Bonner 2-0 FC Gutersloh: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Bonner 2–0 FC Gutersloh (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.
Paylaş
Maç özeti
Bonner – FC Gutersloh maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: L. de Meester 10', J. Santo 14' (Bonner).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Sportpark Nord, Bonn
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Bonner üstte · FC Gutersloh altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' gol: L. de Meester (Bonner)
- 14' gol: J. Santo (Bonner)
Maç olayları
- BonnerFC Gutersloh
- Gol J. Santo 2–014'
- Gol L. de Meester 1–010'
Bonner iç sahada (9 maç) · FC Gutersloh deplasmanda (9 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)
0 Bonner0 berabere2 FC Gutersloh
- Bonner SC iç sahada 9 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- FC Gutersloh deplasmanda 9 maçta 6 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Bonner SC, iç saha maçlarında 9 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%11).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 6/16 | %56 5/9 |
| Beraberlik | %38 6/16 | %22 2/9 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %22 2/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 10/16 | %67 6/9 |
| Beraberlik | %13 2/16 | %22 2/9 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %11 1/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,94 (31 gol) | 2,00 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (26 gol) | 1,44 (13 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (32 gol) | 1,78 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (22 gol) | 1,00 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %81 13/16 | %78 7/9 |
| 1,5 Üst | %94 15/16 | %89 8/9 |
| 2,5 Üst | %69 11/16 | %78 7/9 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %44 4/9 |
| Gol yememe | %6 1/16 | %11 1/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 10/16 | %56 5/9 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %78 7/9 |
| 2,5 Üst | %69 11/16 | %44 4/9 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %22 2/9 |
| Gol yememe | %25 4/16 | %33 3/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %33 3/9 |
| Berabere | %38 6/16 | %56 5/9 |
| Geride | %25 4/16 | %11 1/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 7/16 | %44 4/9 |
| Berabere | %38 6/16 | %44 4/9 |
| Geride | %19 3/16 | %11 1/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Bonner (16 maç)
FC Gutersloh (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Bonner (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 9 | 2 |
| 16-30 | 2 | 6 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 6 | 4 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 5 | 4 |
FC Gutersloh (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 7 | 2 |
| 61-75 | 7 | 1 |
| 76-90 | 3 | 7 |
Kartlar
Bonner
Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
FC Gutersloh
Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 141 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBonner
6. sıra · 24 puan · 16 maç · averaj +5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMMG
- 31.10 Bonner 3–1 Schalke 04 II G
- 23.10 Borussia Dortmund II 2–0 Bonner M
- 17.10 Bonner 0–1 Hilden M
- 11.10 Wiedenbrück 2–5 Bonner G
- 02.10 Bonner 2–1 Westfalia Rhynern G
FC Gutersloh
4. sıra · 32 puan · 16 maç · averaj +10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGGG
- 31.10 Borussia Dortmund II 0–1 FC Gutersloh G
- 23.10 FC Gutersloh 3–1 Wiedenbrück G
- 16.10 SG Wattenscheid 09 1–2 FC Gutersloh G
- 10.10 FC Gutersloh 0–5 Sportfreunde Siegen M
- 03.10 FC Bocholt 3–4 FC Gutersloh G
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 16:00: Regionalliga - West (Almanya) ev sahibi Bonner, konuk ekip FC Gutersloh. Puan tablosunda ev sahibi 7. sırada (21 puan), konuk ekip 4. sırada (32 puan).
Form (son 5 maç)
Bonner için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 10, yenilen 7. FC Gutersloh için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 10, yenilen 10. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 7. (21 p) – 4. (32 p)
- Form (son 5)
- GMMGG – GGGMG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %88 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %88 – %62
- iddaa MS 1-0-2
- 2,60 – 3,17 – 2,02
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Bonner 0, FC Gutersloh 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 28 Mart 2026, FC Gutersloh 2-1 Bonner.
