Avellino 2-0 Pisa: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Avellino 2–0 Pisa (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 18–10, isabetli şut 6–2, topa sahip olma %34–%66, korner 8–4.
Maç özeti
Avellino – Pisa maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: L. Di Maggio 26', Raffaele Russo 59' (Avellino). xG: Avellino 1,8 – 0,7 Pisa.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Avellino: A. Nesta · Pisa: P. Bianco
Maç akışı
Avellino üsttePisa altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %66 · 2 şut · 0,2
- 16–30'Ev %76 · 6 şut · 0,4
- 31–45+'Ev %69 · 4 şut · 0,6
- 46–60'Dep %70 · 1 şut · 0,3
- 61–75'Ev %69 · 3 şut · 0,2
- 76–90+'Dep %67 · 4 şut · 0,3
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Avellino, Dep = Pisa.
Maç olayları
- AvellinoPisa
- Michele Besaggio ↔ Luca PalmieroOyuncu değişikliği90+7'
- Raffaele Russo ↔ Andrea FavilliOyuncu değişikliği90+6'
- Armando Izzo ↔ Tommaso CancellottiOyuncu değişikliği87'
- 83'Samuele AngoriSarı kart
- L. Di Maggio ↔ Dimitrios SounasOyuncu değişikliği69'
- Walid Cheddira ↔ Luca PandolfiOyuncu değişikliği69'
- 69'Emanuele Rao ↔ Matteo TramoniOyuncu değişikliği
- 69'Giuseppe Leone ↔ Felipe LoyolaOyuncu değişikliği
- 69'Arturo Calabresi ↔ Simone CanestrelliOyuncu değişikliği
- Gol Raffaele Russo 2–0Asist: Martin Palumbo59'
- 45'Simone Zanon ↔ Tommaso MarrasOyuncu değişikliği
- 45'Andrea Primasso ↔ Rosen BozhinovOyuncu değişikliği
- Gol L. Di Maggio 1–026'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,45 (16 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,15 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (11 gol)ligde 2.–6. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (20 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,52 yüksek | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,55 (17 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,24 yüksek | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 7.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 13.–18. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 7.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %73 8/11ligde 2. · lig ortalamasından 24 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,5 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %55 6/11 | %67 4/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Geride | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Geride | %18 2/11 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Avellino (11 maç)
Pisa (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Avellino (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 0 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Pisa (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Kartlar
Avellino
Sarı 22 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,0)
Pisa
Sarı 24 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Avellino: iç saha, 6 maç · Pisa: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Avellino – Pisa ilk 11'ler
Avellino · 3-5-2
- 50T. MartinelliK
- 4A. IzzoD87' oyundan çıktı 87. dk
- 23M. VenturiD
- 56P. EnriciD
- 2F. MissoriO
- 8L. Di MaggioO26' gol 26. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 20M. PalumboO59' asist 59. dk
- 39M. BesaggioO90+7' oyundan çıktı 90+7. dk
- 27B. MoruzziO
- 9W. CheddiraF69' oyundan çıktı 69. dk
- 10R. RussoF59' gol 59. dk90+6' oyundan çıktı 90+6. dk
- 14T. BiasciF
- 29T. CancellottiD87' oyuna girdi 87. dk
- 5A. Di BitontoD
- 77S. Di PaoloF
- 16G. FaticantiO
- 99A. FavilliF90+6' oyuna girdi 90+6. dk
- 1A. IannarilliK
- 6L. PalmieroO90+7' oyuna girdi 90+7. dk
- 7L. PandolfiF69' oyuna girdi 69. dk
- 3M. SalaD
- 24D. SounasO69' oyuna girdi 69. dk
- 30E. AdamoO
Teknik direktör: A. Nesta
Pisa · 3-4-2-1
- 98A. ConfenteK
- 33A. CalabresiD69' oyundan çıktı 69. dk
- 13A. PrimassoD45' oyundan çıktı 45. dk
- 3S. AngoriD83' sarı kart 83. dk
- 72S. ZanonO45' oyundan çıktı 45. dk
- 55G. LeoneO69' oyundan çıktı 69. dk
- 29O. CorreiaO
- 7M. LérisO
- 32S. MoreoO
- 17E. RaoO69' oyundan çıktı 69. dk
- 8F. PittarelloF
- 26F. CoppolaD
- 4A. CaraccioloD
- 5S. CanestrelliD69' oyuna girdi 69. dk
- 11I. FerrahO
- 14F. LoyolaD69' oyuna girdi 69. dk
- 23T. MarrasF45' oyuna girdi 45. dk
- 37A. PetagnaF
- 2R. BozhinovD45' oyuna girdi 45. dk
- 36G. PiccininiO
- 1S. ScuffetK
- 10M. TramoniF69' oyuna girdi 69. dk
- 21İ. VuralO
Teknik direktör: P. Bianco
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İtalya · Serie B puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Avellino için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 7, yenilen 7. Pisa son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 12 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Avellino 2 – Pisa 0; 0 beraberlik var. Son maç: 17 Nisan 2017, Pisa 0-1 Avellino.
- Sıralama
- 10. (12 p) – 5. (15 p)
- Form (son 5)
- BMBGM – BBGGB
- H2H (G-B-M)
- 2-0-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,84 – 3,05 – 2,17
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Avellino iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,00 gol yedi; Pisa dış saha 4 maçta 2,25 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Avellino %60, Pisa %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Avellino %60, Pisa %50. İlk yarıyı önde kapatma: Avellino 3/5, Pisa 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Avellino 4,2, Pisa 7,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Avellino 2,4, Pisa 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,84, 0 – 3,05, 2 – 2,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,84.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Ascoli | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Modena | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Mantova | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Avellino | 11 | +5 | 16 |
| 6 | Benevento | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Hellas Verona | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Pisa | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Padova | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Cesena | 11 | -2 | 15 |
| 11 | Sudtirol | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Juve Stabia | 11 | +1 | 12 |
| 13 | Cremonese | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Arezzo | 11 | -11 | 11 |
| 15 | Virtus Entella | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Carrarese | 10 | -4 | 10 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | -7 | 9 |
| 19 | Sampdoria | 10 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 11 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Ascoli | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Hellas Verona | 6 | +8 | 11 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Benevento | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Sudtirol | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Cesena | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Mantova | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Padova | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Pisa | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Cremonese | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Sampdoria | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Carrarese | 5 | -1 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Empoli | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Catanzaro | 4 | -6 | 4 |
| 19 | Virtus Entella | 5 | -2 | 3 |
| 20 | Arezzo | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Mantova | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Juve Stabia | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Arezzo | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Ascoli | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Pisa | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Virtus Entella | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Padova | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Benevento | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Avellino | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Cremonese | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Sudtirol | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Hellas Verona | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Empoli | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Cesena | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Carrarese | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 7 | -6 | 2 |
| 20 | Sampdoria | 6 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 17:00 Empoli 2–2 Juve Stabia
- 17:00 SS Arezzo 0–0 Ascoli
- 19:15 Hellas Verona 3–0 Carrarese
- 21:30 US Palermo 3–1 LR Vicenza Virtus
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
