Atl. Nacional Medellin 2-0 Independiente Santa Fe: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Atl. Nacional Medellin 2–0 Independiente Santa Fe (30 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 6–6, isabetli şut 2–1, topa sahip olma %66–%34, korner 1–3.
Maç özeti
Atl. Nacional Medellin – Independiente Santa Fe maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: E. Cabrera 24', E. Olivera (kendi kalesine) 28' (Atl. Nacional Medellin). xG: Atl. Nacional Medellin 0,5 – 0,3 Independiente Santa Fe.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Atl. Nacional Medellin üstte · Independiente Santa Fe altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 16' sarı kart: K. D. Toscano Bassa (Independiente Santa Fe)
- 22' sarı kart: V. Moreno (Independiente Santa Fe)
- 24' gol: E. Cabrera (Atl. Nacional Medellin)
- 28' kendi kalesine gol: E. Olivera (Atl. Nacional Medellin)
- 38' sarı kart: A. Roman (Atl. Nacional Medellin)
- 58' oyuncu değişikliği: M. Puerta ↔ J. Obrian (Independiente Santa Fe)
- 58' oyuncu değişikliği: K. D. Toscano Bassa ↔ D. Torres (Independiente Santa Fe)
- 58' oyuncu değişikliği: A. Zapata ↔ F. Fagundez (Independiente Santa Fe)
- 63' oyuncu değişikliği: J. Rodriguez ↔ N. Rodriguez (Atl. Nacional Medellin)
- 63' oyuncu değişikliği: A. Sarmiento ↔ E. Benitez (Atl. Nacional Medellin)
- 68' oyuncu değişikliği: M. Lovera ↔ O. Fernandez (Independiente Santa Fe)
- 69' sarı kart: J. Obrian (Independiente Santa Fe)
- 71' sarı kart: F. Marin (Atl. Nacional Medellin)
- 74' oyuncu değişikliği: E. Cabrera ↔ J. Zapata (Atl. Nacional Medellin)
- 74' oyuncu değişikliği: S. Velasquez ↔ M. Casco (Atl. Nacional Medellin)
- 80' oyuncu değişikliği: J. Rengifo ↔ R. Escorcia (Atl. Nacional Medellin)
- 82' oyuncu değişikliği: J. Torres ↔ E. Murillo (Independiente Santa Fe)
- 83' sarı kart: F. Fagundez (Independiente Santa Fe)
- 84' sarı kart: E. Benitez (Atl. Nacional Medellin)
Maç olayları
- Atl. Nacional MedellinIndependiente Santa Fe
- E. BenitezSarı kart84'
- 83'F. FagundezSarı kart
- 82'J. Torres ↔ E. MurilloOyuncu değişikliği
- J. Rengifo ↔ R. EscorciaOyuncu değişikliği80'
- E. Cabrera ↔ J. ZapataOyuncu değişikliği74'
- S. Velasquez ↔ M. CascoOyuncu değişikliği74'
- F. MarinSarı kart71'
- 69'J. ObrianSarı kart
- 68'M. Lovera ↔ O. FernandezOyuncu değişikliği
- J. Rodriguez ↔ N. RodriguezOyuncu değişikliği63'
- A. Sarmiento ↔ E. BenitezOyuncu değişikliği63'
- 58'M. Puerta ↔ J. ObrianOyuncu değişikliği
- 58'K. D. Toscano Bassa ↔ D. TorresOyuncu değişikliği
- 58'A. Zapata ↔ F. FagundezOyuncu değişikliği
- A. RomanSarı kart38'
- Kendi kalesine gol E. Olivera 2–0Kendi kalesine28'
- Gol E. Cabrera 1–0Asist: A. Sarmiento24'
- 22'V. MorenoSarı kart
- 16'K. D. Toscano BassaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 29/42 | %85 17/20 |
| Beraberlik | %10 4/42 | %15 3/20 |
| Mağlubiyet | %21 9/42 | %0 0/20 |
| Toplam (40) | Dış saha (20) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 16/40 | %30 6/20 |
| Beraberlik | %38 15/40 | %40 8/20 |
| Mağlubiyet | %23 9/40 | %30 6/20 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,95 (82 gol) | 2,40 (48 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (35 gol) | 0,45 (9 gol) |
| Toplam (40) | Dış saha (20) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,45 (58 gol) | 1,10 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,05 (42 gol) | 1,10 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 19/42 | %45 9/20 |
| 1,5 Üst | %76 32/42 | %85 17/20 |
| 2,5 Üst | %60 25/42 | %60 12/20 |
| 3,5 Üst | %24 10/42 | %25 5/20 |
| Gol yememe | %33 14/42 | %55 11/20 |
| Toplam (40) | Dış saha (20) | |
|---|---|---|
| KG Var | %65 26/40 | %65 13/20 |
| 1,5 Üst | %75 30/40 | %70 14/20 |
| 2,5 Üst | %48 19/40 | %35 7/20 |
| 3,5 Üst | %25 10/40 | %15 3/20 |
| Gol yememe | %20 8/40 | %15 3/20 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %74 31/42 | %60 12/20 |
| 8,5 Üst | %64 27/42 | %55 11/20 |
| 9,5 Üst | %52 22/42 | %55 11/20 |
| 10,5 Üst | %29 12/42 | %20 4/20 |
| Toplam (40) | Dış saha (20) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %63 25/40 | %70 14/20 |
| 8,5 Üst | %50 20/40 | %50 10/20 |
| 9,5 Üst | %40 16/40 | %45 9/20 |
| 10,5 Üst | %30 12/40 | %35 7/20 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %88 37/42 | %85 17/20 |
| 3,5 Üst | %74 31/42 | %65 13/20 |
| 4,5 Üst | %67 28/42 | %55 11/20 |
| 5,5 Üst | %45 19/42 | %40 8/20 |
| Toplam (40) | Dış saha (20) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,8 | 6,1 |
| 2,5 Üst | %93 37/40 | %95 19/20 |
| 3,5 Üst | %83 33/40 | %85 17/20 |
| 4,5 Üst | %68 27/40 | %75 15/20 |
| 5,5 Üst | %48 19/40 | %60 12/20 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %83 35/42 | %75 15/20 |
