Motril – Almería II
Motril – Almería II: 8 Kasım 19:00, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 9. Bu sezon Motril evinde 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Almería II deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Motril | Almería II |
|---|---|---|
| Lig sırası | 5. · 16 puan | 3. · 18 puan |
| Form (son 5) | GBGMB | BGGBB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,50 – 1,50 | 1,00 – 0,75 |
| 2,5 Üst biten | %25 | %25 |
| Karşılıklı gol | %75 | %50 |
| Gol yemediği | %25 | %25 |
| Aralarında (G-B-M) | 3-4-2 (9 maç, Motril bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Motril iç sahada (4 maç), Almería II deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Motril iç sahada (4 maç) · Almería II deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Motril iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Almería II deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Motril, iç saha maçlarında 4 maçta 3 kez iki takım da gol attı (%75).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiMotril
5. sıra · 16 puan · 9 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGMB
- 01.11 Granada II 1–1 Motril B
- 25.10 Motril 2–4 Málaga II M
- 18.10 Cantoria 0–2 Motril G
- 11.10 Motril 1–1 Atlético Porcuna B
- 04.10 UD San Pedro 2–3 Motril G
Almería II
3. sıra · 18 puan · 9 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGBB
- 01.11 Almería II 0–0 Churriana Vega B
- 25.10 Almería II 2–2 Atletico de Marbella B
- 18.10 Granada II 0–1 Almería II G
- 11.10 Almería II 2–1 Málaga II G
- 04.10 Cantoria 1–1 Almería II B
Puan durumu 02.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Motril son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 8 gol yedi. Son 5 maçta Almería II 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 6-4).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Motril 3, Almería II 2 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Nisan 2024, Almería II 1-0 Motril.
Gol istatistikleri
Motril iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Almería II dış saha 4 maçta 1,00 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Motril %25, Almería II %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Motril %75, Almería II %50. İlk yarıyı önde kapatma: Motril 0/4, Almería II 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,17, 0 – 2,74, 2 – 2,71. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,46, Üst 1,96. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,66.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.
- Sıralama
- 5. (16 p) – 3. (18 p)
- Form (son 5)
- BMGBG – BBGGB
- H2H (G-B-M)
- 3-4-2 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,17 – 2,74 – 2,71
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %11 1/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (14 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (14 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,67 (6 gol) | 0,75 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Geride | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Geride | %0 0/9 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Motril (9 maç)
Almería II (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Motril (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Almería II (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Motril
Sarı 1 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,1)
Almería II
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 9 puan durumu · Tercera: Group 9
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Melilla | 9 | +10 | 22 |
| 2 | Arenas Armilla | 9 | +9 | 19 |
| 3 | Almería II | 9 | +8 | 18 |
| 4 | Ciudad de Torredonjimeno | 9 | +7 | 17 |
| 5 | Motril | 9 | +4 | 16 |
| 6 | Málaga II | 9 | +8 | 15 |
| 7 | Marbelli | 9 | +1 | 15 |
| 8 | UD San Pedro | 9 | 0 | 15 |
| 9 | Churriana Vega | 9 | +3 | 12 |
| 10 | Granada II | 9 | +3 | 12 |
| 11 | Atlético Porcuna | 9 | -6 | 12 |
| 12 | Huétor Vega | 9 | -3 | 10 |
| 13 | Torre del Mar | 9 | -2 | 9 |
| 14 | Alhaurino | 9 | -3 | 9 |
| 15 | Atletico de Marbella | 9 | -4 | 7 |
| 16 | Mancha Real | 9 | -8 | 6 |
| 17 | Cantoria | 9 | -10 | 4 |
| 18 | Malaga City | 9 | -17 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Melilla | 4 | +9 | 12 |
| 2 | UD San Pedro | 5 | +5 | 12 |
| 3 | Málaga II | 5 | +8 | 11 |
| 4 | Almería II | 5 | +7 | 11 |
| 5 | Arenas Armilla | 4 | +6 | 10 |
| 6 | Granada II | 5 | +6 | 10 |
| 7 | Atlético Porcuna | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Ciudad de Torredonjimeno | 4 | +4 | 7 |
| 9 | Churriana Vega | 4 | +4 | 7 |
| 10 | Marbelli | 4 | 0 | 7 |
| 11 | Huétor Vega | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Motril | 4 | 0 | 5 |
| 13 | Alhaurino | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Atletico de Marbella | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Cantoria | 5 | -2 | 4 |
| 16 | Mancha Real | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Torre del Mar | 4 | -3 | 3 |
| 18 | Malaga City | 5 | -5 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Motril | 5 | +4 | 11 |
| 2 | Ciudad de Torredonjimeno | 5 | +3 | 10 |
| 3 | Melilla | 5 | +1 | 10 |
| 4 | Arenas Armilla | 5 | +3 | 9 |
| 5 | Marbelli | 5 | +1 | 8 |
| 6 | Almería II | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Torre del Mar | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Churriana Vega | 5 | -1 | 5 |
| 9 | Huétor Vega | 5 | -4 | 5 |
| 10 | Málaga II | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Alhaurino | 4 | -2 | 4 |
| 12 | UD San Pedro | 4 | -5 | 3 |
| 13 | Mancha Real | 5 | -6 | 3 |
| 14 | Atletico de Marbella | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Granada II | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Atlético Porcuna | 4 | -9 | 2 |
| 17 | Cantoria | 4 | -8 | 0 |
| 18 | Malaga City | 4 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 00:09 TSİ.
Puan durumu 02.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 0.5
Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
