Boyaca Chico FC 1-0 CA Bucaramanga: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Boyaca Chico FC 1–0 CA Bucaramanga (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 14–6, isabetli şut 5–2, topa sahip olma %50–%50, korner 3–3.
Maç özeti
Boyaca Chico FC – CA Bucaramanga maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: A. Maya 64' (Boyaca Chico FC). xG: Boyaca Chico FC 1,1 – 0,2 CA Bucaramanga.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Boyaca Chico FC üstte · CA Bucaramanga altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 30' sarı kart: F. Hinestroza (CA Bucaramanga)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Gutierrez ↔ J. Salazar (CA Bucaramanga)
- 59' oyuncu değişikliği: F. Hinestroza ↔ O. Albornoz (CA Bucaramanga)
- 59' oyuncu değişikliği: Fabry ↔ L. Flores (CA Bucaramanga)
- 59' oyuncu değişikliği: D. Novoa ↔ L. Matheus (CA Bucaramanga)
- 61' sarı kart: Cardenas (Boyaca Chico FC)
- 64' gol: A. Maya (Boyaca Chico FC)
- 70' oyuncu değişikliği: A. Maya ↔ I. Camargo (Boyaca Chico FC)
- 75' oyuncu değişikliği: E. Sarria ↔ D. A. Ramirez Raigosa (Boyaca Chico FC)
- 75' oyuncu değişikliği: J. Pimentel ↔ S. Viveros (Boyaca Chico FC)
- 84' oyuncu değişikliği: Cardenas ↔ S. Salazar (Boyaca Chico FC)
- 84' sarı kart: J. Diaz (Boyaca Chico FC)
- 89' oyuncu değişikliği: N. Castrillon ↔ B. Caicedo (CA Bucaramanga)
- 90+1' sarı kart: I. Camargo (Boyaca Chico FC)
Maç olayları
- Boyaca Chico FCCA Bucaramanga
- I. CamargoSarı kart90+1'
- 89'N. Castrillon ↔ B. CaicedoOyuncu değişikliği
- Cardenas ↔ S. SalazarOyuncu değişikliği84'
- J. DiazSarı kart84'
- E. Sarria ↔ D. A. Ramirez RaigosaOyuncu değişikliği75'
- J. Pimentel ↔ S. ViverosOyuncu değişikliği75'
- A. Maya ↔ I. CamargoOyuncu değişikliği70'
- Gol A. Maya 1–0Asist: E. Sarria64'
- CardenasSarı kart61'
- 59'F. Hinestroza ↔ O. AlbornozOyuncu değişikliği
- 59'Fabry ↔ L. FloresOyuncu değişikliği
- 59'D. Novoa ↔ L. MatheusOyuncu değişikliği
- 46'A. Gutierrez ↔ J. SalazarOyuncu değişikliği
- 30'F. HinestrozaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 10/37 | %53 10/19 |
| Beraberlik | %16 6/37 | %16 3/19 |
| Mağlubiyet | %57 21/37 | %32 6/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 12/36 | %28 5/18 |
| Beraberlik | %44 16/36 | %33 6/18 |
| Mağlubiyet | %22 8/36 | %39 7/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,81 (30 gol) | 1,37 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,65 (61 gol) | 0,79 (15 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (52 gol) | 1,06 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,03 (37 gol) | 1,22 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %27 10/37 | %37 7/19 |
| 1,5 Üst | %70 26/37 | %58 11/19 |
| 2,5 Üst | %46 17/37 | %42 8/19 |
| 3,5 Üst | %19 7/37 | %11 2/19 |
| Gol yememe | %24 9/37 | %42 8/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %61 22/36 | %56 10/18 |
| 1,5 Üst | %81 29/36 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %47 17/36 | %44 8/18 |
| 3,5 Üst | %25 9/36 | %22 4/18 |
| Gol yememe | %28 10/36 | %22 4/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %65 24/37 | %68 13/19 |
| 8,5 Üst | %54 20/37 | %58 11/19 |
| 9,5 Üst | %43 16/37 | %47 9/19 |
| 10,5 Üst | %27 10/37 | %37 7/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 7,7 |
| 7,5 Üst | %56 20/36 | %39 7/18 |
| 8,5 Üst | %44 16/36 | %33 6/18 |
| 9,5 Üst | %25 9/36 | %28 5/18 |
| 10,5 Üst | %17 6/36 | %17 3/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %86 32/37 | %89 17/19 |
| 3,5 Üst | %78 29/37 | %84 16/19 |
| 4,5 Üst | %62 23/37 | %63 12/19 |
| 5,5 Üst | %46 17/37 | %47 9/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,0 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %97 35/36 | %94 17/18 |
| 3,5 Üst | %81 29/36 | %67 12/18 |
| 4,5 Üst | %69 25/36 | %61 11/18 |
| 5,5 Üst | %56 20/36 | %44 8/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %59 22/37 | %47 9/19 |
| 7,5 Üst | %49 18/37 | %37 7/19 |
| 8,5 Üst | %38 14/37 | %21 4/19 |
| 9,5 Üst | %22 8/37 | %16 3/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %56 20/36 | %56 10/18 |
| 7,5 Üst | %47 17/36 | %44 8/18 |
