America De Cali 2-1 Fortaleza FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
America De Cali 2–1 Fortaleza FC (30 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 16–14, isabetli şut 6–8, topa sahip olma %57–%43, korner 2–3.
Maç özeti
America De Cali – Fortaleza FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Y. Guzman 55', J. Palacios 63' (America De Cali); J. Garcia 52' (Fortaleza FC). xG: America De Cali 2,0 – 1,1 Fortaleza FC.
Goller ve kartlar
Maç akışı
America De Cali üstte · Fortaleza FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 33' sarı kart: J. Garcia (Fortaleza FC)
- 46' oyuncu değişikliği: E. Tortolero ↔ J. Murillo (America De Cali)
- 46' oyuncu değişikliği: J. Cavadia ↔ J. Escobar (America De Cali)
- 52' gol: J. Garcia (Fortaleza FC)
- 55' gol: Y. Guzman (America De Cali)
- 58' oyuncu değişikliği: J. Garcia ↔ S. Navarro (Fortaleza FC)
- 59' oyuncu değişikliği: M. Torres ↔ D. Rosero (America De Cali)
- 63' gol: J. Palacios (America De Cali)
- 70' oyuncu değişikliği: T. Angel ↔ D. Valencia (America De Cali)
- 76' oyuncu değişikliği: J. Palacios ↔ M. Castillo (America De Cali)
- 76' oyuncu değişikliği: S. Vivas ↔ A. Larrans (Fortaleza FC)
- 76' oyuncu değişikliği: F. Pulicastro ↔ T. Wilke (Fortaleza FC)
- 85' oyuncu değişikliği: M. Vazquez ↔ J. Herrera (Fortaleza FC)
- 85' oyuncu değişikliği: S. Cuero ↔ E. Cabezas (Fortaleza FC)
Maç olayları
- America De CaliFortaleza FC
- 85'M. Vazquez ↔ J. HerreraOyuncu değişikliği
- 85'S. Cuero ↔ E. CabezasOyuncu değişikliği
- J. Palacios ↔ M. CastilloOyuncu değişikliği76'
- 76'S. Vivas ↔ A. LarransOyuncu değişikliği
- 76'F. Pulicastro ↔ T. WilkeOyuncu değişikliği
- T. Angel ↔ D. ValenciaOyuncu değişikliği70'
- Gol J. Palacios 2–1Asist: J. Murillo63'
- M. Torres ↔ D. RoseroOyuncu değişikliği59'
- 58'J. Garcia ↔ S. NavarroOyuncu değişikliği
- Gol Y. Guzman 1–1Asist: J. Palacios55'
- 52'Gol J. Garcia 0–1
- E. Tortolero ↔ J. MurilloOyuncu değişikliği46'
- J. Cavadia ↔ J. EscobarOyuncu değişikliği46'
- 33'J. GarciaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 20/38 | %68 13/19 |
| Beraberlik | %24 9/38 | %21 4/19 |
| Mağlubiyet | %24 9/38 | %11 2/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %16 6/37 | %0 0/18 |
| Beraberlik | %43 16/37 | %50 9/18 |
| Mağlubiyet | %41 15/37 | %50 9/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (57 gol) | 2,00 (38 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,84 (32 gol) | 0,58 (11 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,05 (39 gol) | 0,89 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,49 (55 gol) | 1,67 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 16/38 | %42 8/19 |
| 1,5 Üst | %68 26/38 | %68 13/19 |
| 2,5 Üst | %45 17/38 | %47 9/19 |
| 3,5 Üst | %16 6/38 | %21 4/19 |
| Gol yememe | %45 17/38 | %53 10/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 26/37 | %67 12/18 |
| 1,5 Üst | %81 30/37 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %51 19/37 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %22 8/37 | %33 6/18 |
| Gol yememe | %19 7/37 | %17 3/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,4 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %53 20/38 | %42 8/19 |
| 8,5 Üst | %42 16/38 | %32 6/19 |
| 9,5 Üst | %34 13/38 | %26 5/19 |
| 10,5 Üst | %24 9/38 | %16 3/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,5 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %51 19/37 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %38 14/37 | %44 8/18 |
| 9,5 Üst | %22 8/37 | %28 5/18 |
| 10,5 Üst | %14 5/37 | %17 3/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,0 | 5,6 |
| 2,5 Üst | %89 34/38 | %79 15/19 |
| 3,5 Üst | %82 31/38 | %63 12/19 |
| 4,5 Üst | %68 26/38 | %63 12/19 |
| 5,5 Üst | %58 22/38 | %53 10/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %92 34/37 | %94 17/18 |
| 3,5 Üst | %81 30/37 | %83 15/18 |
| 4,5 Üst | %62 23/37 | %56 10/18 |
| 5,5 Üst | %32 12/37 | %33 6/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %71 27/38 | %79 15/19 |
| 7,5 Üst | %63 24/38 | %68 13/19 |
| 8,5 Üst | %58 22/38 | %58 11/19 |
| 9,5 Üst | %39 15/38 | %42 8/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %59 22/37 | %50 9/18 |
| 7,5 Üst | %51 19/37 | %44 8/18 |
