Bandari – Tusker
Bandari – Tusker: 8 Kasım 14:00, Kenya · FKF Premier League, 6. hafta. Bu sezon Bandari evinde 2 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet; Tusker deplasmanda 2 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 8 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İki takımın son 5 maçı| Bilgi | Bandari | Tusker |
|---|---|---|
| Lig sırası | 13. · 3 puan | 11. · 3 puan |
| Form (son 5) | BBMBB | GMBMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,40 – 0,60 | 1,40 – 1,00 |
| 2,5 Üst biten | %0 | %40 |
| Karşılıklı gol | %40 | %60 |
| Gol yemediği | %40 | %20 |
| Aralarında (G-B-M) | 7-2-10 (19 maç, Bandari bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: iki takımın son 5 maçı. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İki takımın son 5 maçı
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBandari
13. sıra · 3 puan · 4 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMBB
- 01.11 Nairobi United 1–1 Bandari B
- 28.10 Bandari 0–0 Posta Rangers FC B
- 24.10 GOR Mahia 1–0 Bandari M
- 19.10 Bandari 1–1 3K B
- 14.10 AFC Leopards 0–0 Bandari B
Tusker
11. sıra · 3 puan · 1 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBMG
- 02.11 Tusker 3–1 Mara Sugar G
- 29.10 Mathare United 2–1 Tusker M
- 25.10 Singida Black Stars 1–1 Tusker B
- 18.10 Tusker 0–1 Singida Black Stars M
- 11.10 Ulinzi Stars 0–2 Tusker G
Puan durumu 28.10.2026 18:24 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Bandari 0 kez kazandı, 4 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 2-3). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Tusker son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 19 maçta galibiyetler Bandari 7 – Tusker 10; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Bandari 1-0 Tusker.
Gol istatistikleri
Bandari bu sezon 5 maçta maç başına 0,40 gol attı, 0,60 gol yedi; Tusker bu sezon 3 maçta 2,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bandari %40, Tusker %67. İlk yarıyı önde kapatma: Bandari 1/5, Tusker 1/3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,54, 0 – 2,54, 2 – 2,44. Karşılıklı Gol: Var 2,10, Yok 1,39.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 8 gol yediler.
- Sıralama
- 13. (3 p) – 11. (3 p)
- Form (son 5)
- BBMBB – GMBMG
- H2H (G-B-M)
- 7-2-10 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 2,54 – 2,54 – 2,44
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/5 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %80 4/5 | %100 2/2 |
| Mağlubiyet | %20 1/5 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %33 1/3 | %50 1/2 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,40 (2 gol) | 0,50 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,60 (3 gol) | 0,50 (1 gol) |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (6 gol) | 1,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 2,5 Üst | %0 0/5 | %0 0/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/5 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %40 2/5 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %33 1/3 | %50 1/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 1/5 | %50 1/2 |
| Berabere | %80 4/5 | %50 1/2 |
| Geride | %0 0/5 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Berabere | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Geride | %33 1/3 | %50 1/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Bandari (5 maç)
Tusker (3 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Bandari (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 0 | 1 |
Tusker (2 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
Bandari
Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)
Tusker
Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:15 TSİ itibarıyla · ligde 47 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Kenya · FKF Premier League puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GOR Mahia | 4 | +5 | 12 |
| 2 | KCB | 4 | +2 | 7 |
| 3 | Murang'a SEAL | 4 | +2 | 6 |
| 4 | APS Bomet | 4 | +2 | 5 |
| 5 | Mara Sugar | 3 | +1 | 5 |
| 6 | AFC Leopards | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Shabana | 3 | +1 | 5 |
| 8 | 3K | 4 | -2 | 5 |
| 9 | Homeboyz | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Posta Rangers FC | 4 | -4 | 4 |
| 11 | Tusker | 1 | +2 | 3 |
| 12 | Nairobi United | 4 | -1 | 3 |
| 13 | Bandari | 4 | -1 | 3 |
| 14 | Migori Youth | 2 | 0 | 2 |
| 15 | Kenya Police | 3 | -1 | 2 |
| 16 | Mathare United | 3 | -1 | 2 |
| 17 | Ulinzi Stars | 3 | -2 | 2 |
| 18 | Mombasa Elite | 4 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Murang'a SEAL | 2 | +5 | 6 |
| 2 | GOR Mahia | 2 | +3 | 6 |
| 3 | KCB | 2 | +3 | 6 |
| 4 | 3K | 2 | +1 | 4 |
| 5 | APS Bomet | 2 | +2 | 3 |
| 6 | Mara Sugar | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Posta Rangers FC | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Nairobi United | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Bandari | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Migori Youth | 2 | 0 | 2 |
| 11 | AFC Leopards | 2 | 0 | 2 |
| 12 | Mathare United | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Shabana | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Homeboyz | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Mombasa Elite | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Ulinzi Stars | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Tusker | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Kenya Police | 1 | -1 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GOR Mahia | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Shabana | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Tusker | 1 | +2 | 3 |
| 4 | AFC Leopards | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Homeboyz | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Mara Sugar | 2 | 0 | 2 |
| 7 | APS Bomet | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Kenya Police | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Ulinzi Stars | 1 | 0 | 1 |
| 10 | KCB | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Nairobi United | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Bandari | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Mathare United | 2 | -1 | 1 |
| 14 | 3K | 2 | -3 | 1 |
| 15 | Posta Rangers FC | 2 | -4 | 1 |
| 16 | Migori Youth | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Murang'a SEAL | 2 | -3 | 0 |
| 18 | Mombasa Elite | 2 | -3 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:24 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 18:24 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (6)
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Tek / Çift
