/29%36 5/14
Busan I Park
Toplam (29)Dış saha (14)
KG Var%66 19/29%71 10/14
1,5 Üst%79 23/29%79 11/14
2,5 Üst%55 16/29%57 8/14
3,5 Üst%34 10/29%36 5/14
Gol yememe%21 6/29%7 1/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Cheonan City
Toplam (29)İç saha (14)
Önde%21 6/29%29 4/14
Berabere%48 14/29%50 7/14
Geride%31 9/29%21 3/14
Busan I Park
Toplam (29)Dış saha (14)
Önde%38 11/29%29 4/14
Berabere%41 12/29%36 5/14
Geride%21 6/29%36 5/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Cheonan City (29 maç)

1/131/X31/20X/12X/X7X/252/112/X22/26

Busan I Park (29 maç)

1/1111/X01/20X/12X/X5X/252/112/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Cheonan City (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 4 6
31-45 6 5
46-60 8 6
61-75 1 7
76-90 12 10

Busan I Park (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 0
16-30 3 4
31-45 9 5
46-60 3 5
61-75 5 3
76-90 11 9

Kartlar

Cheonan City

Sarı 55 · Kırmızı 4 (29 maç · maç başı sarı 1,9)

Busan I Park

Sarı 47 · Kırmızı 1 (29 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 253 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Güney Kore · K League 2 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Suwon Bluewings 291964 5025 +2563 GGGGB
2Suwon City FC 301794 5731 +2660 GGMGG
3Seoul E-Land FC 301767 5738 +1957 GGGMG
4Daegu FC 301686 5840 +1856 MGGBG
5Busan I Park 291469 4737 +1048 GMBGG
6Hwaseong 311399 4533 +1248 MMBMG
7Asan Mugunghwa 291199 4133 +842 GBBGG
8Gimpo Citizen 309129 3941 -239 MGMMB
9Gyeongnam FC 3091110 3337 -438 MBMGM
10Paju Citizen 299713 2935 -634 GBMBG
11Yongin City 2971210 3843 -533 BMMGG
12Cheongju 3061410 3649 -1332 GGMMM
13Seongnam FC 3071112 3240 -832 MMMBM
14Cheonan City 2961211 3741 -430 BMGGB
15Ansan Greeners 317519 3559 -2426 MGMMB
16Jeonnam Dragons 3051015 3755 -1825 GMMBM
17Gimhae City 303918 2761 -3418 BMGBM
#TakımOGBMAYAVP
1Suwon City FC 15951 2811 +1732
2Suwon Bluewings 14941 2311 +1231
3Daegu FC 15933 3119 +1230
4Busan I Park 15933 2615 +1130
5Seoul E-Land FC 15924 3422 +1229
6Hwaseong 16853 2818 +1029
7Asan Mugunghwa 15843 2918 +1128
8Gyeongnam FC 15834 2216 +627
9Cheonan City 14473 1412 +219
10Jeonnam Dragons 14455 1822 -417
11Seongnam FC 15375 1417 -316
12Yongin City 15375 1923 -416
13Gimpo Citizen 14365 1920 -115
14Cheongju 16367 1828 -1015
15Paju Citizen 14347 1215 -313
16Ansan Greeners 162212 1733 -168
17Gimhae City 150510 1333 -205
#TakımOGBMAYAVP
1Suwon Bluewings 151023 2714 +1332
2Suwon City FC 15843 2920 +928
3Seoul E-Land FC 15843 2316 +728
4Daegu FC 15753 2721 +626
5Gimpo Citizen 16664 2021 -124
6Paju Citizen 15636 1720 -321
7Hwaseong 15546 1715 +219
8Busan I Park 14536 2122 -118
9Ansan Greeners 15537 1826 -818
10Yongin City 14455 1920 -117
11Cheongju 14383 1821 -317
12Seongnam FC 15447 1823 -516
13Asan Mugunghwa 14356 1215 -314
14Gimhae City 15348 1428 -1413
15Cheonan City 15258 2329 -611
16Gyeongnam FC 15186 1121 -1011
17Jeonnam Dragons 161510 1933 -148

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Cheonan City2,80
X · Beraberlik3,21
2 · Busan I Park1,90

2,5 Alt / Üst

Alt1,83
Üst1,54

Karşılıklı gol

Var1,45
Yok1,97
Tüm marketler (19)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,4903,5823,37

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,48Yok1,10

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,33Üst2,23

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var5,091 ve Yok5,670 ve Var4,030 ve Yok12,902 ve Var3,562 ve Yok3,68

Alt/Üst 3.5

Alt1,27Üst2,45

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,60Üst1,75

1. Yarı Sonucu

13,3402,0622,43

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,80Eşit3,282.1,87

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,70Üst1,65

2. Yarı Sonucu

12,9802,4322,22

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,48Üst1,93

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,54Üst ve Var1,80Alt ve Yok2,44Üst ve Yok8,99

Alt/Üst 1.5

Alt3,52Üst1,10

Çifte Şans

1 ve 01,471 ve 21,150 ve 21,20

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var18,851 ve Yok3,850 ve Var6,370 ve Yok2,832 ve Var13,952 ve Yok2,80

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,271 ve 21,390 ve 21,13

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,33Üst2,24

Toplam Gol

0-1 gol3,692-3 gol1,834-5 gol3,166+ gol10,65

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64