| 7,5 Üst | %76 32/42 | %60 12/20 |
| 8,5 Üst | %55 23/42 | %50 10/20 |
| 9,5 Üst | %50 21/42 | %45 9/20 |
| Toplam (40) | Dış saha (20) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %80 32/40 | %85 17/20 |
| 7,5 Üst | %78 31/40 | %85 17/20 |
| 8,5 Üst | %65 26/40 | %70 14/20 |
| 9,5 Üst | %53 21/40 | %65 13/20 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (42) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 15/42 | %50 10/20 |
| Berabere | %43 18/42 | %45 9/20 |
| Geride | %21 9/42 | %5 1/20 |
| Toplam (40) | Dış saha (20) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 13/40 | %20 4/20 |
| Berabere | %53 21/40 | %70 14/20 |
| Geride | %15 6/40 | %10 2/20 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Atl. Nacional Medellin (42 maç)
Independiente Santa Fe (40 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Atl. Nacional Medellin (38 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 7 |
| 16-30 | 8 | 4 |
| 31-45 | 10 | 7 |
| 46-60 | 14 | 6 |
| 61-75 | 15 | 3 |
| 76-90 | 20 | 4 |
Independiente Santa Fe (35 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 1 |
| 16-30 | 6 | 5 |
| 31-45 | 9 | 3 |
| 46-60 | 6 | 9 |
| 61-75 | 9 | 8 |
| 76-90 | 15 | 9 |
Kartlar
Atl. Nacional Medellin
Sarı 107 · Kırmızı 9 (42 maç · maç başı sarı 2,5)
Independiente Santa Fe
Sarı 103 · Kırmızı 7 (40 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Atl. Nacional Medellin: iç saha, 20 maç · Independiente Santa Fe: dış saha, 20 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Atl. Nacional Medellin – Independiente Santa Fe ilk 11'ler
Atl. Nacional Medellin · 4-4-2
- 34Franco ArmaniK
- 6Andrés RománD38' sarı kart 38. dk
- 15Andres ReyesD
- 16William TesilloD
- 33Samuel VelásquezD74' oyundan çıktı 74. dk
- 22Elías CabreraO24' gol 24. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 26Felipe MarinO71' sarı kart 71. dk
- 21Jorman CampuzanoO
- 29Andrés SarmientoO24' asist 24. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 23James RodríguezF63' oyundan çıktı 63. dk
- 19Juan Manuel RengifoF80' oyundan çıktı 80. dk
- 25Luis MarquinezK
- 31Xavi RiosO
- 4César HaydarD
- 20Milton CascoD74' oyuna girdi 74. dk
- 80Juan ZapataO74' oyuna girdi 74. dk
- 28Simon RojasO
- 13Nicolás RodríguezF63' oyuna girdi 63. dk
- 32Emanuel BenitezF63' oyuna girdi 63. dk84' sarı kart 84. dk
- 36Jose Rafael EscorciaF80' oyuna girdi 80. dk
Independiente Santa Fe · 4-4-2
- 12Weimar AsprillaK
- 13Helibelton PalaciosD
- 18Emanuel OliveraD28' kendi kalesine 28. dk
- 3Victor MorenoD22' sarı kart 22. dk
- 4Mateo PuertaD58' oyundan çıktı 58. dk
- 14Luis Angel PalaciosO
- 6Kilian ToscanoO16' sarı kart 16. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 7Jhojan TorresO82' oyundan çıktı 82. dk
- 10Alexis ZapataO58' oyundan çıktı 58. dk
- 11Hugo RodallegaF
- 17Maximiliano LoveraF68' oyundan çıktı 68. dk
- 31Juan EspitiaK
- 43Jean CaicedoD
- 15Ivan ScarpetaD
- 39Cristhian PortocarreroO
- 21Ewil Murillo RenteriaO82' oyuna girdi 82. dk
- 8Omar FernándezF68' oyuna girdi 68. dk
- 16Daniel TorresO58' oyuna girdi 58. dk
- 9Franco FagúndezF58' oyuna girdi 58. dk83' sarı kart 83. dk
- 77Jader ObrianF58' oyuna girdi 58. dk69' sarı kart 69. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Atletico Nacional son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Santa Fe son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 30 maçta galibiyetler Atletico Nacional 16 – Santa Fe 5; 9 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Şubat 2026, Santa Fe 1-2 Atletico Nacional.
- Sıralama
- 1. (40 p) – 7. (29 p)
- Form (son 5)
- GGMGG – GGMBG
- H2H (G-B-M)
- 16-9-5 (30 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %63 – %39
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %72
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,38 – 3,96 – 4,81
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Atletico Nacional iç saha 19 maçta maç başına 2,42 gol attı, 0,47 gol yedi; Santa Fe dış saha 18 maçta 1,22 attı, 1,06 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %63, konukta %39. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Atletico Nacional %47, Santa Fe %72. İlk yarıyı önde kapatma: Atletico Nacional 9/19, Santa Fe 4/18.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Atletico Nacional 5,3, Santa Fe 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Atletico Nacional 2,5, Santa Fe 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,38, 0 – 3,96, 2 – 4,81. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,94.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %51; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 29 Ekim 2026 06:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
