Borussia Dortmund 2-1 Elversberg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Borussia Dortmund 2–1 Elversberg (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 19–16, isabetli şut 6–7, topa sahip olma %51–%49, korner 6–6.
Paylaş
Maç özeti
Borussia Dortmund – Elversberg maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Felix Nmecha 55', 71' (Borussia Dortmund); Noel Futkeu 81' (Elversberg). xG: Borussia Dortmund 1,5 – 1,2 Elversberg.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Signal Iduna Park, Dortmund
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Borussia Dortmund: N. Kovač · Elversberg: V. Wagner
Maç akışı
Borussia Dortmund üstteElversberg altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 2 şut · 0,2
- 16–30'Ev %56 · 1 şut · 0,0
- 31–45+'Ev %72 · 7 şut · 0,9
- 46–60'Ev %61 · 5 şut · 0,2
- 61–75'Dengeli · 5 şut · 0,3
- 76–90+'Dep %71 · 7 şut · 0,4
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Borussia Dortmund, Dep = Elversberg.
Maç olayları
- Borussia DortmundElversberg
- Fábio Silva ↔ Ethan NwaneriOyuncu değişikliği86'
- Jobe Bellingham ↔ Marcel SabitzerOyuncu değişikliği86'
- 81'Gol Noel Futkeu 2–1Asist: Florian Le Joncour
- 78'Luca Sirch ↔ Nicholas MickelsonOyuncu değişikliği
- 78'Maurice Krattenmacher ↔ Noel FutkeuOyuncu değişikliği
- 78'Lasse Günther ↔ Raif AdamOyuncu değişikliği
- Waldemar AntonSarı kart76'
- Gol Felix Nmecha 2–0Asist: Maximilian Beier71'
- Konstantinos Karetsas ↔ Julian RyersonOyuncu değişikliği67'
- 67'Francis Onyeka ↔ Cole CampbellOyuncu değişikliği
- Kouakou Joane Gadou ↔ Ramy BensebainiOyuncu değişikliği67'
- 65'Lasse GüntherSarı kart
- Fábio SilvaSarı kart60'
- 59'Vincent WagnerSarı kart
- Gol Felix Nmecha 1–0Asist: Fábio Silva55'
- 37'Lukas Pinckert ↔ Florian Le JoncourOyuncu değişikliği
- Carney Chukwuemeka ↔ Maximilian BeierOyuncu değişikliği34'
- Felix NmechaSarı kart22'
Borussia Dortmund iç sahada (5 maç) · Elversberg deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Borussia Dortmund iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik.
- SV Elversberg deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- SV Elversberg, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%20).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Borussia Dortmund
Elversberg
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 6/9 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (16 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,78 (7 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,97 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,89 (17 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (18 gol)ligde 10.–12. · lig ortalamasından 0,25 yüksek | 2,00 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9ligde 14.–15. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9ligde 13.–14. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %78 7/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,0 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/5 |
| 5,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/5 |
| 5,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Geride | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %80 4/5 |
| Geride | %22 2/9 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Borussia Dortmund (9 maç)
Elversberg (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Borussia Dortmund (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Elversberg (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 5 | 8 |
Kartlar
Borussia Dortmund
Sarı 19 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,1)
Elversberg
Sarı 16 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 78 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Borussia Dortmund: iç saha, 5 maç · Elversberg: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Borussia Dortmund – Elversberg ilk 11'ler
Borussia Dortmund · 4-3-3
- 1G. KobelK
- 22Kouakou Joane GadouD67' oyundan çıktı 67. dk
- 3W. AntonD76' sarı kart 76. dk
- 4N. SchlotterbeckD
- 24D. SvenssonD
- 7J. BellinghamO86' oyundan çıktı 86. dk
- 25J. VeermanO
- 8F. NmechaO22' sarı kart 22. dk55' gol 55. dk71' gol 71. dk
- 19K. KaretsasF67' oyundan çıktı 67. dk
- 21Fábio SilvaF55' asist 55. dk60' sarı kart 60. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 17C. ChukwuemekaF34' oyundan çıktı 34. dk
- 40S. InacioF
- 5R. BensebaïniD67' oyuna girdi 67. dk
- 14M. BeierF34' oyuna girdi 34. dk71' asist 71. dk
- 41M. AlbertF
- 18E. NwaneriO86' oyuna girdi 86. dk
- 49L. ReggianiD
- 26J. RyersonD67' oyuna girdi 67. dk
- 33A. MeyerK
- 20M. SabitzerO86' oyuna girdi 86. dk
Teknik direktör: N. Kovač
Elversberg · 4-2-3-1
- 20N. KristofK
- 26L. SirchD78' oyundan çıktı 78. dk
- 19L. PinckertD37' oyundan çıktı 37. dk
- 31M. RohrD
- 21L. GüntherD65' sarı kart 65. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 43F. KeidelO
- 8Ł. PorębaO
- 25L. PetkovO
- 40Francis-Ikechukwu OnyekaO67' oyundan çıktı 67. dk
- 7M. KrattenmacherO78' oyundan çıktı 78. dk
- 42D. MokwaF
- 15R. AdamF78' oyuna girdi 78. dk
- 28T. BossK
- 39William Cole CampbellF67' oyuna girdi 67. dk
- 6A. CondéO
