← Maçlar
Arjantin · Primera Nacional · 36. hafta31 Ekim 2026 · 21:30 TSİ

CA Los Andes 0-0 Mitre Santia: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CA Los Andes
0–0İY 0–0
Mitre Santia
Maç sonu

CA Los Andes 0–0 Mitre Santia (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

CA Los Andes – Mitre Santia maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CA Los Andes üstte · Mitre Santia altta

01530İY607590 61' oyuncu değişikliği: Y. Cabral ↔ F. Goria (Mitre Santia)↔61' oyuncu değişikliği: R. Gonzalez ↔ S. Rosales (Mitre Santia)↔61' oyuncu değişikliği: J. Vazquez ↔ F. Rodriguez (CA Los Andes)↔64' oyuncu değişikliği: O. Garrido ↔ A. Lopez (Mitre Santia)↔70' oyuncu değişikliği: F. A. Sanchez ↔ B. Garay (CA Los Andes)↔70' oyuncu değişikliği: A. Gonzalez ↔ I. Grance (CA Los Andes)↔71' oyuncu değişikliği: M. Machado ↔ M. Maldonado (Mitre Santia)↔71' oyuncu değişikliği: R. Centurion ↔ G. Herdt (Mitre Santia)↔74' sarı kart: G. Herdt (Mitre Santia)90' oyuncu değişikliği: F. Villarreal ↔ C. Gallo (CA Los Andes)↔90+1' sarı kart: A. Lopez (Mitre Santia)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 61' oyuncu değişikliği: Y. Cabral ↔ F. Goria (Mitre Santia)
  • 61' oyuncu değişikliği: R. Gonzalez ↔ S. Rosales (Mitre Santia)
  • 61' oyuncu değişikliği: J. Vazquez ↔ F. Rodriguez (CA Los Andes)
  • 64' oyuncu değişikliği: O. Garrido ↔ A. Lopez (Mitre Santia)
  • 70' oyuncu değişikliği: F. A. Sanchez ↔ B. Garay (CA Los Andes)
  • 70' oyuncu değişikliği: A. Gonzalez ↔ I. Grance (CA Los Andes)
  • 71' oyuncu değişikliği: M. Machado ↔ M. Maldonado (Mitre Santia)
  • 71' oyuncu değişikliği: R. Centurion ↔ G. Herdt (Mitre Santia)
  • 74' sarı kart: G. Herdt (Mitre Santia)
  • 90' oyuncu değişikliği: F. Villarreal ↔ C. Gallo (CA Los Andes)
  • 90+1' sarı kart: A. Lopez (Mitre Santia)

Maç olayları

  1. CA Los AndesMitre Santia
  2. 90+1'A. LopezSarı kart
  3. F. Villarreal ↔ C. GalloOyuncu değişikliği90'
  4. M. AsenjoKaçan penaltı75'
  5. 74'G. HerdtSarı kart
  6. 71'M. Machado ↔ M. MaldonadoOyuncu değişikliği
  7. 71'R. Centurion ↔ G. HerdtOyuncu değişikliği
  8. F. A. Sanchez ↔ B. GarayOyuncu değişikliği70'
  9. A. Gonzalez ↔ I. GranceOyuncu değişikliği70'
  10. 64'O. Garrido ↔ A. LopezOyuncu değişikliği
  11. 61'Y. Cabral ↔ F. GoriaOyuncu değişikliği
  12. 61'R. Gonzalez ↔ S. RosalesOyuncu değişikliği
  13. J. Vazquez ↔ F. RodriguezOyuncu değişikliği61'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CA Los Andes
Toplam (36)İç saha (18)
Galibiyet%25 9/36%28 5/18
Beraberlik%44 16/36%56 10/18
Mağlubiyet%31 11/36%17 3/18
Mitre Santia
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%22 8/36%17 3/18
Beraberlik%44 16/36%50 9/18
Mağlubiyet%33 12/36%33 6/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CA Los Andes
Toplam (36)İç saha (18)
Attığı gol / maç0,75 (27 gol)0,78 (14 gol)
Yediği gol / maç0,72 (26 gol)0,50 (9 gol)
Mitre Santia
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç0,86 (31 gol)0,78 (14 gol)
Yediği gol / maç1,17 (42 gol)1,17 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CA Los Andes
Toplam (36)İç saha (18)
KG Var%31 11/36%33 6/18
1,5 Üst%50 18/36%44 8/18
2,5 Üst%22 8/36%17 3/18
3,5 Üst%3 1/36%6 1/18
Gol yememe%47 17/36%56 10/18
Mitre Santia
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%39 14/36%39 7/18
1,5 Üst%69 25/36%72 13/18
2,5 Üst%36 13/36%33 6/18
3,5 Üst%19 7/36%17 3/18
Gol yememe%42 15/36%44 8/18

