Keçiörengücü 0-0 Iğdır FK: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Keçiörengücü 0–0 Iğdır FK (14 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 12–9, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %56–%44, korner 5–7.
Maç özeti
Keçiörengücü – Iğdır FK maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Keçiörengücü 1,0 – 1,3 Iğdır FK.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- Hakan Ulker · bu sezon 4 maç, maç başı 4,50 sarı Keçiörengücü ile bu maçtan önce 1 maç (0 G, 0 B, 1 M), Iğdır FK ile bu maçtan önce 3 maç (1 G, 2 B, 0 M).
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Keçiörengücü: O. Korkmaz · Iğdır FK: K. Koçak
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Keçiörengücü üstte · Iğdır FK altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 21' sarı kart: Francis Ezeh (Keçiörengücü)
- 24' sarı kart: A. Öztürk (Iğdır FK)
- 44' sarı kart: Wellington Ferreira Nascimento (Keçiörengücü)
- 45' oyuncu değişikliği: D. Aksu ↔ S. Luş (Keçiörengücü)
- 47' sarı kart: Moustapha Camara (Iğdır FK)
- 69' oyuncu değişikliği: S. Gürler ↔ Felix Ohene Afena-Gyan (Iğdır FK)
- 69' oyuncu değişikliği: A. Çolak ↔ Ozder Ozcan (Iğdır FK)
- 74' sarı kart: S. Luş (Keçiörengücü)
- 74' oyuncu değişikliği: Alcídio Raice ↔ E. Develi (Keçiörengücü)
- 80' oyuncu değişikliği: Odise Roshi ↔ Herculano·Nabian (Keçiörengücü)
- 81' oyuncu değişikliği: Francis Ezeh ↔ Moryke Fofana (Keçiörengücü)
- 83' oyuncu değişikliği: Moustapha Camara ↔ Leandro Bacuna (Iğdır FK)
- 89' sarı kart: İ. Akdağ (Keçiörengücü)
- 90+3' oyuncu değişikliği: I. Karaogul ↔ Jefferson (Keçiörengücü)
Maç olayları
- KeçiörengücüIğdır FK
- I. Karaogul ↔ JeffersonOyuncu değişikliği90+3'
- İ. AkdağSarı kart89'
- 83'Moustapha Camara ↔ Leandro BacunaOyuncu değişikliği
- Francis Ezeh ↔ Moryke FofanaOyuncu değişikliği81'
- Odise Roshi ↔ Herculano·NabianOyuncu değişikliği80'
- S. LuşSarı kart74'
- Alcídio Raice ↔ E. DeveliOyuncu değişikliği74'
- 69'S. Gürler ↔ Felix Ohene Afena-GyanOyuncu değişikliği
- 69'A. Çolak ↔ Ozder OzcanOyuncu değişikliği
- 47'Moustapha CamaraSarı kart
- D. Aksu ↔ S. LuşOyuncu değişikliği45'
- Wellington Ferreira NascimentoSarı kart44'
- 24'A. ÖztürkSarı kart
- Francis EzehSarı kart21'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %14 2/14 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,86 (26 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,48 yüksek | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (18 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (19 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,79 (11 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,59 düşük | 0,86 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 8.–11. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 10.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %36 5/14ligde 17.–18. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 7,9 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Geride | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Geride | %7 1/14 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Keçiörengücü (14 maç)
Iğdır FK (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Keçiörengücü (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Iğdır FK (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Keçiörengücü
Sarı 39 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,8)
Iğdır FK
Sarı 34 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Keçiörengücü: iç saha, 7 maç · Iğdır FK: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Keçiörengücü – Iğdır FK ilk 11'ler
Keçiörengücü · 4-2-3-1
- 1M. ErdoğanK
- 12M. KeskinD
- 3Wellington NascimentoD44' sarı kart 44. dk
- 4A. ÇelikD
- 37D. AksuD45' oyundan çıktı 45. dk
- 8I. KaraogulO90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 14İ. AkdağO89' sarı kart 89. dk
- 7O. RoshiO80' oyundan çıktı 80. dk
- 20Alcídio RaiceO
- 21F. EzehO21' sarı kart 21. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 55M. DioufF
- 16Oğuzhan AyaydınO
- 45Herculano NabianF80' oyuna girdi 80. dk
- 9Ö. DemirelF
- 6E. DeveliO74' oyuna girdi 74. dk
- 77M. FofanaF81' oyuna girdi 81. dk
- 33S. LuşD45' oyuna girdi 45. dk74' sarı kart 74. dk
- 10JeffersonO90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 18E. SatılmışK
- 19Enes YilmazO
- 5O. ÇalışkanD
Teknik direktör: O. Korkmaz
Iğdır FK · 4-4-2
- 29J. SzumskiK
- 39H. KarabeyD
- 5A. ÖztürkD24' sarı kart 24. dk
- 18L. KouagbaD
- 28S. GönülD
- 7M. CamaraO47' sarı kart 47. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 21D. ErdoğanO
- 24G. CrociataO
- 17S. GürlerO69' oyundan çıktı 69. dk
- 58G. KayaF
- 9A. ÇolakF69' oyundan çıktı 69. dk
- 19Ö. ÖzcanF69' oyuna girdi 69. dk
- 4A. ÃztürkD
- 6D. ŞenyurtO
- 11Malik YilmazF
- 44L. CaliskanO
- 1T. TepeK
- 22A. SelviD
- 10L. BacunaO83' oyuna girdi 83. dk
- 61S. AsanD
- 33F. Afena-GyanF69' oyuna girdi 69. dk
Teknik direktör: K. Kocak
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Keçiörengücü istatistikleri → · Iğdır FK istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Keçiörengücü için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 9, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Iğdır FK son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Keçiörengücü 2 – Iğdır FK 2; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,25 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Nisan 2026, Iğdır FK 0-1 Keçiörengücü.
- Sıralama
- 5. (16 p) – 3. (19 p)
- Form (son 5)
- GBBGG – GBGGG
- H2H (G-B-M)
- 2-0-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,01 – 3,18 – 2,83
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Keçiörengücü iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Iğdır FK dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Keçiörengücü %75, Iğdır FK %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Keçiörengücü %75, Iğdır FK %50. İlk yarıyı önde kapatma: Keçiörengücü 2/4, Iğdır FK 2/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Keçiörengücü 3,2, Iğdır FK 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,0. Maç başına kart: Keçiörengücü 2,5, Iğdır FK 3,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,01, 0 – 3,18, 2 – 2,83. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 2,04.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 14 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
