Yunanistan · Süper Lig 1 · 10. hafta

Asteras Tripolis – Kalamata

Başlamasına 12 sa 11 dk Başlamadı

Asteras Tripolis – Kalamata: 8 Kasım 18:00, Yunanistan · Süper Lig 1, 10. hafta. Bu sezon Asteras Tripolis evinde 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet; Kalamata deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %35; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 20 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Theodoros Kolokotronis Stadyumu, Tripolis

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiAsteras TripolisKalamata
Lig sırası12. · 6 puan8. · 11 puan
Form (son 5)GMBMMGGMGB
Gol (attığı – yediği, ort.)0,60 – 1,001,00 – 2,25
2,5 Üst biten%20%50
Karşılıklı gol%40%50
Gol yemediği%20%0
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: Asteras Tripolis iç sahada (5 maç), Kalamata deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Asteras Tripolis iç sahada (5 maç) · Kalamata deplasmanda (4 maç), bu sezon

0,60 Gol atma maç başı 1,00
1,00 Gol yeme maç başı 2,25
%20 Gol yememe maçların %0
%40 KG Var maçların %50
%20 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Asteras Tripolis iç sahada 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Kalamata deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Kalamata, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Asteras Tripolis

12. sıra · 6 puan · 9 maç · averaj -9

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBMM

  1. 01.11 PAOK 2–1 Asteras Tripolis M
  2. 27.10 Asteras Tripolis 0–2 Kifisia M
  3. 24.10 Asteras Tripolis 0–0 Levadiakos B
  4. 18.10 Panathinaikos 5–1 Asteras Tripolis M
  5. 10.10 Asteras Tripolis 2–1 Atromitos G
Deplasman

Kalamata

8. sıra · 11 puan · 9 maç · averaj -4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMGB

  1. 02.11 Kalamata 1–1 Iraklis 1908 B
  2. 28.10 Nestos Chrisoupolis 0–2 Kalamata G
  3. 25.10 Olympiakos Piraeus 5–0 Kalamata M
  4. 18.10 Kalamata 4–3 OFI G
  5. 12.10 PAOK 1–3 Kalamata G

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Asteras Tripolis için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 10. Kalamata son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 10 gol yedi.

Gol istatistikleri

Asteras Tripolis iç saha 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 1,00 gol yedi; Kalamata dış saha 4 maçta 1,00 attı, 2,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Asteras Tripolis %20, Kalamata %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Asteras Tripolis %40, Kalamata %50. İlk yarıyı önde kapatma: Asteras Tripolis 1/5, Kalamata 0/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Asteras Tripolis 4,6, Kalamata 2,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,9. Maç başına kart: Asteras Tripolis 2,4, Kalamata 4,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,75, 0 – 3,10, 2 – 3,35. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,69.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %35; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 20 gol yediler.

Sıralama
12. (6 p) – 8. (11 p)
Form (son 5)
MMBMG – BGMGG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %50
Korner ort. (maç)
8,9
iddaa MS 1-0-2
1,75 – 3,10 – 3,35

Veri: 7 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Asteras Tripolis
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%11 1/9%20 1/5
Beraberlik%33 3/9%40 2/5
Mağlubiyet%56 5/9%40 2/5
Kalamata
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%33 3/9%25 1/4
Beraberlik%22 2/9%25 1/4
Mağlubiyet%44 4/9%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Asteras Tripolis
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,89 (8 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,52 düşük0,60 (3 gol)
Yediği gol / maç1,89 (17 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,52 yüksek1,00 (5 gol)
Kalamata
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,56 (14 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,15 yüksek1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç2,00 (18 gol)ligde 13.–14. · lig ortalamasından 0,63 yüksek2,25 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Asteras Tripolis
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%67 6/9ligde 4.–5. · lig ortalamasından 18 puan yüksek%40 2/5
1,5 Üst%78 7/9%60 3/5
2,5 Üst%56 5/9ligde 6.–8. · lig ortalamasında%20 1/5
3,5 Üst%33 3/9%0 0/5
Gol yememe%11 1/9%20 1/5
Kalamata
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%67 6/9ligde 4.–5. · lig ortalamasından 18 puan yüksek%50 2/4
1,5 Üst%89 8/9%100 4/4
2,5 Üst%56 5/9ligde 6.–8. · lig ortalamasında%50 2/4
3,5 Üst%56 5/9%50 2/4
Gol yememe%0 0/9%0 0/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Asteras Tripolis
Toplam (9)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)8,89,4
7,5 Üst%67 6/9%80 4/5
8,5 Üst%56 5/9%60 3/5
9,5 Üst%44 4/9%40 2/5
10,5 Üst%33 3/9%40 2/5
Kalamata
Toplam (9)Dış saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)8,88,5
7,5 Üst%78 7/9%75 3/4
8,5 Üst%67 6/9%50 2/4
9,5 Üst%22 2/9%25 1/4
10,5 Üst%11 1/9%0 0/4

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Asteras Tripolis
Toplam (9)İç saha (5)
Maç başı kart3,95,2
2,5 Üst%78 7/9%100 5/5
3,5 Üst%56 5/9%60 3/5
4,5 Üst%44 4/9%60 3/5
5,5 Üst%33 3/9%60 3/5
Kalamata
Toplam (9)Dış saha (4)
Maç başı kart5,76,3
2,5 Üst%100 9/9%100 4/4
3,5 Üst%89 8/9%100 4/4
4,5 Üst%67 6/9%75 3/4
5,5 Üst%56 5/9%50 2/4

