İtalya · Serie C · Grup B

ASD Pineto Calcio – SSD Vis Pesaro 1898

Başlamasına 1 gün 16 sa Başlamadı

ASD Pineto Calcio – SSD Vis Pesaro 1898: 9 Kasım 22:30, İtalya · Serie C · Grup B. Bu sezon ASD Pineto Calcio evinde 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; SSD Vis Pesaro 1898 deplasmanda 6 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 13 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Mimmo Pavone-Alessandro Mariani, Pineto

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiASD Pineto CalcioSSD Vis Pesaro 1898
Lig sırası15. · 14 puan20. · 5 puan
Form (son 5)MBGGMMMMMB
Gol (attığı – yediği, ort.)1,00 – 1,000,50 – 1,67
2,5 Üst biten%33%50
Karşılıklı gol%33%50
Gol yemediği%50%17
Aralarında (G-B-M)1-5-0 (6 maç, ASD Pineto Calcio bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: ASD Pineto Calcio iç sahada (6 maç), SSD Vis Pesaro 1898 deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

ASD Pineto Calcio iç sahada (6 maç) · SSD Vis Pesaro 1898 deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 0,50
1,00 Gol yeme maç başı 1,67
%50 Gol yememe maçların %17
%33 KG Var maçların %50
%33 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Pineto iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Vis Pesaro deplasmanda bu sezon kazanamadı: 6 maçta 1 beraberlik, 5 mağlubiyet.
  • Vis Pesaro, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

ASD Pineto Calcio

15. sıra · 14 puan · 12 maç · averaj -3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGM

  1. 01.11 Ravenna 2–1 ASD Pineto Calcio M
  2. 23.10 ASD Pineto Calcio 1–0 Gubbio G
  3. 20.10 ASD Pineto Calcio 2–0 Reggiana G
  4. 17.10 Pianese 0–0 ASD Pineto Calcio B
  5. 04.10 Guidonia Montecelio 1937 1–0 ASD Pineto Calcio M
Deplasman

SSD Vis Pesaro 1898

20. sıra · 5 puan · 12 maç · averaj -15

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMB

  1. 01.11 Gubbio 0–0 SSD Vis Pesaro 1898 B
  2. 28.10 Atalanta II 2–1 SSD Vis Pesaro 1898 M
  3. 24.10 SSD Vis Pesaro 1898 0–4 Ravenna M
  4. 18.10 Latina 1–0 SSD Vis Pesaro 1898 M
  5. 10.10 SSD Vis Pesaro 1898 2–3 Grosseto M

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta ASD Pineto Calcio 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta SSD Vis Pesaro 1898 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-10). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: ASD Pineto Calcio 1, SSD Vis Pesaro 1898 0 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Ocak 2026, SSD Vis Pesaro 1898 0-2 ASD Pineto Calcio.

Gol istatistikleri

ASD Pineto Calcio iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; SSD Vis Pesaro 1898 dış saha 6 maçta 0,50 attı, 1,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: ASD Pineto Calcio %33, SSD Vis Pesaro 1898 %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: ASD Pineto Calcio %33, SSD Vis Pesaro 1898 %50. İlk yarıyı önde kapatma: ASD Pineto Calcio 2/6, SSD Vis Pesaro 1898 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,52, 0 – 3,27, 2 – 4,32. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,70, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,72.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 13 gol yediler.

Sıralama
15. (14 p) – 20. (5 p)
Form (son 5)
MGGBM – BMMMM
H2H (G-B-M)
1-5-0 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,52 – 3,27 – 4,32

Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

ASD Pineto Calcio
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%25 3/12%50 3/6
Beraberlik%42 5/12%33 2/6
Mağlubiyet%33 4/12%17 1/6
SSD Vis Pesaro 1898
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%8 1/12%0 0/6
Beraberlik%17 2/12%17 1/6
Mağlubiyet%75 9/12%83 5/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

ASD Pineto Calcio
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,83 (10 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,08 (13 gol)1,00 (6 gol)
SSD Vis Pesaro 1898
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç0,92 (11 gol)0,50 (3 gol)
Yediği gol / maç2,17 (26 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

ASD Pineto Calcio
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%42 5/12%33 2/6
1,5 Üst%58 7/12%67 4/6
2,5 Üst%42 5/12%33 2/6
3,5 Üst%17 2/12%17 1/6
Gol yememe%42 5/12%50 3/6
SSD Vis Pesaro 1898
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%67 8/12%50 3/6
1,5 Üst%83 10/12%67 4/6
2,5 Üst%75 9/12%50 3/6
3,5 Üst%42 5/12%17 1/6
Gol yememe%8 1/12%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

ASD Pineto Calcio
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%17 2/12%33 2/6
Berabere%58 7/12%50 3/6
Geride%25 3/12%17 1/6
SSD Vis Pesaro 1898
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%8 1/12%0 0/6
Berabere%33 4/12%50 3/6
Geride%58 7/12%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

