BAE · Pro Lig · 8. hafta

Al Wahda FC – Al Ain

Başlamasına 12 sa 3 dk Başlamadı

Al Wahda FC – Al Ain: 8 Kasım 18:30, BAE · Pro Lig, 8. hafta. Bu sezon Al Wahda FC evinde 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; Al Ain deplasmanda 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,3; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 14 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Al Nahyan Stadyumu, Abu Dhabi

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiAl Wahda FCAl Ain
Lig sırası5. · 12 puan4. · 13 puan
Form (son 5)GGGGMGMMGG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,67 – 1,332,00 – 1,33
2,5 Üst biten%67%33
Karşılıklı gol%67%33
Gol yemediği%33%33
Aralarında (G-B-M)8-6-12 (26 maç, Al Wahda FC bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Al Wahda FC iç sahada (3 maç), Al Ain deplasmanda (3 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Al Wahda FC iç sahada (3 maç) · Al Ain deplasmanda (3 maç), bu sezon

1,67 Gol atma maç başı 2,00
1,33 Gol yeme maç başı 1,33
%33 Gol yememe maçların %33
%67 KG Var maçların %33
%67 2.5 Üst maçların %33

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Al Wahda FC iç sahada 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Al Ain deplasmanda 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Al Wahda FC

5. sıra · 12 puan · 6 maç · averaj +2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGM

  1. 04.11 Al Wahda FC 1–2 Khalidiya M
  2. 28.10 Khalidiya 1–2 Al Wahda FC G
  3. 23.10 Al Fujairah SC 0–1 Al Wahda FC G
  4. 18.10 Khorfakkan 2–3 Al Wahda FC G
  5. 14.10 Nasaf 1–2 Al Wahda FC G
Deplasman

Al Ain

4. sıra · 13 puan · 6 maç · averaj +5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMGG

  1. 02.11 Al Ittihad 1–4 Al Ain G
  2. 26.10 Al Ain 2–1 Tractor G
  3. 22.10 Shabab Al Ahli Dubai 3–2 Al Ain M
  4. 17.10 Shabab Al Ahli Dubai 2–0 Al Ain M
  5. 12.10 Al Quwa Al Jawiya 1–4 Al Ain G

Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Al Wahda FC için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 9, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Al Ain için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 12, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 26 maçta galibiyetler Al Wahda FC 8 – Al Ain 12; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Mayıs 2026, Al Ain 0-0 Al Wahda FC.

Gol istatistikleri

Al Wahda FC bu sezon 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,17 gol yedi; Al Ain bu sezon 6 maçta 2,00 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Wahda FC %50, Al Ain %50. İlk yarıyı önde kapatma: Al Wahda FC 2/6, Al Ain 2/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Al Wahda FC 3,8, Al Ain 7,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,3. Maç başına kart: Al Wahda FC 1,6, Al Ain 2,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,75, 0 – 3,48, 2 – 1,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,84, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,85.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,3; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 14 gol yediler.

Sıralama
5. (12 p) – 4. (13 p)
Form (son 5)
MGGGG – GGMMG
H2H (G-B-M)
8-6-12 (26 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
Korner ort. (maç)
8,3
iddaa MS 1-0-2
3,75 – 3,48 – 1,56

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Al Wahda FC
Toplam (6)İç saha (3)
Galibiyet%67 4/6%67 2/3
Beraberlik%0 0/6%0 0/3
Mağlubiyet%33 2/6%33 1/3
Al Ain
Toplam (6)Dış saha (3)
Galibiyet%67 4/6%67 2/3
Beraberlik%17 1/6%0 0/3
Mağlubiyet%17 1/6%33 1/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Al Wahda FC
Toplam (6)İç saha (3)
Attığı gol / maç1,50 (9 gol)1,67 (5 gol)
Yediği gol / maç1,17 (7 gol)1,33 (4 gol)
Al Ain
Toplam (6)Dış saha (3)
Attığı gol / maç2,00 (12 gol)2,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,17 (7 gol)1,33 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Al Wahda FC
Toplam (6)İç saha (3)
KG Var%50 3/6%67 2/3
1,5 Üst%50 3/6%67 2/3
2,5 Üst%50 3/6%67 2/3
3,5 Üst%33 2/6%33 1/3
Gol yememe%33 2/6%33 1/3
Al Ain
Toplam (6)Dış saha (3)
KG Var%50 3/6%33 1/3
1,5 Üst%100 6/6%100 3/3
2,5 Üst%50 3/6%33 1/3
3,5 Üst%33 2/6%33 1/3
Gol yememe%33 2/6%33 1/3

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Al Wahda FC
Toplam (5)İç saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)7,610,0
7,5 Üst%40 2/5%100 2/2
8,5 Üst%20 1/5%50 1/2
9,5 Üst%20 1/5%50 1/2
10,5 Üst%20 1/5%50 1/2
Al Ain
Toplam (4)Dış saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)9,010,0
7,5 Üst%75 3/4%100 2/2
8,5 Üst%75 3/4%100 2/2
9,5 Üst%75 3/4%100 2/2
10,5 Üst%0 0/4%0 0/2

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Al Wahda FC
Toplam (5)İç saha (2)
Maç başı kart3,24,5
2,5 Üst%60 3/5%100 2/2
3,5 Üst%40 2/5%100 2/2
4,5 Üst%20 1/5%50 1/2
5,5 Üst%0 0/5%0 0/2
Al Ain
Toplam (4)Dış saha (2)
Maç başı kart3,84,0
2,5 Üst%50 2/4%50 1/2
3,5 Üst%50 2/4%50 1/2
4,5 Üst%50 2/4%50 1/2
5,5 Üst%25 1/4%50 1/2