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Asteras Tripolis
Toplam (9)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut8,47,6
6,5 Üst%89 8/9%80 4/5
7,5 Üst%78 7/9%60 3/5
8,5 Üst%67 6/9%40 2/5
9,5 Üst%44 4/9%40 2/5
Kalamata
Toplam (9)Dış saha (4)
Maç başı isabetli şut9,38,5
6,5 Üst%89 8/9%75 3/4
7,5 Üst%78 7/9%50 2/4
8,5 Üst%67 6/9%50 2/4
9,5 Üst%56 5/9%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Asteras Tripolis
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%11 1/9%20 1/5
Berabere%44 4/9%40 2/5
Geride%44 4/9%40 2/5
Kalamata
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%11 1/9%0 0/4
Berabere%33 3/9%25 1/4
Geride%56 5/9%75 3/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Asteras Tripolis (9 maç)

1/111/X01/20X/10X/X3X/212/102/X02/24

Kalamata (9 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/212/112/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Asteras Tripolis (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 2 3
31-45 1 2
46-60 2 1
61-75 0 3
76-90 1 4

Kalamata (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 2 2
31-45 1 5
46-60 5 3
61-75 1 2
76-90 3 5

Kartlar

Asteras Tripolis

Sarı 16 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 1,8)

Kalamata

Sarı 28 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 3,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Asteras Tripolis: iç saha, 5 maç · Kalamata: dış saha, 4 maç

Asteras TripolisKalamata
%50,6Topa sahip olma%42,8
0,90Beklenen gol (xG)0,96
11,6Toplam şut10,5
4,8İsabetli şut3,5
8,4Ceza sahası içi şut6,0
4,6Korner2,0
369Pas333
%80Pas isabeti%82
2,8Kurtarış2,8
15,2Faul13,3
2,2Ofsayt1,5
2,4Sarı kart3,8
0,00Kırmızı kart0,25

Rakiplerine izin verdikleri

1,06Rakibin xG'si1,00
11,2Rakibin şutu18,8
2,8Rakibin isabetli şutu5,0
4,8Rakibin korneri6,5

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Yunanistan · Süper Lig 1 puan durumu · Super League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Panathinaikos 9801 204 +1624 GMGGG
2Olympiakos Piraeus 9711 154 +1122 GGGGG
3Aris Thessalonikis 10613 1617 -119 GGGMG
4PAOK 9603 1812 +618 GMGMG
5AEK Athens FC 8521 215 +1617 BGGGM
6OFI 9513 1412 +216 BMMGG
7Kifisia 10424 1515 014 GMGMG
8Kalamata 9324 1418 -411 MGGMB
9Iraklis 1908 9243 1012 -210 BGMMB
10Panetolikos 10307 820 -129 MMMMM
11Levadiakos 9135 311 -86 MMBBG
12Asteras Tripolis 9135 817 -96 BGMBM
13Atromitos 8125 912 -35 BMMMG
14Volos NFC 10037 719 -120 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Panathinaikos 5500 163 +1315
2Aris Thessalonikis 5410 114 +713
3AEK Athens FC 4400 170 +1712
4PAOK 5401 115 +612
5OFI 4310 83 +510
6Olympiakos Piraeus 4301 71 +69
7Kalamata 5212 109 +17
8Panetolikos 5203 67 -16
9Kifisia 5122 66 05
10Asteras Tripolis 5122 35 -25
11Atromitos 4112 65 +14
12Iraklis 1908 3111 54 +14
13Levadiakos 5113 35 -24
14Volos NFC 5023 48 -42
#TakımOGBMAYAVP
1Olympiakos Piraeus 5410 83 +513
2Panathinaikos 4301 41 +39
3Kifisia 5302 99 09
4PAOK 4202 77 06
5OFI 5203 69 -36
6Iraklis 1908 6132 58 -36
7Aris Thessalonikis 5203 513 -86
8AEK Athens FC 4121 45 -15
9Kalamata 4112 49 -54
10Panetolikos 5104 213 -113
11Levadiakos 4022 06 -62
12Atromitos 4013 37 -41
13Asteras Tripolis 4013 512 -71
14Volos NFC 5014 311 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Asteras Tripolis1,75
X · Beraberlik3,10
2 · Kalamata3,35

2,5 Alt / Üst

Alt1,58
Üst1,78

Karşılıklı gol

Var1,66
Yok1,69
Tüm marketler (24)

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,871 ve Yok2,910 ve Var4,290 ve Yok9,442 ve Var7,072 ve Yok5,92

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,1203,2921,59

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,24Üst2,57

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,13Yok–

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,17Üst2,92

Alt/Üst 3.5

Alt1,15Üst3,06

1. Yarı Sonucu

12,3301,9423,99

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet5,06Hayır–

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,79Eşit3,012.1,90

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,32Üst2,27

2. Yarı Sonucu

12,1102,2923,49

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt3,880 ve Alt3,812 ve Alt6,791 ve Üst2,900 ve Üst13,102 ve Üst6,11

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,65Üst1,70

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,23Üst ve Var2,17Alt ve Yok2,03Üst ve Yok8,80

Çifte Şans

1 ve 01,131 ve 21,150 ve 21,57

Alt/Üst 1.5

Alt2,86Üst1,18

1. Yarı / Maç Sonucu

1/12,771/014,251/236,000/14,600/04,690/27,692/126,502/015,202/26,07

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var16,901 ve Yok2,580 ve Var7,360 ve Yok2,462 ve Var28,002 ve Yok4,41

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,430 ve 21,29

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet9,80Hayır–

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,54Üst1,83

Toplam Gol

0-1 gol2,922-3 gol1,774-5 gol3,816+ gol16,85

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,45Üst1,27