Gol istatistikleri
Bonner iç saha 8 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,62 gol yedi; FC Gutersloh dış saha 8 maçta 2,00 attı, 0,88 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bonner %88, FC Gutersloh %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bonner %88, FC Gutersloh %62. İlk yarıyı önde kapatma: Bonner 2/8, FC Gutersloh 4/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,60, 0 – 3,17, 2 – 2,02. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,13.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %69; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Almanya · Regionalliga - West puan durumu · Regionalliga: West
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-weiss Oberhausen | 16 | +23 | 38 |
| 2 | Borussia Dortmund II | 16 | +16 | 35 |
| 3 | Borussia M'gladbach II | 16 | +23 | 32 |
| 4 | FC Gutersloh | 16 | +10 | 32 |
| 5 | Sportfreunde Siegen | 15 | +16 | 28 |
| 6 | Bonner SC | 16 | +5 | 24 |
| 7 | Köln II | 15 | +3 | 22 |
| 8 | Westfalia Rhynern | 16 | -3 | 22 |
| 9 | FC Bocholt | 16 | -2 | 21 |
| 10 | Schalke 04 II | 16 | -7 | 20 |
| 11 | Hilden | 16 | -8 | 20 |
| 12 | Paderborn II | 15 | -1 | 18 |
| 13 | Bergisch Gladbach | 16 | -12 | 17 |
| 14 | Bochum II | 14 | -10 | 15 |
| 15 | SV Rodinghausen | 16 | -6 | 14 |
| 16 | SG Wattenscheid 09 | 15 | -9 | 13 |
| 17 | Wiedenbrück | 16 | -16 | 11 |
| 18 | Sportfreunde Lotte | 16 | -22 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-weiss Oberhausen | 10 | +15 | 23 |
| 2 | Borussia Dortmund II | 8 | +8 | 19 |
| 3 | Bonner SC | 9 | +5 | 17 |
| 4 | Westfalia Rhynern | 8 | +3 | 15 |
| 5 | Borussia M'gladbach II | 7 | +7 | 13 |
| 6 | Sportfreunde Siegen | 8 | +6 | 13 |
| 7 | SG Wattenscheid 09 | 8 | +4 | 12 |
| 8 | FC Gutersloh | 7 | +3 | 12 |
| 9 | SV Rodinghausen | 8 | 0 | 11 |
| 10 | Schalke 04 II | 8 | -6 | 10 |
| 11 | FC Bocholt | 8 | -2 | 9 |
| 12 | Hilden | 8 | -3 | 9 |
| 13 | Paderborn II | 6 | +2 | 8 |
| 14 | Köln II | 7 | -3 | 8 |
| 15 | Bergisch Gladbach | 8 | -8 | 8 |
| 16 | Bochum II | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Wiedenbrück | 8 | -12 | 4 |
| 18 | Sportfreunde Lotte | 8 | -18 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Gutersloh | 9 | +7 | 20 |
| 2 | Borussia M'gladbach II | 9 | +16 | 19 |
| 3 | Borussia Dortmund II | 8 | +8 | 16 |
| 4 | Sportfreunde Siegen | 7 | +10 | 15 |
| 5 | Rot-weiss Oberhausen | 6 | +8 | 15 |
| 6 | Köln II | 8 | +6 | 14 |
| 7 | FC Bocholt | 8 | 0 | 12 |
| 8 | Hilden | 8 | -5 | 11 |
| 9 | Schalke 04 II | 8 | -1 | 10 |
| 10 | Paderborn II | 9 | -3 | 10 |
| 11 | Bochum II | 7 | -3 | 10 |
| 12 | Bergisch Gladbach | 8 | -4 | 9 |
| 13 | Bonner SC | 7 | 0 | 7 |
| 14 | Wiedenbrück | 8 | -4 | 7 |
| 15 | Westfalia Rhynern | 8 | -6 | 7 |
| 16 | Sportfreunde Lotte | 8 | -4 | 4 |
| 17 | SV Rodinghausen | 8 | -6 | 3 |
| 18 | SG Wattenscheid 09 | 7 | -13 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