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Al Wahda FC
Toplam (5)İç saha (2)
Maç başı isabetli şut8,29,0
6,5 Üst%80 4/5%100 2/2
7,5 Üst%80 4/5%100 2/2
8,5 Üst%60 3/5%50 1/2
9,5 Üst%20 1/5%50 1/2
Al Ain
Toplam (4)Dış saha (2)
Maç başı isabetli şut10,512,0
6,5 Üst%100 4/4%100 2/2
7,5 Üst%100 4/4%100 2/2
8,5 Üst%75 3/4%100 2/2
9,5 Üst%50 2/4%50 1/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Al Wahda FC
Toplam (6)İç saha (3)
Önde%33 2/6%33 1/3
Berabere%50 3/6%33 1/3
Geride%17 1/6%33 1/3
Al Ain
Toplam (6)Dış saha (3)
Önde%33 2/6%33 1/3
Berabere%17 1/6%0 0/3
Geride%50 3/6%67 2/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Al Wahda FC (6 maç)

1/121/X01/20X/12X/X0X/212/102/X02/21

Al Ain (6 maç)

1/121/X01/20X/10X/X1X/202/122/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Al Wahda FC (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 2 0
31-45 2 2
46-60 0 2
61-75 0 0
76-90 4 1

Al Ain (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 0
31-45 3 4
46-60 1 2
61-75 1 0
76-90 4 0

Kartlar

Al Wahda FC

Sarı 9 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 1,5)

Al Ain

Sarı 9 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 1,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 45 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Al Wahda FC: tüm maçlar, 5 maç · Al Ain: tüm maçlar, 4 maç

Al Wahda FCAl Ain
%54,0Topa sahip olma%57,5
2,28Beklenen gol (xG)2,81
12,6Toplam şut22,5
3,4İsabetli şut6,5
6,0Ceza sahası içi şut16,3
3,8Korner7,3
443Pas468
3,2Kurtarış2,5
12,2Faul11,0
1,8Ofsayt1,0
1,6Sarı kart1,8
0,00Kırmızı kart0,25

Rakiplerine izin verdikleri

1,13Rakibin xG'si3,08
13,0Rakibin şutu10,5
4,8Rakibin isabetli şutu4,0
3,8Rakibin korneri1,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

BAE · Pro Lig puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al-Jazira 6420 134 +914 GGGBB
2Shabab Al Ahli Dubai 6411 125 +713 GGMBG
3Al-Wasl FC 6411 176 +1113 GMGBG
4Al Ain 6411 127 +513 GGGBM
5Al Wahda FC 6402 97 +212 MGGGG
6Sharjah FC 6402 138 +512 MGGMG
7Ajman 6303 1215 -39 GMGMM
8Al Nasr 6222 87 +18 GMMBG
9Dubai United 6213 1318 -57 GGMBM
10Al-Dhafra 6204 810 -26 MMMGG
11Al-Ittihad Kalba 6123 815 -75 MMMGB
12Khorfakkan 6114 715 -84 MGMBM
13Hatta SC 6105 513 -83 MMGMM
14Baniyas SC 6015 512 -71 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Al Ain 3210 63 +37
2Al Nasr 4211 64 +27
3Al-Wasl FC 3201 104 +66
4Shabab Al Ahli Dubai 3201 53 +26
5Al Wahda FC 3201 54 +16
6Dubai United 2110 52 +34
7Al-Jazira 2110 41 +34
8Khorfakkan 4112 58 -34
9Al-Dhafra 3102 65 +13
10Sharjah FC 2101 45 -13
11Ajman 3102 79 -23
12Al-Ittihad Kalba 3012 27 -51
13Baniyas SC 4004 410 -60
14Hatta SC 3003 17 -60
#TakımOGBMAYAVP
1Al-Jazira 4310 93 +610
2Sharjah FC 4301 93 +69
3Al-Wasl FC 3210 72 +57
4Shabab Al Ahli Dubai 3210 72 +57
5Al Ain 3201 64 +26
6Al Wahda FC 3201 43 +16
7Ajman 3201 56 -16
8Al-Ittihad Kalba 3111 68 -24
9Hatta SC 3102 46 -23
10Al-Dhafra 3102 25 -33
11Dubai United 4103 816 -83
12Al Nasr 2011 23 -11
13Baniyas SC 2011 12 -11
14Khorfakkan 2002 27 -50

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:33 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Al Wahda FC3,75
X · Beraberlik3,48
2 · Al Ain1,56

2,5 Alt / Üst

Alt1,84
Üst1,53

Karşılıklı gol

Var1,52
Yok1,85
Tüm marketler (21)

Çifte Şans

1 ve 01,741 ve 21,120 ve 21,09

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var6,951 ve Yok7,540 ve Var4,460 ve Yok13,152 ve Var3,102 ve Yok2,85

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,7903,3322,55

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,34Üst2,21

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,62Yok1,08

1. Yarı Sonucu

14,2102,1122,06

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,82Üst1,55

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,86Üst1,51

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,77Eşit3,312.1,88

Alt/Üst 3.5

Alt1,27Üst2,45

2. Yarı Sonucu

13,7302,4921,90

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt8,760 ve Alt4,652 ve Alt4,181 ve Üst6,140 ve Üst11,552 ve Üst2,30

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,35Üst2,18

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,10Üst ve Var1,87Alt ve Yok2,40Üst ve Yok7,24

Alt/Üst 1.5

Alt3,53Üst1,10

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var24,601 ve Yok4,820 ve Var6,740 ve Yok2,862 ve Var12,552 ve Yok2,34

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,391 ve 21,360 ve 21,07

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,20Üst2,75

Toplam Gol

0-1 gol3,692-3 gol1,834-5 gol3,166+ gol10,60

Tek / Çift

Tek1,70Çift1,65

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,83Üst1,19