Aluminium Arak 0-0 ZOB Ahan Isfahan FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Aluminium Arak 0–0 ZOB Ahan Isfahan FC (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Aluminium Arak – ZOB Ahan Isfahan FC maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Aluminium Arak üstte · ZOB Ahan Isfahan FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' sarı kart: M. Motlaghzadeh (Aluminium Arak)
- 20' sarı kart: S. Jafarikia (Aluminium Arak)
- 50' oyuncu değişikliği: A. Ghaderi ↔ S. Hosseini (ZOB Ahan Isfahan FC)
- 56' oyuncu değişikliği: R. Zolfipour ↔ B. Goudarzi (Aluminium Arak)
- 69' oyuncu değişikliği: R. Jabireh ↔ S. Bozorg (Aluminium Arak)
- 69' oyuncu değişikliği: A. Karimi ↔ A. Vatandoust (Aluminium Arak)
Maç olayları
- Aluminium ArakZOB Ahan Isfahan FC
- R. Jabireh ↔ S. BozorgOyuncu değişikliği69'
- A. Karimi ↔ A. VatandoustOyuncu değişikliği69'
- R. Zolfipour ↔ B. GoudarziOyuncu değişikliği56'
- 50'A. Ghaderi ↔ S. HosseiniOyuncu değişikliği
- S. JafarikiaSarı kart20'
- M. MotlaghzadehSarı kart12'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %83 5/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %55 6/11 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol) | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (9 gol) | 0,50 (3 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,55 (6 gol) | 0,40 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,91 (10 gol) | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %58 7/12 | %33 2/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %0 0/11 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %83 5/6 |
| Geride | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %64 7/11 | %40 2/5 |
| Geride | %18 2/11 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Aluminium Arak (12 maç)
ZOB Ahan Isfahan FC (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Aluminium Arak (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 3 | 2 |
ZOB Ahan Isfahan FC (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Aluminium Arak
Sarı 18 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,5)
ZOB Ahan Isfahan FC
Sarı 12 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Aluminium Arak 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-5). ZOB Ahan son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Aluminium Arak 4 – ZOB Ahan 3; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Şubat 2026, Aluminium Arak 1-0 ZOB Ahan.
- Form (son 5)
- MMBBG – MMBMG
- H2H (G-B-M)
- 4-5-3 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,84 – 2,63 – 3,84
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Aluminium Arak iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 0,75 gol yedi; ZOB Ahan dış saha 4 maçta 0,50 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Aluminium Arak %50, ZOB Ahan %50. İlk yarıyı önde kapatma: Aluminium Arak 0/4, ZOB Ahan 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,84, 0 – 2,63, 2 – 3,84. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,22, Üst 2,73. Karşılıklı Gol: Var 2,28, Yok 1,34.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 22 Ekim 2026 16:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İran · Persian Gulf Pro League puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis | 10 | +13 | 20 |
| 2 | Sepahan | 10 | +11 | 20 |
| 3 | Tractor | 9 | +10 | 20 |
| 4 | Esteghlal FC | 10 | +9 | 20 |
| 5 | Foolad FC | 10 | +5 | 19 |
| 6 | Aluminium Arak | 10 | +3 | 14 |
| 7 | Kheybar Khorramabad | 10 | +2 | 14 |
| 8 | Fajr Sepasi | 10 | -2 | 14 |
| 9 | Gol Gohar | 10 | +1 | 13 |
| 10 | Chadormalu SC | 10 | -4 | 13 |
| 11 | Nassaji Mazandaran | 10 | -2 | 11 |
| 12 | Paykan | 10 | -3 | 10 |
| 13 | Malavan | 9 | -4 | 9 |
| 14 | Esteghlal Khuzestan | 10 | -7 | 9 |
| 15 | Zob Ahan | 10 | -4 | 8 |
| 16 | Shams Azar Qazvin | 10 | -5 | 7 |
| 17 | Sanat Naft | 10 | -10 | 7 |
| 18 | Mes Shahr-e Babak | 10 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Esteghlal FC | 5 | +8 | 13 |
| 2 | Tractor | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Sepahan | 5 | +10 | 12 |
| 4 | Persepolis | 5 | +9 | 12 |
| 5 | Gol Gohar | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Fajr Sepasi | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Foolad FC | 5 | +2 | 9 |
| 8 | Kheybar Khorramabad | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Esteghlal Khuzestan | 5 | +1 | 8 |
| 10 | Paykan | 5 | +2 | 7 |
| 11 | Aluminium Arak | 5 | 0 | 5 |
| 12 | Zob Ahan | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Nassaji Mazandaran | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Chadormalu SC | 5 | -3 | 5 |
| 15 | Sanat Naft | 5 | -3 | 5 |
| 16 | Malavan | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Mes Shahr-e Babak | 5 | -4 | 3 |
| 18 | Shams Azar Qazvin | 5 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Foolad FC | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Aluminium Arak | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Persepolis | 5 | +4 | 8 |
| 4 | Sepahan | 5 | +1 | 8 |
| 5 | Chadormalu SC | 5 | -1 | 8 |
| 6 | Tractor | 4 | +3 | 7 |
| 7 | Esteghlal FC | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Kheybar Khorramabad | 5 | 0 | 6 |
| 9 | Nassaji Mazandaran | 5 | 0 | 6 |
| 10 | Malavan | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Shams Azar Qazvin | 5 | -1 | 5 |
| 12 | Fajr Sepasi | 5 | -5 | 5 |
| 13 | Gol Gohar | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Zob Ahan | 5 | -3 | 3 |
| 15 | Paykan | 5 | -5 | 3 |
| 16 | Sanat Naft | 5 | -7 | 2 |
| 17 | Mes Shahr-e Babak | 5 | -9 | 2 |
| 18 | Esteghlal Khuzestan | 5 | -8 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:25 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Persian Gulf Pro League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
