← Maçlar
Arjantin · Primera Nacional · 36. hafta31 Ekim 2026 · 23:00 TSİ

Chaco For Ever 3-1 Racing de Cordoba: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Chaco For Ever
3–1İY 1–0
Racing de Cordoba
Maç sonu

Chaco For Ever 3–1 Racing de Cordoba (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Chaco For Ever – Racing de Cordoba maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: E. Gaggi 16' (pen.), G. Pacheco 82', A. Lioi 86' (Chaco For Ever); P. Chavarria 73' (Racing de Cordoba).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Chaco For Ever üstte · Racing de Cordoba altta

01530İY607590 15' sarı kart: L. Avila (Racing de Cordoba)16' gol: E. Gaggi (Chaco For Ever)40' oyuncu değişikliği: E. Gaggi ↔ A. Lioi (Chaco For Ever)↔46' oyuncu değişikliği: S. Gonzalez ↔ G. Rivilli (Racing de Cordoba)↔46' oyuncu değişikliği: F. Taborda ↔ J. Medina (Racing de Cordoba)↔60' oyuncu değişikliği: A. Ojeda ↔ L. Pruzzo (Chaco For Ever)↔60' oyuncu değişikliği: B. Nievas ↔ S. Valenzuela (Chaco For Ever)↔60' oyuncu değişikliği: L. Fernandez ↔ G. Melgarejo (Chaco For Ever)↔66' oyuncu değişikliği: L. C. Pena ↔ A. Ortiz (Racing de Cordoba)↔73' gol: P. Chavarria (Racing de Cordoba)80' oyuncu değişikliği: L. Avila ↔ G. Vega (Racing de Cordoba)↔80' oyuncu değişikliği: C. Vega ↔ A. Bustos (Racing de Cordoba)↔80' oyuncu değişikliği: J. Carrizo ↔ G. Pacheco (Chaco For Ever)↔82' gol: G. Pacheco (Chaco For Ever)86' gol: A. Lioi (Chaco For Ever)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 15' sarı kart: L. Avila (Racing de Cordoba)
  • 16' gol: E. Gaggi (Chaco For Ever)
  • 40' oyuncu değişikliği: E. Gaggi ↔ A. Lioi (Chaco For Ever)
  • 46' oyuncu değişikliği: S. Gonzalez ↔ G. Rivilli (Racing de Cordoba)
  • 46' oyuncu değişikliği: F. Taborda ↔ J. Medina (Racing de Cordoba)
  • 60' oyuncu değişikliği: A. Ojeda ↔ L. Pruzzo (Chaco For Ever)
  • 60' oyuncu değişikliği: B. Nievas ↔ S. Valenzuela (Chaco For Ever)
  • 60' oyuncu değişikliği: L. Fernandez ↔ G. Melgarejo (Chaco For Ever)
  • 66' oyuncu değişikliği: L. C. Pena ↔ A. Ortiz (Racing de Cordoba)
  • 73' gol: P. Chavarria (Racing de Cordoba)
  • 80' oyuncu değişikliği: L. Avila ↔ G. Vega (Racing de Cordoba)
  • 80' oyuncu değişikliği: C. Vega ↔ A. Bustos (Racing de Cordoba)
  • 80' oyuncu değişikliği: J. Carrizo ↔ G. Pacheco (Chaco For Ever)
  • 82' gol: G. Pacheco (Chaco For Ever)
  • 86' gol: A. Lioi (Chaco For Ever)

Maç olayları

  1. Chaco For EverRacing de Cordoba
  2. Gol A. Lioi 3–1Asist: G. Pacheco86'
  3. Gol G. Pacheco 2–1Asist: M. Diaz Chaves82'
  4. 80'L. Avila ↔ G. VegaOyuncu değişikliği
  5. 80'C. Vega ↔ A. BustosOyuncu değişikliği
  6. J. Carrizo ↔ G. PachecoOyuncu değişikliği80'
  7. 73'Gol P. Chavarria 1–1Asist: C. Vega
  8. 66'L. C. Pena ↔ A. OrtizOyuncu değişikliği
  9. A. Ojeda ↔ L. PruzzoOyuncu değişikliği60'
  10. B. Nievas ↔ S. ValenzuelaOyuncu değişikliği60'
  11. L. Fernandez ↔ G. MelgarejoOyuncu değişikliği60'
  12. 46'S. Gonzalez ↔ G. RivilliOyuncu değişikliği
  13. 46'F. Taborda ↔ J. MedinaOyuncu değişikliği
  14. E. Gaggi ↔ A. LioiOyuncu değişikliği40'
  15. Penaltı golü E. Gaggi 1–0Penaltı16'
  16. 15'L. AvilaSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Chaco For Ever
Toplam (36)İç saha (18)
Galibiyet%33 12/36%44 8/18
Beraberlik%28 10/36%28 5/18
Mağlubiyet%39 14/36%28 5/18
Racing de Cordoba
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%28 10/36%6 1/18
Beraberlik%28 10/36%28 5/18
Mağlubiyet%44 16/36%67 12/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Chaco For Ever
Toplam (36)İç saha (18)
Attığı gol / maç1,08 (39 gol)1,39 (25 gol)
Yediği gol / maç1,03 (37 gol)0,94 (17 gol)
Racing de Cordoba
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç0,89 (32 gol)0,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,25 (45 gol)1,61 (29 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Chaco For Ever
Toplam (36)İç saha (18)
KG Var%44 16/36%56 10/18
1,5 Üst%67 24/36%72 13/18
2,5 Üst%39 14/36%44 8/18
3,5 Üst%14 5/36%17 3/18
Gol yememe%36 13/36%39 7/18
Racing de Cordoba
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%44 16/36%44 8/18
1,5 Üst%69 25/36%78 14/18
2,5 Üst%42 15/36%33 6/18
3,5 Üst%11 4/36%6 1/18
Gol yememe%28 10/36%6 1/18