| 8,5 Üst | %39 14/36 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %33 12/36 | %28 5/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 6/37 | %26 5/19 |
| Berabere | %41 15/37 | %58 11/19 |
| Geride | %43 16/37 | %16 3/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 11/36 | %22 4/18 |
| Berabere | %50 18/36 | %50 9/18 |
| Geride | %19 7/36 | %28 5/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Boyaca Chico FC (37 maç)
CA Bucaramanga (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Boyaca Chico FC (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 6 |
| 16-30 | 2 | 7 |
| 31-45 | 7 | 9 |
| 46-60 | 5 | 6 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 4 | 19 |
CA Bucaramanga (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 3 |
| 16-30 | 6 | 5 |
| 31-45 | 11 | 8 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 7 | 5 |
| 76-90 | 7 | 9 |
Kartlar
Boyaca Chico FC
Sarı 100 · Kırmızı 10 (37 maç · maç başı sarı 2,7)
CA Bucaramanga
Sarı 96 · Kırmızı 8 (36 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Boyaca Chico FC: iç saha, 19 maç · CA Bucaramanga: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Boyaca Chico FC – CA Bucaramanga ilk 11'ler
Boyaca Chico FC · 4-4-2
- 1David AgudeloK
- 15Sander NavarroD
- 2Daniel PolancoD
- 4Jefferson MenaD
- 14Cristian BlancoD
- 17Estiven SarriaO64' asist 64. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 6Juan DiazO84' sarı kart 84. dk
- 28Jesús CárdenasO
- 16Santiago MeraO
- 21Jacobo PimentelF75' oyundan çıktı 75. dk
- 22Alejandro MayaF64' gol 64. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 12Branndon ZapataK
- 18Junior PalaciosD
- 19Jeronimo PimentelO
- 20Sebastián ViverosO75' oyuna girdi 75. dk
- 11Delio RamírezO75' oyuna girdi 75. dk
- 24Cristián MosqueraO
- 8Sebastian SalazarO84' oyuna girdi 84. dk
- 29Luis Carabalí CarreraF
- 9Isaac CamargoF70' oyuna girdi 70. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
CA Bucaramanga · 3-4-3
- 12Diego NovoaK59' oyundan çıktı 59. dk
- 6Nilson CastrillónD89' oyundan çıktı 89. dk
- 24José OrtizD
- 4José GarcíaD
- 19Aldair GutiérrezO46' oyundan çıktı 46. dk
- 21Felix CharrupíO
- 22Fabry CastroO59' oyundan çıktı 59. dk
- 8Freddy HinestrozaO30' sarı kart 30. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 17Emerson BatallaF
- 27Luciano PonsF
- 10Fabián SambuezaF
- 16Luis MatheusK59' oyuna girdi 59. dk
- 3Martín ReaD
- 80Omar AlbornozD59' oyuna girdi 59. dk
- 7Kevin LondoñoO
- 11Fredy SalazarF46' oyuna girdi 46. dk
- 20Aldair ZárateF
- 28Leonardo FloresO59' oyuna girdi 59. dk
- 9Brandon CaicedoF89' oyuna girdi 89. dk
- 5Adrián MurilloF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Chico 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-7). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Bucaramanga 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 10-4).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Chico 4, Bucaramanga 5 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Nisan 2026, Bucaramanga 5-0 Chico.
- Sıralama
- 18. (17 p) – 13. (23 p)
- Form (son 5)
- MMMBG – BBGGG
- H2H (G-B-M)
- 4-3-5 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %44 – %44
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %31 – %56
- Korner ort. (maç)
- 8,4
- iddaa MS 1-0-2
- 3,19 – 2,89 – 1,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Chico iç saha 16 maçta maç başına 1,38 gol attı, 0,81 gol yedi; Bucaramanga dış saha 16 maçta 1,12 attı, 1,19 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %44, konukta %44. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chico %31, Bucaramanga %56. İlk yarıyı önde kapatma: Chico 5/16, Bucaramanga 4/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Chico 5,1, Bucaramanga 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,4. Maç başına kart: Chico 3,3, Bucaramanga 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,19, 0 – 2,89, 2 – 1,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,43, Üst 2,08. Karşılıklı Gol: Var 1,83, Yok 1,57.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %44; KG var ortalaması %44; maç başına toplam korner ortalaması 8,4; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 23 Ekim 2026 06:43 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
