Ukrayna · Premier Lig · 12. hafta

Bukovina Chernovtsy – Kolos Kovalivka

Başlamasına 7 sa 49 dk Başlamadı

Bukovina Chernovtsy – Kolos Kovalivka: 8 Kasım 14:00, Ukrayna · Premier Lig, 12. hafta. Bu sezon Bukovina Chernovtsy evinde 6 maçta 1 galibiyet, 5 beraberlik, 0 mağlubiyet; Kolos Kovalivka deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 16 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Bukovyna Stadyumu, Chernivtsi

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiBukovina ChernovtsyKolos Kovalivka
Lig sırası12. · 9 puan8. · 11 puan
Form (son 5)BMBMBMGGMG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,00 – 0,501,50 – 1,67
2,5 Üst biten%33%67
Karşılıklı gol%33%67
Gol yemediği%67%17
Aralarında (G-B-M)0-0-1 (1 maç, Bukovina Chernovtsy bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Bukovina Chernovtsy iç sahada (6 maç), Kolos Kovalivka deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Bukovina Chernovtsy iç sahada (6 maç) · Kolos Kovalivka deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 1,50
0,50 Gol yeme maç başı 1,67
%67 Gol yememe maçların %17
%33 KG Var maçların %67
%33 2.5 Üst maçların %67

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Bukovyna iç sahada bu sezon yenilmedi: 6 maçta 1 galibiyet, 5 beraberlik.
  • Kolos Kovalivka deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Kolos Kovalivka, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Bukovina Chernovtsy

12. sıra · 9 puan · 10 maç · averaj -5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMB

  1. 25.10 Bukovina Chernovtsy 0–0 Kryvbas KR B
  2. 17.10 Kudrivka 4–1 Bukovina Chernovtsy M
  3. 11.10 Bukovina Chernovtsy 2–2 Polessya B
  4. 03.10 Bukovina Chernovtsy 0–0 Epitsentr Dunayivtsi Hazırlık B
  5. 27.09 Zimbru Hazırlık 0–3 Bukovina Chernovtsy G
  6. 19.09 FC Kharkiv 2–0 Bukovina Chernovtsy M
  7. 16.09 Bukovina Chernovtsy 0–0 LNZ Cherkasy B
Deplasman

Kolos Kovalivka

8. sıra · 11 puan · 9 maç · averaj -1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMG

  1. 23.10 Veres Rivne 0–2 Kolos Kovalivka G
  2. 17.10 Shakhtar Donetsk 2–1 Kolos Kovalivka M
  3. 10.10 Kolos Kovalivka 3–1 Epitsentr Dunayivtsi G
  4. 04.10 Kolos Kovalivka 1–2 Zorya Luhansk Hazırlık M
  5. 20.09 Kudrivka 2–3 Kolos Kovalivka G
  6. 16.09 Kolos Kovalivka 2–3 Karpaty M

Puan durumu 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 25.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Bukovina Chernovtsy son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Kolos Kovalivka son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 11 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Bukovina Chernovtsy 0, Kolos Kovalivka 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 20 Kasım 2016, Bukovina Chernovtsy 2-3 Kolos Kovalivka.

Gol istatistikleri

Bukovina Chernovtsy iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,50 gol yedi; Kolos Kovalivka dış saha 6 maçta 1,50 attı, 1,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bukovina Chernovtsy %33, Kolos Kovalivka %67. İlk yarıyı önde kapatma: Bukovina Chernovtsy 1/6, Kolos Kovalivka 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,92, 0 – 2,95, 2 – 2,98. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,68, Üst 1,66. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,85.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 16 gol yediler.

