Cayón – Solares
Cayón – Solares: 8 Kasım 14:00, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 3. Bu sezon Cayón evinde 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Solares deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 7 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Cayón | Solares |
|---|---|---|
| Lig sırası | 4. · 20 puan | 10. · 9 puan |
| Form (son 5) | GBGGG | BBBMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,50 – 0,50 | 1,00 – 1,75 |
| 2,5 Üst biten | %0 | %50 |
| Karşılıklı gol | %25 | %25 |
| Gol yemediği | %50 | %25 |
| Aralarında (G-B-M) | 1-1-1 (3 maç, Cayón bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Cayón iç sahada (4 maç), Solares deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Cayón iç sahada (4 maç) · Solares deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Cayón iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Solares deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Cayón, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez 2,5 üst bitti (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiCayón
4. sıra · 20 puan · 9 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGG
Solares
10. sıra · 9 puan · 9 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBBMG
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Cayón 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 7-0). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 5 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Solares için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 5, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Cayón 1 – Solares 1; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Ağustos 2023, Solares 0-3 Cayón.
Gol istatistikleri
Cayón iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 0,50 gol yedi; Solares dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cayón %25, Solares %25. İlk yarıyı önde kapatma: Cayón 0/4, Solares 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,22, 0 – 4,13, 2 – 7,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,94, Yok 1,47.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 7 gol yediler.
- Sıralama
- 4. (20 p) – 10. (9 p)
- Form (son 5)
- GGGBG – GMBBB
- H2H (G-B-M)
- 1-1-1 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,22 – 4,13 – 7,45
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 6/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (11 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,22 (2 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,89 (8 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (13 gol) | 1,75 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %11 1/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| 3,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %78 7/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %56 5/9 | %75 3/4 |
| Geride | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Geride | %33 3/9 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cayón (9 maç)
Solares (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cayón (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Solares (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Cayón
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Solares
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 3 puan durumu · Tercera: Group 3
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tropezón | 9 | +14 | 23 |
| 2 | Revilla | 10 | +11 | 21 |
| 3 | Bezana | 9 | +9 | 20 |
| 4 | Cayón | 9 | +9 | 20 |
| 5 | Sámano | 10 | +14 | 19 |
| 6 | Laredo | 10 | +11 | 19 |
| 7 | Vimenor | 9 | +6 | 17 |
| 8 | Torina | 9 | +7 | 15 |
| 9 | Atlético Mineros | 10 | -6 | 13 |
| 10 | Solares | 9 | -5 | 9 |
| 11 | Castro | 9 | -3 | 8 |
| 12 | Guarnizo | 10 | -8 | 8 |
| 13 | Barquereño | 9 | -9 | 8 |
| 14 | Atlético Albericia | 9 | -4 | 7 |
| 15 | Escobedo | 10 | -9 | 7 |
| 16 | Selaya | 10 | -12 | 7 |
| 17 | Velarde | 10 | -12 | 6 |
| 18 | Naval Reinosa | 9 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tropezón | 5 | +10 | 13 |
| 2 | Bezana | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Sámano | 5 | +9 | 11 |
| 4 | Revilla | 5 | +5 | 9 |
| 5 | Laredo | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Vimenor | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Guarnizo | 5 | -1 | 7 |
| 8 | Selaya | 5 | -2 | 7 |
| 9 | Torina | 4 | +3 | 6 |
| 10 | Castro | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Atlético Mineros | 5 | -4 | 6 |
| 12 | Cayón | 4 | 0 | 5 |
| 13 | Atlético Albericia | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Solares | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Escobedo | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Naval Reinosa | 4 | -6 | 4 |
| 17 | Barquereño | 4 | -4 | 3 |
| 18 | Velarde | 5 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cayón | 5 | +9 | 15 |
| 2 | Revilla | 5 | +6 | 12 |
| 3 | Laredo | 5 | +7 | 10 |
| 4 | Tropezón | 4 | +4 | 10 |
| 5 | Vimenor | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Torina | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Sámano | 5 | +5 | 8 |
| 8 | Bezana | 4 | +5 | 8 |
| 9 | Atlético Mineros | 5 | -2 | 7 |
| 10 | Barquereño | 5 | -5 | 5 |
| 11 | Solares | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Escobedo | 5 | -5 | 3 |
| 13 | Velarde | 5 | -8 | 3 |
| 14 | Atlético Albericia | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Castro | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Naval Reinosa | 5 | -7 | 1 |
| 17 | Guarnizo | 5 | -7 | 1 |
| 18 | Selaya | 5 | -10 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