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CA Los Andes
Toplam (36)İç saha (18)
Önde%22 8/36%17 3/18
Berabere%53 19/36%67 12/18
Geride%25 9/36%17 3/18
Mitre Santia
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%17 6/36%17 3/18
Berabere%50 18/36%56 10/18
Geride%33 12/36%28 5/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CA Los Andes (36 maç)

1/161/X21/20X/12X/X12X/252/112/X22/26

Mitre Santia (36 maç)

1/141/X11/21X/14X/X10X/242/102/X52/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CA Los Andes (36 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 4
16-30 2 2
31-45 3 6
46-60 11 1
61-75 2 5
76-90 4 8

Mitre Santia (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 4 11
31-45 2 5
46-60 7 2
61-75 5 7
76-90 7 9

Kartlar

CA Los Andes

Sarı 83 · Kırmızı 8 (36 maç · maç başı sarı 2,3)

Mitre Santia

Sarı 75 · Kırmızı 3 (36 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 03.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 648 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Los Andes son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 6 gol yedi. Son 5 maçta Mitre Santia 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-5). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Los Andes 1, Mitre Santia 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Haziran 2026, Mitre Santia 0-3 Los Andes.

Sıralama
10. (42 p) – 13. (39 p)
Form (son 5)
BBMMG – MGBGM
H2H (G-B-M)
1-0-2 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%18 – %35
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%35 – %41
iddaa MS 1-0-2
1,66 – 2,90 – 4,20
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Los Andes iç saha 17 maçta maç başına 0,82 gol attı, 0,53 gol yedi; Mitre Santia dış saha 17 maçta 0,82 attı, 1,24 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Los Andes %18, Mitre Santia %35. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Los Andes %35, Mitre Santia %41. İlk yarıyı önde kapatma: Los Andes 3/17, Mitre Santia 3/17.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,66, 0 – 2,90, 2 – 4,20. Karşılıklı Gol: Var 2,10, Yok 1,41.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %26; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 27 Ekim 2026 00:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Arjantin · Primera Nacional puan durumu · Group 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Godoy Cruz 361998 5333 +2066 GBGGG
2Ferro Carril Oeste 361998 3831 +766 MBGMB
3Deportivo Moron 3618711 5337 +1661 GMMMG
4Deportivo Madryn 3616128 5231 +2160 GMBGG
5Colon Santa Fe 3616128 4527 +1860 GBBGG
6Almirante Brown 36131211 3026 +451 MBBGM
7Ciudad de Bolívar 36131211 3033 -351 GGGMM
8CA Estudiantes 36131013 3535 049 MGMBM
9Chaco For Ever 36121014 3937 +246 BGMGG
10Los Andes 3691611 2726 +143 MMBBB
11All Boys 3681711 2230 -841 MBBGG
12San Telmo 36101115 3041 -1141 GMBMG
13Atletico Mitre 3681612 3142 -1140 GBGMB
14Racing Cordoba 36101016 3245 -1340 BGMMM
15Defensores De Belgrano 3681513 2534 -939 BMBBM
16Central Norte 3671712 2332 -938 BBGBM
17Acassuso 3681117 2535 -1035 MGBBB
18San Miguel 3661515 2742 -1533 MBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Godoy Cruz 181341 3615 +2143
2Deportivo Moron 181332 3313 +2042
3Colon Santa Fe 181152 2910 +1938
4Deportivo Madryn 181053 3214 +1835
5Almirante Brown 181053 178 +935
6Racing Cordoba 18954 2316 +732
7Ferro Carril Oeste 181026 1817 +132
8CA Estudiantes 18864 2114 +730
9Chaco For Ever 18855 2517 +829
10All Boys 185121 106 +427
11San Telmo 18756 1818 026
12Los Andes 185103 149 +525
13Ciudad de Bolívar 18675 1617 -125
14Central Norte 184113 1211 +123
15Atletico Mitre 18576 1721 -422
16Defensores De Belgrano 18495 1317 -421
17Acassuso 18558 1315 -220
18San Miguel 18558 1518 -320
#TakımOGBMAYAVP
1Ferro Carril Oeste 18972 2014 +634
2Ciudad de Bolívar 18756 1416 -226
3Deportivo Madryn 18675 2017 +325
4Godoy Cruz 18657 1718 -123
5Colon Santa Fe 18576 1617 -122
6Deportivo Moron 18549 2024 -419
7CA Estudiantes 18549 1421 -719
8Los Andes 18468 1317 -418
9Defensores De Belgrano 18468 1217 -518
10Atletico Mitre 18396 1421 -718
11Chaco For Ever 18459 1420 -617
12Almirante Brown 18378 1318 -516
13Acassuso 18369 1220 -815
14Central Norte 18369 1121 -1015
15San Telmo 18369 1223 -1115
16All Boys 183510 1224 -1214
17San Miguel 181107 1224 -1213
18Racing Cordoba 181512 929 -208

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,64X2,8824,36

Çifte şans

1X1,06121,19X21,67

Karşılıklı gol

Var2,11Yok1,41

1,5 Alt / Üst

Alt2,19Üst1,37

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera Nacional'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.