Chabab Atlas Khenifra – CRS Salmi
Chabab Atlas Khenifra – CRS Salmi: 8 Kasım 18:00, Fas · Botola 2, 7. hafta. Bu sezon Chabab Atlas Khenifra evinde 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; CRS Salmi deplasmanda 3 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 18 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Chabab Atlas Khenifra | CRS Salmi |
|---|---|---|
| Lig sırası | 13. · 4 puan | 15. · 2 puan |
| Form (son 5) | MBMGM | BMMMB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,00 – 1,67 | 0,33 – 1,67 |
| 2,5 Üst biten | %67 | %33 |
| Karşılıklı gol | %100 | %33 |
| Gol yemediği | %0 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 3-3-2 (8 maç, Chabab Atlas Khenifra bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Chabab Atlas Khenifra iç sahada (3 maç), CRS Salmi deplasmanda (3 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Chabab Atlas Khenifra iç sahada (3 maç) · CRS Salmi deplasmanda (3 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Chabab Atl. Khenifra iç sahada 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Riadi Salmi deplasmanda bu sezon kazanamadı: 3 maçta 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.
- Chabab Atl. Khenifra, iç saha maçlarında 3 maçta 3 kez iki takım da gol attı (%100).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiChabab Atlas Khenifra
13. sıra · 4 puan · 6 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMGM
- 01.11 Mouloudia Oujda 1–0 Chabab Atlas Khenifra M
- 24.10 Chabab Atlas Khenifra 4–2 Olympique Safi G
- 17.10 Stade Marocain 2–1 Chabab Atlas Khenifra M
- 11.10 Chabab Atlas Khenifra 1–1 Chabab Mohammédia B
- 03.10 Olympique Khouribga 4–0 Chabab Atlas Khenifra M
CRS Salmi
15. sıra · 2 puan · 6 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMB
- 01.11 CRS Salmi 1–1 Ittihad Khemisset B
- 25.10 USM Oujda 2–1 CRS Salmi M
- 18.10 CRS Salmi 1–4 Olympique Dcheïra M
- 11.10 Yacoub El Mansour 1–0 CRS Salmi M
- 04.10 CRS Salmi 0–0 El Massira B
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Chabab Atlas Khenifra 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-10). CRS Salmi son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Chabab Atlas Khenifra 3 – CRS Salmi 2; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Mayıs 2026, CRS Salmi 0-1 Chabab Atlas Khenifra.
Gol istatistikleri
Chabab Atlas Khenifra bu sezon 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 2,00 gol yedi; CRS Salmi bu sezon 6 maçta 0,50 attı, 1,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Chabab Atlas Khenifra %67, CRS Salmi %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chabab Atlas Khenifra %67, CRS Salmi %50. İlk yarıyı önde kapatma: Chabab Atlas Khenifra 1/6, CRS Salmi 0/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,85, 0 – 2,82, 2 – 3,32.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 18 gol yediler.
- Sıralama
- 13. (4 p) – 15. (2 p)
- Form (son 5)
- MGMBM – BMMMB
- H2H (G-B-M)
- 3-3-2 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,85 – 2,82 – 3,32
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %67 4/6 | %33 1/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Beraberlik | %33 2/6 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %67 4/6 | %100 3/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (7 gol) | 2,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (12 gol) | 1,67 (5 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,50 (3 gol) | 0,33 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (10 gol) | 1,67 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 4/6 | %100 3/3 |
| 1,5 Üst | %83 5/6 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 3/6 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %33 2/6 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %17 1/6 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Berabere | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Geride | %67 4/6 | %33 1/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/5 | %0 0/2 |
| Berabere | %40 2/5 | %50 1/2 |
| Geride | %60 3/5 | %50 1/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Chabab Atlas Khenifra (6 maç)
CRS Salmi (5 maç)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Fas · Botola 2 puan durumu · GNEF 2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ittihad Khemisset | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Yacoub El Mansour | 6 | +5 | 14 |
| 3 | Wydad Fès | 6 | +7 | 13 |
| 4 | Olympique Dcheïra | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Stade Marocain | 7 | +2 | 13 |
| 6 | USM Oujda | 7 | 0 | 12 |
| 7 | KAC Kenitra | 7 | 0 | 9 |
| 8 | Olympique Safi | 7 | -1 | 9 |
| 9 | Mouloudia Oujda | 6 | 0 | 8 |
| 10 | El Massira | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Chabab Ben Guerir | 7 | -1 | 7 |
| 12 | Olympique Khouribga | 6 | +2 | 6 |
| 13 | Chabab Atl. Khenifra | 6 | -5 | 4 |
| 14 | Union Sportive Boujaad | 7 | -5 | 4 |
| 15 | Riadi Salmi | 6 | -7 | 2 |
| 16 | Chabab Mohammédia | 7 | -10 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Yacoub El Mansour | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Wydad Fès | 3 | +8 | 9 |
| 3 | Ittihad Khemisset | 3 | +6 | 9 |
| 4 | USM Oujda | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Olympique Dcheïra | 3 | +3 | 7 |
| 6 | El Massira | 3 | +2 | 7 |
| 7 | Mouloudia Oujda | 3 | +2 | 7 |
| 8 | Olympique Safi | 3 | +2 | 7 |
| 9 | Chabab Ben Guerir | 4 | +2 | 6 |
| 10 | Stade Marocain | 3 | +1 | 6 |
| 11 | Olympique Khouribga | 2 | +4 | 4 |
| 12 | Chabab Atl. Khenifra | 3 | +1 | 4 |
| 13 | KAC Kenitra | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Union Sportive Boujaad | 4 | -1 | 3 |
| 15 | Riadi Salmi | 3 | -3 | 2 |
| 16 | Chabab Mohammédia | 3 | -2 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ittihad Khemisset | 4 | +1 | 7 |
| 2 | Stade Marocain | 4 | +1 | 7 |
| 3 | Olympique Dcheïra | 3 | +3 | 6 |
| 4 | KAC Kenitra | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Yacoub El Mansour | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Wydad Fès | 3 | -1 | 4 |
| 7 | USM Oujda | 3 | -2 | 4 |
| 8 | Olympique Khouribga | 4 | -2 | 2 |
| 9 | Olympique Safi | 4 | -3 | 2 |
| 10 | Mouloudia Oujda | 3 | -2 | 1 |
| 11 | El Massira | 3 | -2 | 1 |
| 12 | Chabab Ben Guerir | 3 | -3 | 1 |
| 13 | Union Sportive Boujaad | 3 | -4 | 1 |
| 14 | Chabab Mohammédia | 4 | -8 | 1 |
| 15 | Riadi Salmi | 3 | -4 | 0 |
| 16 | Chabab Atl. Khenifra | 3 | -6 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Tüm marketler (1)
Çifte Şans
