Montañesa – Tona
Montañesa – Tona: 8 Kasım 14:00, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 5. Bu sezon Montañesa evinde 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Tona deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 9 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Montañesa | Tona |
|---|---|---|
| Lig sırası | 2. · 16 puan | 8. · 13 puan |
| Form (son 5) | MGMBG | MGGBG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,00 – 0,50 | 0,75 – 0,50 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %25 |
| Karşılıklı gol | %25 | %25 |
| Gol yemediği | %75 | %75 |
| Aralarında (G-B-M) | 4-3-1 (8 maç, Montañesa bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Montañesa iç sahada (4 maç), Tona deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Montañesa iç sahada (4 maç) · Tona deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Montañesa iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik.
- Tona deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Montañesa, iç saha maçlarında 4 maçta 3 kez kalesini gole kapattı (%75).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiMontañesa
2. sıra · 16 puan · 9 maç · averaj +6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMBG
- 01.11 San Cristóbal 0–2 Montañesa G
- 25.10 Montañesa 2–2 Vilassar Mar B
- 18.10 Cerdanyola del Vallès 1–0 Montañesa M
- 14.10 Montañesa 2–0 L'Escala G
- 11.10 Martinenc 3–2 Montañesa M
Tona
8. sıra · 13 puan · 9 maç · averaj -2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGBG
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Montañesa için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 8, yenilen 6. Son 5 maçta Tona 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-3). Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Montañesa 4 – Tona 1; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Mart 2026, Tona 0-0 Montañesa.
Gol istatistikleri
Montañesa iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,50 gol yedi; Tona dış saha 4 maçta 0,75 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Montañesa %25, Tona %25. İlk yarıyı önde kapatma: Montañesa 3/4, Tona 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 2,85, 2 – 3,16. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,91. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,66.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 9 gol yediler.
- Sıralama
- 2. (16 p) – 8. (13 p)
- Form (son 5)
- GBMGM – GBGGM
- H2H (G-B-M)
- 4-3-1 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,90 – 2,85 – 3,16
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (13 gol) | 2,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,78 (7 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,78 (7 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (9 gol) | 0,50 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %22 2/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %56 5/9 | %75 3/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %56 5/9 | %75 3/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 5/9 | %75 3/4 |
| Berabere | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Geride | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %89 8/9 | %75 3/4 |
| Geride | %11 1/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Montañesa (9 maç)
Tona (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Montañesa (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 5 | 1 |
Tona (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 0 | 2 |
Kartlar
Montañesa
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Tona
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 5 puan durumu · Tercera: Group 5
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Europa II | 10 | +8 | 17 |
| 2 | Montañesa | 9 | +6 | 16 |
| 3 | Vilanova | 9 | +2 | 16 |
| 4 | Badalona | 9 | +5 | 14 |
| 5 | L'Hospitalet | 9 | +2 | 14 |
| 6 | Pobla Mafumet | 9 | +1 | 13 |
| 7 | Cerdanyola del Vallès | 9 | 0 | 13 |
| 8 | Tona | 9 | -2 | 13 |
| 9 | Grama | 9 | +6 | 12 |
| 10 | Martinenc | 9 | 0 | 12 |
| 11 | Atlètic Lleida | 9 | -2 | 12 |
| 12 | Peralada | 9 | +2 | 11 |
| 13 | Cornellà | 10 | +1 | 11 |
| 14 | Mollerussa | 9 | -1 | 11 |
| 15 | San Juan Atletico de Montcada | 9 | -6 | 10 |
| 16 | L'Escala | 9 | -2 | 9 |
| 17 | Vilassar Mar | 9 | -6 | 9 |
| 18 | San Cristóbal | 9 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Martinenc | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Montañesa | 4 | +6 | 10 |
| 3 | L'Hospitalet | 5 | +2 | 10 |
| 4 | Vilanova | 5 | +3 | 9 |
| 5 | Europa II | 5 | +2 | 9 |
| 6 | Pobla Mafumet | 4 | +2 | 9 |
| 7 | Cerdanyola del Vallès | 5 | +2 | 9 |
| 8 | Mollerussa | 5 | +1 | 8 |
| 9 | Peralada | 5 | +2 | 7 |
| 10 | San Juan Atletico de Montcada | 4 | -1 | 7 |
| 11 | Cornellà | 5 | 0 | 6 |
| 12 | Atlètic Lleida | 5 | -1 | 6 |
| 13 | Vilassar Mar | 4 | -2 | 6 |
| 14 | Tona | 5 | -3 | 6 |
| 15 | L'Escala | 4 | 0 | 5 |
| 16 | San Cristóbal | 5 | -6 | 5 |
| 17 | Grama | 4 | +1 | 4 |
| 18 | Badalona | 4 | 0 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Badalona | 5 | +5 | 10 |
| 2 | Europa II | 5 | +6 | 8 |
| 3 | Grama | 5 | +5 | 8 |
| 4 | Tona | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Vilanova | 4 | -1 | 7 |
| 6 | Montañesa | 5 | 0 | 6 |
| 7 | Atlètic Lleida | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Cornellà | 5 | +1 | 5 |
| 9 | L'Hospitalet | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Peralada | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Pobla Mafumet | 5 | -1 | 4 |
| 12 | Cerdanyola del Vallès | 4 | -2 | 4 |
| 13 | L'Escala | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Mollerussa | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Vilassar Mar | 5 | -4 | 3 |
| 16 | San Juan Atletico de Montcada | 5 | -5 | 3 |
| 17 | San Cristóbal | 4 | -8 | 3 |
| 18 | Martinenc | 5 | -6 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