Sıralama
12. (9 p) – 8. (11 p)
Form (son 5)
BMBMB – GMGGM
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,92 – 2,95 – 2,98

Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Bukovina Chernovtsy
Toplam (10)İç saha (6)
Galibiyet%10 1/10%17 1/6
Beraberlik%60 6/10%83 5/6
Mağlubiyet%30 3/10%0 0/6
Kolos Kovalivka
Toplam (9)Dış saha (6)
Galibiyet%33 3/9%33 2/6
Beraberlik%22 2/9%17 1/6
Mağlubiyet%44 4/9%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Bukovina Chernovtsy
Toplam (10)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,70 (7 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,20 (12 gol)0,50 (3 gol)
Kolos Kovalivka
Toplam (9)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,44 (13 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Bukovina Chernovtsy
Toplam (10)İç saha (6)
KG Var%30 3/10%33 2/6
1,5 Üst%60 6/10%50 3/6
2,5 Üst%40 4/10%33 2/6
3,5 Üst%20 2/10%17 1/6
Gol yememe%50 5/10%67 4/6
Kolos Kovalivka
Toplam (9)Dış saha (6)
KG Var%56 5/9%67 4/6
1,5 Üst%89 8/9%100 6/6
2,5 Üst%56 5/9%67 4/6
3,5 Üst%33 3/9%33 2/6
Gol yememe%22 2/9%17 1/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Bukovina Chernovtsy
Toplam (2)İç saha (1)
Maçta toplam korner (ort.)10,512,0
7,5 Üst%100 2/2%100 1/1
8,5 Üst%100 2/2%100 1/1
9,5 Üst%50 1/2%100 1/1
10,5 Üst%50 1/2%100 1/1
Kolos Kovalivka
Toplam (4)Dış saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)7,59,0
7,5 Üst%75 3/4%100 2/2
8,5 Üst%50 2/4%50 1/2
9,5 Üst%50 2/4%50 1/2
10,5 Üst%25 1/4%0 0/2

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Bukovina Chernovtsy
Toplam (2)İç saha (1)
Maç başı kart7,010,0
2,5 Üst%100 2/2%100 1/1
3,5 Üst%100 2/2%100 1/1
4,5 Üst%50 1/2%100 1/1
5,5 Üst%50 1/2%100 1/1
Kolos Kovalivka
Toplam (4)Dış saha (2)
Maç başı kart4,03,0
2,5 Üst%75 3/4%50 1/2
3,5 Üst%75 3/4%50 1/2
4,5 Üst%25 1/4%0 0/2
5,5 Üst%25 1/4%0 0/2

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Bukovina Chernovtsy
Toplam (2)İç saha (1)
Maç başı isabetli şut8,510,0
6,5 Üst%100 2/2%100 1/1
7,5 Üst%50 1/2%100 1/1
8,5 Üst%50 1/2%100 1/1
9,5 Üst%50 1/2%100 1/1
Kolos Kovalivka
Toplam (4)Dış saha (2)
Maç başı isabetli şut8,57,5
6,5 Üst%50 2/4%50 1/2
7,5 Üst%50 2/4%50 1/2
8,5 Üst%50 2/4%50 1/2
9,5 Üst%50 2/4%50 1/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Bukovina Chernovtsy
Toplam (10)İç saha (6)
Önde%10 1/10%17 1/6
Berabere%60 6/10%67 4/6
Geride%30 3/10%17 1/6
Kolos Kovalivka
Toplam (9)Dış saha (6)
Önde%22 2/9%33 2/6
Berabere%56 5/9%50 3/6
Geride%22 2/9%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Bukovina Chernovtsy (10 maç)

1/111/X01/20X/10X/X5X/212/102/X12/22

Kolos Kovalivka (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X2X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Bukovina Chernovtsy (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 0 2
31-45 1 0
46-60 2 2
61-75 0 2
76-90 1 2

Kolos Kovalivka (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 3 4
31-45 2 2
46-60 2 0
61-75 0 4
76-90 4 1

Kartlar

Bukovina Chernovtsy

Sarı 19 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,9)

Kolos Kovalivka

Sarı 27 · Kırmızı 3 (9 maç · maç başı sarı 3,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Bukovina Chernovtsy: tüm maçlar, 2 maç · Kolos Kovalivka: tüm maçlar, 4 maç

