Kuveyt · Premier Lig · 8. hafta

Al Salmiyah – Kazma

Başlamasına 10 sa 36 dk Başlamadı

Al Salmiyah – Kazma: 8 Kasım 17:25, Kuveyt · Premier Lig, 8. hafta. Bu sezon Al Salmiyah evinde 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; Kazma deplasmanda 3 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 15 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiAl SalmiyahKazma
Lig sırası6. · 9 puan2. · 14 puan
Form (son 5)GGMGBMGGMM
Gol (attığı – yediği, ort.)0,75 – 1,002,33 – 1,00
2,5 Üst biten%25%67
Karşılıklı gol%25%67
Gol yemediği%50%33
Aralarında (G-B-M)4-8-16 (28 maç, Al Salmiyah bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Al Salmiyah iç sahada (4 maç), Kazma deplasmanda (3 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Al Salmiyah iç sahada (4 maç) · Kazma deplasmanda (3 maç), bu sezon

0,75 Gol atma maç başı 2,33
1,00 Gol yeme maç başı 1,00
%50 Gol yememe maçların %33
%25 KG Var maçların %67
%25 2.5 Üst maçların %67

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Al Salmiyah iç sahada 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Kazma deplasmanda bu sezon yenilmedi: 3 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik.

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Al Salmiyah

6. sıra · 9 puan · 5 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMGB

  1. 31.10 Al Sulaibikhat 2–2 Al Salmiyah B
  2. 24.10 Al Salmiyah 1–0 Al Jahra G
  3. 10.10 Al Salmiyah 0–2 Al Shabab M
  4. 06.09 Al Salmiyah 1–0 Al Sahel G
  5. 01.09 Al Tadhamon 0–2 Al Salmiyah G
Deplasman

Kazma

2. sıra · 14 puan · 6 maç · averaj +5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMM

  1. 04.11 Erbil 6–0 Kazma M
  2. 27.10 Kazma 1–2 Ajman M
  3. 23.10 Kazma 2–1 Al Sulaibikhat G
  4. 19.10 Al Jahra 0–1 Kazma G
  5. 14.10 Al Ettifaq 2–0 Kazma M

Puan durumu 28.10.2026 19:03 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Al Salmiyah 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Kazma 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-11).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 28 kez karşılaştı: Al Salmiyah 4, Kazma 16 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Haziran 2026, Kazma 3-0 Al Salmiyah.

Gol istatistikleri

Al Salmiyah iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,00 gol yedi; Kazma bu sezon 6 maçta 1,67 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al Salmiyah %25, Kazma %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Salmiyah %25, Kazma %67. İlk yarıyı önde kapatma: Al Salmiyah 1/4, Kazma 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,96, 0 – 2,80, 2 – 2,00. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,67.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 15 gol yediler.

Sıralama
6. (9 p) – 2. (14 p)
Form (son 5)
BGMGG – MMGGM
H2H (G-B-M)
4-8-16 (28 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %67
iddaa MS 1-0-2
2,96 – 2,80 – 2,00

Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Al Salmiyah
Toplam (6)İç saha (4)
Galibiyet%50 3/6%50 2/4
Beraberlik%17 1/6%0 0/4
Mağlubiyet%33 2/6%50 2/4
Kazma
Toplam (6)Dış saha (3)
Galibiyet%67 4/6%100 3/3
Beraberlik%33 2/6%0 0/3
Mağlubiyet%0 0/6%0 0/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Al Salmiyah
Toplam (6)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,17 (7 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,00 (6 gol)1,00 (4 gol)
Kazma
Toplam (6)Dış saha (3)
Attığı gol / maç1,67 (10 gol)2,33 (7 gol)
Yediği gol / maç0,83 (5 gol)1,00 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Al Salmiyah
Toplam (6)İç saha (4)
KG Var%33 2/6%25 1/4
1,5 Üst%67 4/6%50 2/4
2,5 Üst%33 2/6%25 1/4
3,5 Üst%17 1/6%0 0/4
Gol yememe%50 3/6%50 2/4
Kazma
Toplam (6)Dış saha (3)
KG Var%67 4/6%67 2/3
1,5 Üst%67 4/6%67 2/3
2,5 Üst%50 3/6%67 2/3
3,5 Üst%33 2/6%67 2/3
Gol yememe%33 2/6%33 1/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Al Salmiyah
Toplam (6)İç saha (4)
Önde%33 2/6%25 1/4
Berabere%50 3/6%50 2/4
Geride%17 1/6%25 1/4
Kazma
Toplam (6)Dış saha (3)
Önde%33 2/6%33 1/3
Berabere%67 4/6%67 2/3
Geride%0 0/6%0 0/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Al Salmiyah (6 maç)

