Al Sahel – Al Kuwait
Al Sahel – Al Kuwait: 8 Kasım 19:40, Kuveyt · Premier Lig, 8. hafta. Bu sezon Al Sahel evinde 3 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; Al Kuwait deplasmanda 3 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 17 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Al Sahel | Al Kuwait |
|---|---|---|
| Lig sırası | 9. · 4 puan | 1. · 16 puan |
| Form (son 5) | BMMMM | GGGGM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,33 – 2,33 | 4,67 – 1,00 |
| 2,5 Üst biten | %67 | %67 |
| Karşılıklı gol | %0 | %67 |
| Gol yemediği | %33 | %33 |
| Aralarında (G-B-M) | 0-0-10 (10 maç, Al Sahel bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Al Sahel iç sahada (3 maç), Al Kuwait deplasmanda (3 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Al Sahel iç sahada (3 maç) · Al Kuwait deplasmanda (3 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Al Sahel iç sahada 3 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Kuwait SC deplasmanda bu sezon yenilmedi: 3 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik.
- Al Sahel, iç saha maçlarında 3 maçta yalnız 0 kez iki takım da gol attı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAl Sahel
9. sıra · 4 puan · 5 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMM
- 31.10 Al Tadhamon 3–2 Al Sahel M
- 24.10 Al Sahel 0–3 Al Nasar M
- 11.10 Al Sahel 0–4 Al Fahaheel M
- 06.09 Al Salmiyah 1–0 Al Sahel M
- 01.09 Kazma 0–0 Al Sahel B
Al Kuwait
1. sıra · 16 puan · 6 maç · averaj +19
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGM
Puan durumu 28.10.2026 19:03 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Al Sahel için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 2, yenilen 11. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 4 maçta gol atamadı. Al Kuwait son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 19 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Al Sahel 0, Al Kuwait 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 8 Şubat 2023, Al Kuwait 2-1 Al Sahel.
Gol istatistikleri
Al Sahel bu sezon 6 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,83 gol yedi; Al Kuwait bu sezon 6 maçta 4,17 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al Sahel %50, Al Kuwait %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Sahel %17, Al Kuwait %50. İlk yarıyı önde kapatma: Al Sahel 0/6, Al Kuwait 5/6.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 17 gol yediler.
- Sıralama
- 9. (4 p) – 1. (16 p)
- Form (son 5)
- MMMMB – MGGGG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %50
Veri: 7 Kasım 2026 20:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %67 4/6 | %67 2/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %83 5/6 | %100 3/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %0 0/6 | %0 0/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,50 (3 gol) | 0,33 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,83 (11 gol) | 2,33 (7 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 4,17 (25 gol) | 4,67 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (6 gol) | 1,00 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %17 1/6 | %0 0/3 |
| 1,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 3/6 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| Gol yememe | %50 3/6 | %33 1/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Berabere | %67 4/6 | %33 1/3 |
| Geride | %33 2/6 | %67 2/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %83 5/6 | %67 2/3 |
| Berabere | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Geride | %0 0/6 | %0 0/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al Sahel (6 maç)
Al Kuwait (6 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al Sahel (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Al Kuwait (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 7 | 1 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Al Sahel
Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)
Al Kuwait
Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:40 TSİ itibarıyla · ligde 43 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Kuveyt · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kuwait SC | 6 | +19 | 16 |
| 2 | Kazma | 6 | +5 | 14 |
| 3 | Al Nasar | 6 | -3 | 12 |
| 4 | Al Fahaheel | 5 | +7 | 9 |
| 5 | Al Qadsia | 4 | +5 | 9 |
| 6 | Al Salmiyah | 5 | +1 | 9 |
| 7 | Al Shabab | 5 | 0 | 7 |
| 8 | Al Jahra | 6 | -3 | 4 |
| 9 | Al Sahel | 5 | -7 | 4 |
| 10 | Al Arabi | 4 | -1 | 3 |
| 11 | Al Sulaibikhat | 6 | -9 | 3 |
| 12 | Al Tadhamon | 6 | -14 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kuwait SC | 3 | +8 | 7 |
| 2 | Al Fahaheel | 3 | +4 | 6 |
| 3 | Al Salmiyah | 4 | -1 | 6 |
| 4 | Al Nasar | 3 | -4 | 6 |
| 5 | Kazma | 3 | +1 | 5 |
| 6 | Al Qadsia | 2 | +2 | 3 |
| 7 | Al Shabab | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Al Jahra | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Al Sahel | 3 | -6 | 3 |
| 10 | Al Sulaibikhat | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Al Arabi | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Al Tadhamon | 4 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kuwait SC | 3 | +11 | 9 |
| 2 | Kazma | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Al Qadsia | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Al Nasar | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Al Shabab | 3 | 0 | 4 |
| 6 | Al Fahaheel | 2 | +3 | 3 |
| 7 | Al Salmiyah | 1 | +2 | 3 |
| 8 | Al Arabi | 3 | -1 | 2 |
| 9 | Al Sahel | 2 | -1 | 1 |
| 10 | Al Jahra | 4 | -3 | 1 |
| 11 | Al Sulaibikhat | 4 | -9 | 1 |
| 12 | Al Tadhamon | 2 | -4 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:03 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 19:03 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (20)
Handikaplı Maç Sonucu 2
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Deplasman Alt/Üst 2.5
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
