Varea – Anguiano
Varea – Anguiano: 8 Kasım 14:00, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 16. Bu sezon Varea evinde 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Anguiano deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 8 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Varea | Anguiano |
|---|---|---|
| Lig sırası | 7. · 16 puan | 6. · 17 puan |
| Form (son 5) | GGGMM | MGGGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,75 – 0,00 | 1,25 – 1,00 |
| 2,5 Üst biten | %0 | %75 |
| Karşılıklı gol | %0 | %75 |
| Gol yemediği | %100 | %25 |
| Aralarında (G-B-M) | 6-6-4 (16 maç, Varea bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Varea iç sahada (4 maç), Anguiano deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Varea iç sahada (4 maç) · Anguiano deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Varea iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik.
- Anguiano deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Varea, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez 2,5 üst bitti (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiVarea
7. sıra · 16 puan · 9 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMM
Anguiano
6. sıra · 17 puan · 9 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGGG
Puan durumu 02.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Varea için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 4, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Anguiano son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 16 maçta galibiyetler Varea 6 – Anguiano 4; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Varea 0-0 Anguiano.
Gol istatistikleri
Varea iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 0,00 gol yedi; Anguiano dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Varea %0, Anguiano %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Varea %0, Anguiano %75. İlk yarıyı önde kapatma: Varea 2/4, Anguiano 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,05, 0 – 2,86, 2 – 2,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,86. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,70.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 8 gol yediler.
- Sıralama
- 7. (16 p) – 6. (17 p)
- Form (son 5)
- MMGGG – GGGGM
- H2H (G-B-M)
- 6-6-4 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 2,05 – 2,86 – 2,80
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,89 (8 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,56 (5 gol) | 0,00 (0 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (16 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,78 (7 gol) | 1,00 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %0 0/4 |
| 1,5 Üst | %44 4/9 | %0 0/4 |
| 2,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| 3,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %56 5/9 | %100 4/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Geride | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Geride | %33 3/9 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Varea (9 maç)
Anguiano (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Varea (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Anguiano (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Kartlar
Varea
Sarı 1 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,1)
Anguiano
Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 16 puan durumu · Tercera: Group 16
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Haro Deportivo | 9 | +9 | 22 |
| 2 | La Calzada | 9 | +4 | 21 |
| 3 | Alfaro | 9 | +4 | 19 |
| 4 | Calahorra | 9 | +16 | 18 |
| 5 | Berceo | 9 | +10 | 18 |
| 6 | Anguiano | 9 | +9 | 17 |
| 7 | Varea | 9 | +3 | 16 |
| 8 | Agoncillo | 9 | +6 | 15 |
| 9 | San Marcial | 9 | +5 | 15 |
| 10 | Oyonesa | 9 | +3 | 14 |
| 11 | Pradejón | 9 | -2 | 13 |
| 12 | Yagüe | 9 | -10 | 9 |
| 13 | Calasancio | 9 | -9 | 8 |
| 14 | River Ebro | 9 | -10 | 7 |
| 15 | Comillas | 9 | -6 | 6 |
| 16 | Cenicero | 9 | -8 | 5 |
| 17 | Vianés | 9 | -7 | 4 |
| 18 | Casalarreina | 9 | -17 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Calahorra | 5 | +19 | 15 |
| 2 | Haro Deportivo | 5 | +10 | 15 |
| 3 | La Calzada | 5 | +5 | 15 |
| 4 | Alfaro | 5 | +3 | 12 |
| 5 | Anguiano | 5 | +8 | 10 |
| 6 | Oyonesa | 5 | +5 | 10 |
| 7 | Varea | 4 | +3 | 10 |
| 8 | Berceo | 4 | +10 | 9 |
| 9 | Yagüe | 5 | +2 | 9 |
| 10 | San Marcial | 4 | +2 | 8 |
| 11 | Agoncillo | 5 | +1 | 8 |
| 12 | River Ebro | 4 | 0 | 6 |
| 13 | Calasancio | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Vianés | 4 | +1 | 4 |
| 15 | Pradejón | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Cenicero | 4 | -2 | 4 |
| 17 | Comillas | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Casalarreina | 4 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Berceo | 5 | 0 | 9 |
| 2 | Pradejón | 5 | -1 | 9 |
| 3 | Agoncillo | 4 | +5 | 7 |
| 4 | San Marcial | 5 | +3 | 7 |
| 5 | Alfaro | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Anguiano | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Haro Deportivo | 4 | -1 | 7 |
| 8 | Varea | 5 | 0 | 6 |
| 9 | La Calzada | 4 | -1 | 6 |
| 10 | Comillas | 5 | -1 | 5 |
| 11 | Oyonesa | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Calahorra | 4 | -3 | 3 |
| 13 | Calasancio | 4 | -8 | 3 |
| 14 | Casalarreina | 5 | -8 | 3 |
| 15 | Cenicero | 5 | -6 | 1 |
| 16 | River Ebro | 5 | -10 | 1 |
| 17 | Vianés | 5 | -8 | 0 |
| 18 | Yagüe | 4 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 00:09 TSİ.
Puan durumu 02.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