ASD Pineto Calcio (12 maç)

1/121/X01/20X/11X/X4X/222/102/X12/22

SSD Vis Pesaro 1898 (12 maç)

1/111/X01/20X/10X/X1X/232/102/X12/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

ASD Pineto Calcio (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 1 5
31-45 2 2
46-60 1 1
61-75 1 0
76-90 2 3

SSD Vis Pesaro 1898 (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 6
16-30 2 5
31-45 1 3
46-60 4 4
61-75 2 4
76-90 1 2

Kartlar

ASD Pineto Calcio

Sarı 28 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,3)

SSD Vis Pesaro 1898

Sarı 31 · Kırmızı 4 (12 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie C · Grup B puan durumu · Serie C: Girone B

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Spezia 131120 256 +1935 GGBGG
2Ravenna 13922 258 +1729 GMGGG
3Grosseto 12651 2515 +1023 MGBGB
4Reggiana 13625 1915 +420 GMMGM
5Pescara 12543 1513 +219 GBGGB
6Livorno 12543 1716 +119 MBBMG
7Torres 12543 1312 +119 BGMGB
8Campobasso FC 12534 1820 -218 BMMGG
9Atalanta II 13607 1821 -318 GMGMG
10Guidonia Montecelio 1937 12453 1513 +217 GBGMB
11Perugia 12525 1618 -217 GMGMB
12Vado 13445 1516 -116 GBGBM
13Latina 12363 1212 015 BGGBB
14Forli 13364 1718 -115 BMBMG
15Pineto 12354 1013 -314 MBGGM
16Sambenedettese 12246 1620 -410 GBBGM
17Pianese 12174 711 -410 GBBBB
18Ostia Mare 13238 1019 -99 BMMMM
19Gubbio 13229 1022 -128 MMMBM
20Vis Pesaro 12129 1126 -155 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Spezia 6510 113 +816
2Torres 6510 104 +616
3Livorno 7511 1410 +416
4Ravenna 6501 134 +915
5Guidonia Montecelio 1937 7430 115 +615
6Reggiana 6411 93 +613
7Latina 7340 83 +513
8Forli 6330 116 +512
9Atalanta II 6402 1110 +112
10Grosseto 6321 106 +411
11Pineto 6321 66 011
12Pescara 7241 74 +310
13Perugia 6303 58 -39
14Vado 7223 89 -18
15Campobasso FC 6222 1012 -28
16Pianese 5140 32 +17
17Sambenedettese 6123 911 -25
18Gubbio 6114 510 -54
19Vis Pesaro 6114 816 -84
20Ostia Mare 6024 310 -72
#TakımOGBMAYAVP
1Spezia 7610 143 +1119
2Ravenna 7421 124 +814
3Grosseto 6330 159 +612
4Campobasso FC 6312 88 010
5Pescara 5302 89 -19
6Perugia 6222 1110 +18
7Vado 6222 77 08
8Reggiana 7214 1012 -27
9Ostia Mare 7214 79 -27
10Atalanta II 7205 711 -46
11Sambenedettese 6123 79 -25
12Gubbio 7115 512 -74
13Pineto 6033 47 -33
14Livorno 5032 36 -33
15Pianese 7034 49 -53
16Torres 6033 38 -53
17Forli 7034 612 -63
18Guidonia Montecelio 1937 5023 48 -42
19Latina 5023 49 -52
20Vis Pesaro 6015 310 -71

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · ASD Pineto Calcio1,52
X · Beraberlik3,27
2 · SSD Vis Pesaro 18984,32

2,5 Alt / Üst

Alt1,70
Üst1,65

Karşılıklı gol

Var1,63
Yok1,72
Tüm marketler (20)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,97Yok1,06

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,30Üst2,34

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,301 ve Yok2,570 ve Var4,400 ve Yok10,752 ve Var8,652 ve Yok8,06

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,11Üst1,39

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,4803,2821,84

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,77Eşit3,112.1,95

1. Yarı Sonucu

12,0002,0824,68

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,29Üst2,40

Alt/Üst 3.5

Alt1,21Üst2,71

2. Yarı Sonucu

11,8802,3824,11

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt3,740 ve Alt4,142 ve Alt9,081 ve Üst2,360 ve Üst12,702 ve Üst7,70

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,85Üst1,52

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,62Üst ve Var2,09Alt ve Yok2,20Üst ve Yok6,96

Alt/Üst 1.5

Alt3,20Üst1,14

Çifte Şans

1 ve 01,061 ve 21,140 ve 21,78

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var13,751 ve Yok2,230 ve Var7,290 ve Yok2,702 ve Var31,002 ve Yok5,24

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,380 ve 21,41

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,76Üst1,59

Toplam Gol

0-1 gol3,292-3 gol1,794-5 gol3,436+ gol13,05