← Maçlar
Singapur · Premier Lig · 6. hafta1 Kasım 2026 · 14:30 TSİ

Balestier Khalsa 0-4 Lion City Sailors FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Balestier Khalsa
0–4İY 0–2
Lion City Sailors FC
Maç sonu

Balestier Khalsa 0–4 Lion City Sailors FC (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Balestier Khalsa – Lion City Sailors FC maçı 0-4 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: S. Anuar 31', A. Mance 37', M. Phaeton 80', L. Thy 85' (Lion City Sailors FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Balestier Khalsa üstte · Lion City Sailors FC altta

01530İY607590 31' gol: S. Anuar (Lion City Sailors FC)37' gol: A. Mance (Lion City Sailors FC)46' oyuncu değişikliği: A. Mance ↔ L. Thy (Lion City Sailors FC)↔46' oyuncu değişikliği: B. Wright ↔ T. Datkovic (Lion City Sailors FC)↔65' sarı kart: Y. Otake (Balestier Khalsa)66' oyuncu değişikliği: H. Syahin ↔ G. Haag (Lion City Sailors FC)↔66' oyuncu değişikliği: G. Kweh ↔ D. Costa (Lion City Sailors FC)↔66' oyuncu değişikliği: S. Anuar ↔ M. Phaeton (Lion City Sailors FC)↔71' oyuncu değişikliği: W. Chun Wei ↔ I. Zayan (Balestier Khalsa)↔71' oyuncu değişikliği: D. Goh ↔ I. Hazlan (Balestier Khalsa)↔78' oyuncu değişikliği: F. Iyadh ↔ S. Hilman (Balestier Khalsa)↔78' oyuncu değişikliği: T. Matic ↔ Z. Chua (Balestier Khalsa)↔80' gol: M. Phaeton (Lion City Sailors FC)82' sarı kart: S. Hilman (Balestier Khalsa)85' gol: L. Thy (Lion City Sailors FC)90' oyuncu değişikliği: M. Kuzminski ↔ E. Pinto (Balestier Khalsa)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 31' gol: S. Anuar (Lion City Sailors FC)
  • 37' gol: A. Mance (Lion City Sailors FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: A. Mance ↔ L. Thy (Lion City Sailors FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: B. Wright ↔ T. Datkovic (Lion City Sailors FC)
  • 65' sarı kart: Y. Otake (Balestier Khalsa)
  • 66' oyuncu değişikliği: H. Syahin ↔ G. Haag (Lion City Sailors FC)
  • 66' oyuncu değişikliği: G. Kweh ↔ D. Costa (Lion City Sailors FC)
  • 66' oyuncu değişikliği: S. Anuar ↔ M. Phaeton (Lion City Sailors FC)
  • 71' oyuncu değişikliği: W. Chun Wei ↔ I. Zayan (Balestier Khalsa)
  • 71' oyuncu değişikliği: D. Goh ↔ I. Hazlan (Balestier Khalsa)
  • 78' oyuncu değişikliği: F. Iyadh ↔ S. Hilman (Balestier Khalsa)
  • 78' oyuncu değişikliği: T. Matic ↔ Z. Chua (Balestier Khalsa)
  • 80' gol: M. Phaeton (Lion City Sailors FC)
  • 82' sarı kart: S. Hilman (Balestier Khalsa)
  • 85' gol: L. Thy (Lion City Sailors FC)
  • 90' oyuncu değişikliği: M. Kuzminski ↔ E. Pinto (Balestier Khalsa)

Maç olayları

  1. Balestier KhalsaLion City Sailors FC
  2. M. Kuzminski ↔ E. PintoOyuncu değişikliği90'
  3. 85'Gol L. Thy 0–4
  4. S. HilmanSarı kart82'
  5. 80'Gol M. Phaeton 0–3
  6. F. Iyadh ↔ S. HilmanOyuncu değişikliği78'
  7. T. Matic ↔ Z. ChuaOyuncu değişikliği78'
  8. W. Chun Wei ↔ I. ZayanOyuncu değişikliği71'
  9. D. Goh ↔ I. HazlanOyuncu değişikliği71'
  10. 66'H. Syahin ↔ G. HaagOyuncu değişikliği
  11. 66'G. Kweh ↔ D. CostaOyuncu değişikliği
  12. 66'S. Anuar ↔ M. PhaetonOyuncu değişikliği
  13. Y. OtakeSarı kart65'
  14. 46'A. Mance ↔ L. ThyOyuncu değişikliği
  15. 46'B. Wright ↔ T. DatkovicOyuncu değişikliği
  16. 37'Gol A. Mance 0–2
  17. 31'Gol S. Anuar 0–1
  18. 13'F. ZulkifliVAR: inceleme