Bukovina ChernovtsyKolos Kovalivka
%51,0Topa sahip olma%48,8
0,72Beklenen gol (xG)1,23
8,0Toplam şut9,0
3,0İsabetli şut5,0
0,0Ceza sahası içi şut1,3
4,5Korner2,3
0,0Kurtarış1,8
0,0Ofsayt0,0
4,0Sarı kart2,3
0,00Kırmızı kart0,25

Rakiplerine izin verdikleri

2,53Rakibin xG'si1,92
11,0Rakibin şutu9,3
5,5Rakibin isabetli şutu3,5
6,0Rakibin korneri5,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Ukrayna · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Polessya 11911 258 +1728 GBGGG
2Shakhtar Donetsk 11911 225 +1728 GGGBG
3Dynamo Kyiv 10712 169 +722 GGMGG
4FC Kharkiv 9702 187 +1121 GGGG
5Karpaty 11542 228 +1419 MBBG
6Zorya Luhansk 11533 1313 018 MGGBG
7LNZ Cherkasy 10433 109 +115 GMGGB
8Kolos Kovalivka 9324 1213 -111 MGGMG
9Epitsentr Dunayivtsi 12246 1116 -510 MBMMB
10Chornomorets 11236 813 -59 MMBGM
11Livyi Bereh 10163 79 -29 GMMBB
12Bukovyna 10163 712 -59 BMBMB
13Veres Rivne 12237 718 -119 MMMMM
14Obolon'-Brovar 11155 518 -138 GMMB
15Kudrivka 12228 1229 -178 MGMMG
16Kryvbas KR 10145 816 -87 MBMB
#TakımOGBMAYAVP
1Polessya 8701 195 +1421
2Shakhtar Donetsk 7511 144 +1016
3Dynamo Kyiv 5410 92 +713
4FC Kharkiv 5401 102 +812
5Karpaty 6321 155 +1011
6LNZ Cherkasy 4301 73 +49
7Zorya Luhansk 6303 69 -39
8Bukovyna 6150 63 +38
9Kudrivka 5212 77 07
10Chornomorets 6132 45 -16
11Epitsentr Dunayivtsi 7133 57 -26
12Obolon'-Brovar 2110 31 +24
13Kolos Kovalivka 3111 33 04
14Veres Rivne 6114 512 -74
15Livyi Bereh 4031 24 -23
16Kryvbas KR 5023 412 -82
#TakımOGBMAYAVP
1Shakhtar Donetsk 4400 81 +712
2FC Kharkiv 4301 85 +39
3Zorya Luhansk 5230 74 +39
4Dynamo Kyiv 5302 77 09
5Karpaty 5221 73 +48
6Polessya 3210 63 +37
7Kolos Kovalivka 6213 910 -17
8Livyi Bereh 6132 55 06
9LNZ Cherkasy 6132 36 -36
10Kryvbas KR 5122 44 05
11Veres Rivne 6123 26 -45
12Epitsentr Dunayivtsi 5113 69 -34
13Obolon'-Brovar 9045 217 -154
14Chornomorets 5104 48 -43
15Bukovyna 4013 19 -81
16Kudrivka 7016 522 -171

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 25.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Bukovina Chernovtsy1,92
X · Beraberlik2,95
2 · Kolos Kovalivka2,98

2,5 Alt / Üst

Alt1,68
Üst1,66

Karşılıklı gol

Var1,53
Yok1,85
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,171 ve 21,180 ve 21,46

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,77Yok1,07

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,4603,5421,47

1. Yarı Sonucu

12,4402,0023,51

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,41Üst2,05

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,26Üst2,47

2. Yarı Sonucu

12,2602,3223,12

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,65Üst1,70

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,121 ve 21,420 ve 21,26

Tek / Çift

Tek1,75Çift1,60

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,53Üst1,84

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,29Üst2,40