- 9N. FutkeuF78' oyuna girdi 78. dk81' gol 81. dk
- 3F. Le JoncourD37' oyuna girdi 37. dk81' asist 81. dk
- 2N. MickelsonD78' oyuna girdi 78. dk
- 17F. SchmahlO
- 24L. SchnellbacherO
Teknik direktör: V. Wagner
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBorussia Dortmund
2. sıra · 21 puan · 9 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGBG
- 04.11 Borussia Dortmund 2–1 Real Betis G
- 31.10 Bayern München 2–2 Borussia Dortmund B
- 27.10 Borussia Dortmund 3–2 Werder Bremen G
- 24.10 Borussia Dortmund 1–0 Eintracht Frankfurt G
- 20.10 Sabah FA 1–2 Borussia Dortmund G
Elversberg
7. sıra · 13 puan · 9 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMG
- 30.10 Elversberg 4–1 FSV Mainz 05 G
- 27.10 Elversberg 0–2 SV Darmstadt 98 M
- 24.10 RB Leipzig 4–0 Elversberg M
- 17.10 Elversberg 4–3 FC Augsburg G
- 10.10 Union Berlin 1–0 Elversberg M
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Bundesliga (Almanya) 9. hafta programında Borussia Dortmund – Elversberg maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 17:30 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 2. sırada (18 puan), konuk ekip 7. sırada (13 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Borussia Dortmund 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 10-6). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Elversberg son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
- Sıralama
- 2. (18 p) – 7. (13 p)
- Form (son 5)
- GBGGG – GMMGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,22 – 5,44 – 7,00
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Borussia Dortmund iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,50 gol yedi; Elversberg dış saha 4 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Borussia Dortmund %50, Elversberg %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Borussia Dortmund %25, Elversberg %25. İlk yarıyı önde kapatma: Borussia Dortmund 2/4, Elversberg 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Borussia Dortmund 8,0, Elversberg 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Borussia Dortmund 1,5, Elversberg 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,22, 0 – 5,44, 2 – 7,00. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,88, Üst 1,24. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,09.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %25; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Almanya · Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 9 | +20 | 21 |
| 2 | Borussia Dortmund | 9 | +9 | 21 |
| 3 | RB Leipzig | 9 | +14 | 18 |
| 4 | SC Freiburg | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Werder Bremen | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 8 | +2 | 13 |
| 7 | SV Elversberg | 9 | -1 | 13 |
| 8 | VfB Stuttgart | 9 | 0 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 9 | -5 | 12 |
| 10 | Hamburger SV | 9 | -10 | 12 |
| 11 | FSV Mainz 05 | 9 | -1 | 10 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 9 | -3 | 10 |
| 13 | FC Augsburg | 9 | 0 | 9 |
| 14 | 1899 Hoffenheim | 8 | -2 | 9 |
| 15 | 1. FC Köln | 8 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | -13 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RB Leipzig | 5 | +21 | 15 |
| 2 | Borussia Dortmund | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Bayern München | 4 | +16 | 10 |
| 4 | Werder Bremen | 4 | +5 | 10 |
| 5 | SC Freiburg | 4 | +7 | 9 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | +5 | 9 |
| 7 | SV Elversberg | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Hamburger SV | 4 | -1 | 9 |
| 9 | 1. FC Köln | 4 | +2 | 8 |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 0 | 7 |
| 11 | SC Paderborn 07 | 5 | 0 | 7 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 4 | +2 | 6 |
| 13 | FC Augsburg | 5 | +2 | 6 |
| 14 | VfB Stuttgart | 4 | +2 | 6 |
| 15 | Union Berlin | 5 | -1 | 6 |
| 16 | FC Schalke 04 | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Borussia Mönchengladbach | 4 | -3 | 1 |
| 18 | FSV Mainz 05 | 5 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 5 | +4 | 11 |
| 2 | FSV Mainz 05 | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Borussia Dortmund | 4 | +2 | 8 |
| 4 | SC Freiburg | 4 | +1 | 7 |
| 5 | VfB Stuttgart | 5 | -2 | 6 |
| 6 | Werder Bremen | 5 | -3 | 5 |
| 7 | Eintracht Frankfurt | 5 | -5 | 5 |
| 8 | FC Schalke 04 | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Bayer Leverkusen | 4 | -3 | 4 |
| 10 | SV Elversberg | 5 | -5 | 4 |
| 11 | FC Augsburg | 4 | -2 | 3 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 4 | -3 | 3 |
| 13 | 1899 Hoffenheim | 4 | -4 | 3 |
| 14 | RB Leipzig | 4 | -7 | 3 |
| 15 | Hamburger SV | 5 | -9 | 3 |
| 16 | Borussia Mönchengladbach | 5 | -10 | 3 |
| 17 | 1. FC Köln | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Union Berlin | 3 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -2
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
Aynı gün Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
- 17:30 Leipzig 5–2 Augsburg
- 17:30 Mainz 1–2 Bayern Münih
- 17:30 Paderborn 2–2 Eintracht Frankfurt
- 20:30 Stuttgart 1–0 Werder Bremen