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Chaco For Ever
Toplam (36)İç saha (18)
Önde%28 10/36%39 7/18
Berabere%44 16/36%39 7/18
Geride%28 10/36%22 4/18
Racing de Cordoba
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%17 6/36%6 1/18
Berabere%50 18/36%56 10/18
Geride%33 12/36%39 7/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Chaco For Ever (36 maç)

1/171/X31/20X/15X/X4X/272/102/X32/27

Racing de Cordoba (36 maç)

1/161/X01/20X/13X/X8X/272/112/X22/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Chaco For Ever (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 5
16-30 5 4
31-45 5 5
46-60 5 9
61-75 5 4
76-90 10 7

Racing de Cordoba (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 3 8
31-45 3 4
46-60 5 8
61-75 4 10
76-90 8 7

Kartlar

Chaco For Ever

Sarı 97 · Kırmızı 8 (36 maç · maç başı sarı 2,7)

Racing de Cordoba

Sarı 100 · Kırmızı 1 (36 maç · maç başı sarı 2,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 03.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 648 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Chaco For Ever son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Racing Cordoba son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 6 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Chaco For Ever 1 – Racing Cordoba 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Haziran 2026, Racing Cordoba 2-0 Chaco For Ever.

Sıralama
9. (43 p) – 11. (40 p)
Form (son 5)
GMGBM – MMGBB
H2H (G-B-M)
1-2-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%41 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%53 – %41
iddaa MS 1-0-2
1,59 – 3,16 – 4,15
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Chaco For Ever iç saha 17 maçta maç başına 1,29 gol attı, 0,94 gol yedi; Racing Cordoba dış saha 17 maçta 0,47 attı, 1,53 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Chaco For Ever %41, Racing Cordoba %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chaco For Ever %53, Racing Cordoba %41. İlk yarıyı önde kapatma: Chaco For Ever 6/17, Racing Cordoba 1/17.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,59, 0 – 3,16, 2 – 4,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,82, Yok 1,57.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %35; KG var ortalaması %47; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 27 Ekim 2026 00:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Arjantin · Primera Nacional puan durumu · Group 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Godoy Cruz 361998 5333 +2066 GBGGG
2Ferro Carril Oeste 361998 3831 +766 MBGMB
3Deportivo Moron 3618711 5337 +1661 GMMMG
4Deportivo Madryn 3616128 5231 +2160 GMBGG
5Colon Santa Fe 3616128 4527 +1860 GBBGG
6Almirante Brown 36131211 3026 +451 MBBGM
7Ciudad de Bolívar 36131211 3033 -351 GGGMM
8CA Estudiantes 36131013 3535 049 MGMBM
9Chaco For Ever 36121014 3937 +246 BGMGG
10Los Andes 3691611 2726 +143 MMBBB
11All Boys 3681711 2230 -841 MBBGG
12San Telmo 36101115 3041 -1141 GMBMG
13Atletico Mitre 3681612 3142 -1140 GBGMB
14Racing Cordoba 36101016 3245 -1340 BGMMM
15Defensores De Belgrano 3681513 2534 -939 BMBBM
16Central Norte 3671712 2332 -938 BBGBM
17Acassuso 3681117 2535 -1035 MGBBB
18San Miguel 3661515 2742 -1533 MBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Godoy Cruz 181341 3615 +2143
2Deportivo Moron 181332 3313 +2042
3Colon Santa Fe 181152 2910 +1938
4Deportivo Madryn 181053 3214 +1835
5Almirante Brown 181053 178 +935
6Racing Cordoba 18954 2316 +732
7Ferro Carril Oeste 181026 1817 +132
8CA Estudiantes 18864 2114 +730
9Chaco For Ever 18855 2517 +829
10All Boys 185121 106 +427
11San Telmo 18756 1818 026
12Los Andes 185103 149 +525
13Ciudad de Bolívar 18675 1617 -125
14Central Norte 184113 1211 +123
15Atletico Mitre 18576 1721 -422
16Defensores De Belgrano 18495 1317 -421
17Acassuso 18558 1315 -220
18San Miguel 18558 1518 -320
#TakımOGBMAYAVP
1Ferro Carril Oeste 18972 2014 +634
2Ciudad de Bolívar 18756 1416 -226
3Deportivo Madryn 18675 2017 +325
4Godoy Cruz 18657 1718 -123
5Colon Santa Fe 18576 1617 -122
6Deportivo Moron 18549 2024 -419
7CA Estudiantes 18549 1421 -719
8Los Andes 18468 1317 -418
9Defensores De Belgrano 18468 1217 -518
10Atletico Mitre 18396 1421 -718
11Chaco For Ever 18459 1420 -617
12Almirante Brown 18378 1318 -516
13Acassuso 18369 1220 -815
14Central Norte 18369 1121 -1015
15San Telmo 18369 1223 -1115
16All Boys 183510 1224 -1214
17San Miguel 181107 1224 -1213
18Racing Cordoba 181512 929 -208

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,59X3,1624,15

Çifte şans

1X1,07121,16X21,72

Karşılıklı gol

Var1,82Yok1,57

2,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst1,90

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera Nacional'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.