Suudi Arabistan · Division 2 · 6. hafta

Al Rawdhah – Al Shoalah

Başlamasına 8 sa 35 dk Başlamadı

Al Rawdhah – Al Shoalah: 8 Kasım 14:55, Suudi Arabistan · Division 2, 6. hafta. Bu sezon Al Rawdhah evinde 1 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; Al Shoalah deplasmanda 2 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 14 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İki takımın son 5 maçı
BilgiAl RawdhahAl Shoalah
Form (son 5)MGBMGGGMMB
Gol (attığı – yediği, ort.)1,40 – 1,202,00 – 1,60
2,5 Üst biten%60%60
Karşılıklı gol%60%60
Gol yemediği%40%20
Aralarında (G-B-M)1-1-0 (2 maç, Al Rawdhah bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: iki takımın son 5 maçı. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

İki takımın son 5 maçı

1,40 Gol atma maç başı 2,00
1,20 Gol yeme maç başı 1,60
%40 Gol yememe maçların %20
%60 KG Var maçların %60
%60 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Al Rawdhah

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBMG

  1. 03.11 Al Entesar 1–2 Al Rawdhah G
  2. 29.10 Al Rawdhah 1–2 Al Loa M
  3. 24.10 Al Qous 0–0 Al Rawdhah B
  4. 17.10 Al-Washm 0–2 Al Rawdhah G
  5. 10.04 Al Rawdhah 2–3 Al Taraji M
Deplasman

Al Shoalah

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMMB

  1. 03.11 Al Najoom 0–0 Al Shoalah B
  2. 29.10 Al Shoalah 3–4 Al-Washm M
  3. 24.10 Al Sharq 2–0 Al Shoalah M
  4. 17.10 Al Shoalah 3–1 Al Loa G
  5. 10.04 Al Shoalah 4–1 Tuwaiq G

Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Al Rawdhah 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-6). Al Shoalah için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 10, yenilen 8.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Al Rawdhah 1, Al Shoalah 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 11 Şubat 2026, Al Shoalah 1-2 Al Rawdhah.

Gol istatistikleri

Al Rawdhah bu sezon 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 0,75 gol yedi; Al Shoalah bu sezon 4 maçta 1,50 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al Rawdhah %50, Al Shoalah %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Rawdhah %50, Al Shoalah %50. İlk yarıyı önde kapatma: Al Rawdhah 0/4, Al Shoalah 0/4.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 14 gol yediler.

Sıralama
8. (4 p) – 16. (3 p)
Form (son 5)
GMBGM – BMMGG
H2H (G-B-M)
1-1-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50

Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Al Rawdhah
Toplam (4)İç saha (1)
Galibiyet%50 2/4%0 0/1
Beraberlik%25 1/4%0 0/1
Mağlubiyet%25 1/4%100 1/1
Al Shoalah
Toplam (4)Dış saha (2)
Galibiyet%25 1/4%0 0/2
Beraberlik%25 1/4%50 1/2
Mağlubiyet%50 2/4%50 1/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Al Rawdhah
Toplam (4)İç saha (1)
Attığı gol / maç1,25 (5 gol)1,00 (1 gol)
Yediği gol / maç0,75 (3 gol)2,00 (2 gol)
Al Shoalah
Toplam (4)Dış saha (2)
Attığı gol / maç1,50 (6 gol)0,00 (0 gol)
Yediği gol / maç1,75 (7 gol)1,00 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Al Rawdhah
Toplam (4)İç saha (1)
KG Var%50 2/4%100 1/1
1,5 Üst%75 3/4%100 1/1
2,5 Üst%50 2/4%100 1/1
3,5 Üst%0 0/4%0 0/1
Gol yememe%50 2/4%0 0/1
Al Shoalah
Toplam (4)Dış saha (2)
KG Var%50 2/4%0 0/2
1,5 Üst%75 3/4%50 1/2
2,5 Üst%50 2/4%0 0/2
3,5 Üst%50 2/4%0 0/2
Gol yememe%25 1/4%50 1/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Al Rawdhah
Toplam (4)İç saha (1)
Önde%0 0/4%0 0/1
Berabere%50 2/4%0 0/1
Geride%50 2/4%100 1/1
Al Shoalah
Toplam (4)Dış saha (2)
Önde%0 0/4%0 0/2
Berabere%50 2/4%100 2/2
Geride%50 2/4%0 0/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Al Rawdhah (4 maç)

1/101/X01/20X/11X/X1X/202/112/X02/21

Al Shoalah (4 maç)

1/101/X01/20X/10X/X1X/212/112/X02/21

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:20 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.

Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.