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Balestier Khalsa
Toplam (6)İç saha (3)
Galibiyet%33 2/6%0 0/3
Beraberlik%17 1/6%33 1/3
Mağlubiyet%50 3/6%67 2/3
Lion City Sailors FC
Toplam (5)Dış saha (3)
Galibiyet%80 4/5%67 2/3
Beraberlik%20 1/5%33 1/3
Mağlubiyet%0 0/5%0 0/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Balestier Khalsa
Toplam (6)İç saha (3)
Attığı gol / maç1,17 (7 gol)1,00 (3 gol)
Yediği gol / maç2,00 (12 gol)2,67 (8 gol)
Lion City Sailors FC
Toplam (5)Dış saha (3)
Attığı gol / maç4,00 (20 gol)2,67 (8 gol)
Yediği gol / maç0,60 (3 gol)0,67 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Balestier Khalsa
Toplam (6)İç saha (3)
KG Var%50 3/6%33 1/3
1,5 Üst%83 5/6%67 2/3
2,5 Üst%67 4/6%67 2/3
3,5 Üst%33 2/6%67 2/3
Gol yememe%17 1/6%33 1/3
Lion City Sailors FC
Toplam (5)Dış saha (3)
KG Var%40 2/5%33 1/3
1,5 Üst%100 5/5%100 3/3
2,5 Üst%80 4/5%67 2/3
3,5 Üst%80 4/5%67 2/3
Gol yememe%60 3/5%67 2/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Balestier Khalsa
Toplam (6)İç saha (3)
Önde%33 2/6%0 0/3
Berabere%33 2/6%67 2/3
Geride%33 2/6%33 1/3
Lion City Sailors FC
Toplam (5)Dış saha (3)
Önde%80 4/5%67 2/3
Berabere%0 0/5%0 0/3
Geride%20 1/5%33 1/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Balestier Khalsa (6 maç)

1/121/X01/20X/10X/X1X/212/102/X02/22

Lion City Sailors FC (5 maç)

1/141/X01/20X/10X/X0X/202/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Balestier Khalsa (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 0
16-30 1 1
31-45 0 4
46-60 0 2
61-75 0 0
76-90 2 3

Lion City Sailors FC (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 2
31-45 6 0
46-60 2 0
61-75 3 0
76-90 8 0

Kartlar

Balestier Khalsa

Sarı 12 · Kırmızı 2 (6 maç · maç başı sarı 2,0)

Lion City Sailors FC

Sarı 3 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 14:30 TSİ itibarıyla · ligde 23 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Balestier için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 8. Lion City Sailors için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 17, yenilen 1. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 34 kez karşılaştı: Balestier 5, Lion City Sailors 25 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Mart 2026, Balestier 0-3 Lion City Sailors.

Sıralama
4. (7 p) – 3. (10 p)
Form (son 5)
GBGMM – GGGGG
H2H (G-B-M)
5-4-25 (34 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %50
iddaa MS 1-0-2
10,70 – 6,51 – 1,06
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Balestier bu sezon 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,60 gol yedi; Lion City Sailors bu sezon 4 maçta 4,00 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Balestier %60, Lion City Sailors %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Balestier %60, Lion City Sailors %50. İlk yarıyı önde kapatma: Balestier 2/5, Lion City Sailors 3/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 10,70, 0 – 6,51, 2 – 1,06. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,90.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 14:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Singapur · Premier Lig puan durumu · S League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Geylang International 5410 122 +1013 GGGBG
2Tampines Rovers 4400 133 +1012 GGGG
3Home United 4310 163 +1310 BGGG
4Balestier Khalsa 5212 78 -17 MMGBG
5Albirex Niigata S 5203 108 +26 GGMMM
6Tanjong Pagar 5203 615 -96 MGMGM
7Hougang United 5014 412 -81 BMMMM
8Young Lions 5005 421 -170 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Geylang International 3300 71 +69
2Home United 2200 121 +116
3Tampines Rovers 2200 61 +56
4Albirex Niigata S 3102 55 03
5Tanjong Pagar 2101 25 -33
6Balestier Khalsa 2011 34 -11
7Hougang United 2011 34 -11
8Young Lions 3003 211 -90
#TakımOGBMAYAVP
1Tampines Rovers 2200 72 +56
2Balestier Khalsa 3201 44 06
3Geylang International 2110 51 +44
4Home United 2110 42 +24
5Albirex Niigata S 2101 53 +23
6Tanjong Pagar 3102 410 -63
7Hougang United 3003 18 -70
8Young Lions 2002 210 -80

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:13 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.