← Maçlar
Singapur · Premier Lig · 6. hafta1 Kasım 2026 · 14:30 TSİ

Tampines Rov 0-0 Geylang: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tampines Rov
0–0İY 0–0
Geylang
Maç sonu

Tampines Rov 0–0 Geylang (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Tampines Rov – Geylang maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Tampines Rov üstte · Geylang altta

01530İY607590 37' sarı kart: N. Nazari (Geylang)51' oyuncu değişikliği: N. Nazari ↔ H. Kanadi (Geylang)↔59' oyuncu değişikliği: S. Sumi ↔ N. Furusawa (Tampines Rov)↔59' oyuncu değişikliği: K. Yamazaki ↔ F. Ramli (Tampines Rov)↔63' oyuncu değişikliği: N. Yoshioka ↔ D. Racic (Geylang)↔74' oyuncu değişikliği: I. Fandi ↔ D. Fox (Tampines Rov)↔87' oyuncu değişikliği: D. Teh ↔ S. Suhaimi (Geylang)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 37' sarı kart: N. Nazari (Geylang)
  • 51' oyuncu değişikliği: N. Nazari ↔ H. Kanadi (Geylang)
  • 59' oyuncu değişikliği: S. Sumi ↔ N. Furusawa (Tampines Rov)
  • 59' oyuncu değişikliği: K. Yamazaki ↔ F. Ramli (Tampines Rov)
  • 63' oyuncu değişikliği: N. Yoshioka ↔ D. Racic (Geylang)
  • 74' oyuncu değişikliği: I. Fandi ↔ D. Fox (Tampines Rov)
  • 87' oyuncu değişikliği: D. Teh ↔ S. Suhaimi (Geylang)

Maç olayları

  1. Tampines RovGeylang
  2. 87'D. Teh ↔ S. SuhaimiOyuncu değişikliği
  3. I. Fandi ↔ D. FoxOyuncu değişikliği74'
  4. 63'N. Yoshioka ↔ D. RacicOyuncu değişikliği
  5. S. Sumi ↔ N. FurusawaOyuncu değişikliği59'
  6. K. Yamazaki ↔ F. RamliOyuncu değişikliği59'
  7. 51'N. Nazari ↔ H. KanadiOyuncu değişikliği
  8. 37'N. NazariSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tampines Rov
Toplam (5)İç saha (3)
Galibiyet%80 4/5%67 2/3
Beraberlik%20 1/5%33 1/3
Mağlubiyet%0 0/5%0 0/3
Geylang
Toplam (6)Dış saha (3)
Galibiyet%67 4/6%33 1/3
Beraberlik%33 2/6%67 2/3
Mağlubiyet%0 0/6%0 0/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tampines Rov
Toplam (5)İç saha (3)
Attığı gol / maç2,60 (13 gol)2,00 (6 gol)
Yediği gol / maç0,60 (3 gol)0,33 (1 gol)
Geylang
Toplam (6)Dış saha (3)
Attığı gol / maç2,00 (12 gol)1,67 (5 gol)
Yediği gol / maç0,33 (2 gol)0,33 (1 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tampines Rov
Toplam (5)İç saha (3)
KG Var%40 2/5%33 1/3
1,5 Üst%80 4/5%67 2/3
2,5 Üst%60 3/5%33 1/3
3,5 Üst%60 3/5%33 1/3
Gol yememe%60 3/5%67 2/3
Geylang
Toplam (6)Dış saha (3)
KG Var%33 2/6%33 1/3
1,5 Üst%50 3/6%33 1/3
2,5 Üst%50 3/6%33 1/3
3,5 Üst%33 2/6%33 1/3
Gol yememe%67 4/6%67 2/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tampines Rov
Toplam (5)İç saha (3)
Önde%40 2/5%33 1/3
Berabere%40 2/5%33 1/3
Geride%20 1/5%33 1/3
Geylang
Toplam (6)Dış saha (3)
Önde%50 3/6%33 1/3
Berabere%50 3/6%67 2/3
Geride%0 0/6%0 0/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tampines Rov (5 maç)

1/121/X01/20X/11X/X1X/202/112/X02/20

Geylang (6 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/202/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tampines Rov (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 2 1
46-60 0 1
61-75 3 0
76-90 5 1

Geylang (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 0
31-45 2 0
46-60 1 0
61-75 1 0
76-90 2 0

Kartlar

Tampines Rov

Sarı 4 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,8)

Geylang

Sarı 5 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 14:30 TSİ itibarıyla · ligde 23 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Tampines Rovers için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 12, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Geylang 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 12-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 31 kez karşılaştı: Tampines Rovers 16, Geylang 4 galibiyet aldı, 11 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, Tampines Rovers 4-3 Geylang.

Sıralama
2. (12 p) – 1. (13 p)
Form (son 5)
MGGMG – GBGGG
H2H (G-B-M)
16-11-4 (31 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,33 – 4,27 – 5,03
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Tampines Rovers bu sezon 4 maçta maç başına 3,25 gol attı, 0,75 gol yedi; Geylang bu sezon 5 maçta 2,40 attı, 0,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tampines Rovers %75, Geylang %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tampines Rovers %50, Geylang %40. İlk yarıyı önde kapatma: Tampines Rovers 2/4, Geylang 3/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,33, 0 – 4,27, 2 – 5,03. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,07.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 14:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Singapur · Premier Lig puan durumu · S League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Geylang International 5410 122 +1013 GGGBG
2Tampines Rovers 4400 133 +1012 GGGG
3Home United 4310 163 +1310 BGGG
4Balestier Khalsa 5212 78 -17 MMGBG
5Albirex Niigata S 5203 108 +26 GGMMM
6Tanjong Pagar 5203 615 -96 MGMGM
7Hougang United 5014 412 -81 BMMMM
8Young Lions 5005 421 -170 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Geylang International 3300 71 +69
2Home United 2200 121 +116
3Tampines Rovers 2200 61 +56
4Albirex Niigata S 3102 55 03
5Tanjong Pagar 2101 25 -33
6Balestier Khalsa 2011 34 -11
7Hougang United 2011 34 -11
8Young Lions 3003 211 -90
#TakımOGBMAYAVP
1Tampines Rovers 2200 72 +56
2Balestier Khalsa 3201 44 06
3Geylang International 2110 51 +44
4Home United 2110 42 +24
5Albirex Niigata S 2101 53 +23
6Tanjong Pagar 3102 410 -63
7Hougang United 3003 18 -70
8Young Lions 2002 210 -80

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:13 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,33X4,2725,03

Çifte şans

121,06X22,16

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,07

3,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,87

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.