1/121/X01/20X/11X/X1X/212/102/X02/21

Kazma (6 maç)

1/111/X11/20X/13X/X1X/202/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Al Salmiyah (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 2
31-45 3 0
46-60 0 2
61-75 1 0
76-90 2 2

Kazma (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 4 1
31-45 1 2
46-60 1 1
61-75 0 0
76-90 4 1

Kartlar

Al Salmiyah

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kazma

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:40 TSİ itibarıyla · ligde 43 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Kuveyt · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Kuwait SC 6510 256 +1916 GGGGG
2Kazma 6420 105 +514 BGBGG
3Al Nasar 6402 1013 -312 GMMGG
4Al Fahaheel 5302 125 +79 MMGGG
5Al Qadsia 4301 72 +59 GMGG
6Al Salmiyah 5302 54 +19 MGGMG
7Al Shabab 5212 88 07 GBMGM
8Al Jahra 6114 58 -34 GMBMM
9Al Sahel 5113 18 -74 GBMMM
10Al Arabi 4031 89 -13 BMBB
11Al Sulaibikhat 6033 615 -93 BBBMM
12Al Tadhamon 6006 519 -140 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Kuwait SC 3210 113 +87
2Al Fahaheel 3201 73 +46
3Al Salmiyah 4202 34 -16
4Al Nasar 3201 59 -46
5Kazma 3120 32 +15
6Al Qadsia 2101 31 +23
7Al Shabab 2101 55 03
8Al Jahra 2101 22 03
9Al Sahel 3102 17 -63
10Al Sulaibikhat 2020 22 02
11Al Arabi 1010 33 01
12Al Tadhamon 4004 313 -100
#TakımOGBMAYAVP
1Kuwait SC 3300 143 +119
2Kazma 3300 73 +49
3Al Qadsia 2200 41 +36
4Al Nasar 3201 54 +16
5Al Shabab 3111 33 04
6Al Fahaheel 2101 52 +33
7Al Salmiyah 1100 20 +23
8Al Arabi 3021 56 -12
9Al Sahel 2011 01 -11
10Al Jahra 4013 36 -31
11Al Sulaibikhat 4013 413 -91
12Al Tadhamon 2002 26 -40

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:03 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 19:03 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Al Salmiyah2,96
X · Beraberlik2,80
2 · Kazma2,00

2,5 Alt / Üst

Alt1,49
Üst1,90

Karşılıklı gol

Var1,67
Yok1,67
Tüm marketler (21)

Çifte Şans

1 ve 01,411 ve 21,200 ve 21,17

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,4303,4623,81

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var6,511 ve Yok5,040 ve Var3,970 ve Yok8,172 ve Var4,522 ve Yok3,29

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,21Üst2,70

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,26Yok–

1. Yarı Sonucu

13,6101,8722,60

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,54Üst1,83

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,90Eşit2,932.1,96

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,40Üst2,08

Alt/Üst 3.5

Alt1,12Üst3,32

2. Yarı Sonucu

13,1702,1922,36

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,35Üst2,19

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt5,860 ve Alt3,402 ve Alt4,171 ve Üst5,500 ve Üst12,702 ve Üst3,50

Alt/Üst 1.5

Alt2,68Üst1,22

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var5,64Üst ve Var2,26Alt ve Yok1,95Üst ve Yok10,30

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var27,001 ve Yok3,960 ve Var7,470 ve Yok2,342 ve Var19,702 ve Yok2,86

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,241 ve 21,480 ve 21,11

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,34Üst1,30

Toplam Gol

0-1 gol2,712-3 gol1,764-5 gol4,106+ gol19,80

Tek / Çift

Tek1,75Çift1,60

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,20Üst2,76