Al Urooba – Palm City
Al Urooba – Palm City: 8 Kasım 15:45, BAE · Division 1, 9. hafta. Bu sezon Al Urooba evinde 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Palm City deplasmanda 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %80; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 9 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Al Urooba | Palm City |
|---|---|---|
| Lig sırası | 7. · 10 puan | 9. · 9 puan |
| Form (son 5) | GGBMB | MGBGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,25 – 1,25 | 2,67 – 2,33 |
| 2,5 Üst biten | %25 | %100 |
| Karşılıklı gol | %75 | %100 |
| Gol yemediği | %25 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: Al Urooba iç sahada (4 maç), Palm City deplasmanda (3 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Al Urooba iç sahada (4 maç) · Palm City deplasmanda (3 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Al Urooba iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Palm City deplasmanda 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Palm City, deplasman maçlarında 3 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%100).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAl Urooba
7. sıra · 10 puan · 7 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBMB
- 01.11 Forte Virtus 1–1 Al Urooba B
- 24.10 Sharjah FC 1–0 Al Urooba M
- 16.10 Al Urooba 1–1 Dibba Al Hisn B
- 11.10 Al Hamriyah 0–3 Al Urooba G
- 04.10 Al Arabi 0–2 Al Urooba G
Palm City
9. sıra · 9 puan · 6 maç · averaj -2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBGG
- 01.11 Palm City 1–0 Al Bataeh G
- 16.10 Al Fujairah SC 2–4 Palm City G
- 29.09 Palm City 1–1 Dibba Al Hisn B
- 23.09 Al Bataeh 0–2 Palm City G
- 18.09 Palm City 2–3 Forte Virtus M
Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Al Urooba son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Palm City 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-6).
Gol istatistikleri
Al Urooba iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,25 gol yedi; Palm City bu sezon 7 maçta 2,14 attı, 2,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al Urooba %25, Palm City %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Urooba %75, Palm City %86. İlk yarıyı önde kapatma: Al Urooba 1/4, Palm City 2/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,75, 0 – 3,23, 2 – 3,16. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,82, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,92.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %80; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 9 gol yediler.
- Sıralama
- 7. (10 p) – 9. (9 p)
- Form (son 5)
- BMBGG – GGBGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %86
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %86
- iddaa MS 1-0-2
- 1,75 – 3,23 – 3,16
Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %63 5/8 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 4/7 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %0 0/7 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %33 1/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (11 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (8 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,14 (15 gol) | 2,67 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,29 (16 gol) | 2,33 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %86 6/7 | %100 3/3 |
| 1,5 Üst | %86 6/7 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %86 6/7 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %71 5/7 | %100 3/3 |
| Gol yememe | %14 1/7 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Geride | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %33 1/3 |
| Berabere | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Geride | %43 3/7 | %67 2/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al Urooba (8 maç)
Palm City (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al Urooba (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Palm City (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Al Urooba
Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Palm City
Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 15:50 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
BAE · Division 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Dibba Al-Fujairah | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Emirates Club | 7 | +10 | 12 |
| 4 | Forte Virtus | 6 | +2 | 12 |
| 5 | Al Hamriyah | 7 | -1 | 12 |
| 6 | Al Thaid | 6 | +5 | 10 |
| 7 | Al Urooba | 7 | +3 | 10 |
| 8 | Al Fujairah SC | 7 | 0 | 9 |
| 9 | Palm City | 6 | -2 | 9 |
| 10 | Dibba Al Hisn | 6 | +3 | 8 |
| 11 | Al Bataeh | 7 | -2 | 8 |
| 12 | Gulf United | 6 | -6 | 6 |
| 13 | Al Jazira Al Hamra | 7 | -9 | 6 |
| 14 | Ittifaq | 6 | -6 | 4 |
| 15 | Dubai City | 7 | -10 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dibba Al-Fujairah | 3 | +6 | 9 |
| 2 | Al Arabi | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Al Thaid | 3 | +5 | 6 |
| 4 | Al Fujairah SC | 4 | +4 | 6 |
| 5 | Emirates Club | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Forte Virtus | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Al Hamriyah | 3 | 0 | 6 |
| 8 | Al Urooba | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Dibba Al Hisn | 3 | +3 | 4 |
| 10 | Ittifaq | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Al Jazira Al Hamra | 3 | 0 | 3 |
| 12 | Palm City | 3 | -3 | 3 |
| 13 | Al Bataeh | 4 | -3 | 3 |
| 14 | Dubai City | 4 | -3 | 3 |
| 15 | Gulf United | 3 | -5 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 4 | +3 | 9 |
| 2 | Emirates Club | 4 | +6 | 6 |
| 3 | Palm City | 3 | +1 | 6 |
| 4 | Forte Virtus | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Al Hamriyah | 4 | -1 | 6 |
| 6 | Al Urooba | 3 | +3 | 5 |
| 7 | Al Bataeh | 3 | +1 | 5 |
| 8 | Dibba Al-Fujairah | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Al Thaid | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Dibba Al Hisn | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Gulf United | 3 | -1 | 3 |
| 12 | Al Fujairah SC | 3 | -4 | 3 |
| 13 | Al Jazira Al Hamra | 4 | -9 | 3 |
| 14 | Dubai City | 3 | -7 | 1 |
| 15 | Ittifaq | 3 | -6 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:33 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