| 8,5 Üst | %35 13/37 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %27 10/37 | %33 6/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %34 13/38 | %47 9/19 |
| Berabere | %47 18/38 | %42 8/19 |
| Geride | %18 7/38 | %11 2/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 6/37 | %11 2/18 |
| Berabere | %46 17/37 | %39 7/18 |
| Geride | %38 14/37 | %50 9/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
America De Cali (38 maç)
Fortaleza FC (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
America De Cali (38 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 8 |
| 16-30 | 13 | 3 |
| 31-45 | 8 | 6 |
| 46-60 | 9 | 3 |
| 61-75 | 13 | 2 |
| 76-90 | 8 | 10 |
Fortaleza FC (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 7 |
| 16-30 | 5 | 9 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 6 | 8 |
| 61-75 | 4 | 5 |
| 76-90 | 11 | 16 |
Kartlar
America De Cali
Sarı 111 · Kırmızı 10 (38 maç · maç başı sarı 2,9)
Fortaleza FC
Sarı 89 · Kırmızı 7 (37 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
America De Cali: iç saha, 19 maç · Fortaleza FC: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
America De Cali – Fortaleza FC ilk 11'ler
America De Cali · 4-4-2
- 12Juan MontoyaK
- 18Yani QuinteroD
- 2Marlon TorresD59' oyundan çıktı 59. dk
- 24Cristian TovarD
- 30Omar BertelD
- 77Edson TortoleroO46' oyundan çıktı 46. dk
- 15Rafael CarrascalO
- 6José CavadiaO46' oyundan çıktı 46. dk
- 88Tilman PalaciosO55' asist 55. dk63' gol 63. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 21Tomás ÁngelF70' oyundan çıktı 70. dk
- 10Yeison GuzmánF55' gol 55. dk
- 37Alejandro BenítezK
- 13Mateo Castillo MárquezD76' oyuna girdi 76. dk
- 22Nicolás HernándezD
- 3Dany RoseroD59' oyuna girdi 59. dk
- 36Jhordy CamachoF
- 29Camilo AmuO
- 5Josen EscobarO46' oyuna girdi 46. dk
- 7Jhon MurilloF46' oyuna girdi 46. dk63' asist 63. dk
- 9Daniel ValenciaF70' oyuna girdi 70. dk
Fortaleza FC · 4-2-3-1
- 1Williams BarlasinaK
- 16Joan CajaresD
- 6Yesid DíazD
- 5Jeferson MedinaD
- 15Santiago CueroD85' oyundan çıktı 85. dk
- 14Leonardo PicoO
- 28Santiago VivasO76' oyundan çıktı 76. dk
- 32Mariano VázquezO
- 25Juan GarcíaO33' sarı kart 33. dk52' gol 52. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 24Jhoiner SalasO
- 19Franco PulicastroF76' oyundan çıktı 76. dk
- 22Michael BarragánK
- 4Edwin CabezasD85' oyuna girdi 85. dk
- 3David RamírezD
- 8Sebastián NavarroO58' oyuna girdi 58. dk
- 30Jhon SolisO
- 10Jhon VelásquezO
- 33Armando LarransO76' oyuna girdi 76. dk
- 29Teun WilkeF76' oyuna girdi 76. dk
- 9Sebastian HerreraF85' oyuna girdi 85. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta America de Cali 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-5). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Fortaleza FC için son 5 maçın dökümü: 0G 4B 1M, atılan 5, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler America de Cali 2 – Fortaleza FC 1; 2 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 1,40 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Nisan 2026, Fortaleza FC 1-2 America de Cali.
- Sıralama
- 4. (33 p) – 15. (22 p)
- Form (son 5)
- GGBMG – BMBBB
- H2H (G-B-M)
- 2-2-1 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %44 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %39 – %69
- Korner ort. (maç)
- 8,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,39 – 3,61 – 5,35
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
America de Cali iç saha 18 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,56 gol yedi; Fortaleza FC dış saha 16 maçta 0,94 attı, 1,69 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: America de Cali %44, Fortaleza FC %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: America de Cali %39, Fortaleza FC %69. İlk yarıyı önde kapatma: America de Cali 9/18, Fortaleza FC 2/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): America de Cali 4,7, Fortaleza FC 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,2. Maç başına kart: America de Cali 3,1, Fortaleza FC 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,39, 0 – 3,61, 2 – 5,35. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,88, Yok 1,53.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 8,2; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 29 Ekim 2026 06:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
