Al Quwa Al Jawiya 0-1 Al Karkh: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Al Quwa Al Jawiya 0–1 Al Karkh (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.
Paylaş
Maç özeti
Al Quwa Al Jawiya – Al Karkh maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: A. F. Salim 19' (Al Karkh).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Al Quwa Al Jawiya üstte · Al Karkh altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' gol: A. F. Salim (Al Karkh)
Maç olayları
- Al Quwa Al JawiyaAl Karkh
- 19'Gol A. F. Salim 0–1
Al Quwa Al Jawiya iç sahada (7 maç) · Al Karkh deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 12 maç (2021'den beri)
9 Al Quwa Al Jawiya2 berabere1 Al Karkh
- Al Quwa Al Jawiya iç sahada bu sezon kazanamadı: 7 maçta 5 beraberlik, 2 mağlubiyet.
- Al Karkh deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Al Quwa Al Jawiya, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez 2,5 üst bitti (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %54 7/13 | %71 5/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol) | 0,43 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (14 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol) | 1,57 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %43 3/7 |
| 2,5 Üst | %31 4/13 | %0 0/7 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %0 0/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Geride | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Geride | %31 4/13 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al Quwa Al Jawiya (13 maç)
Al Karkh (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al Quwa Al Jawiya (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Al Karkh (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 5 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Al Quwa Al Jawiya
Sarı 1 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 0,1)
Al Karkh
Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 128 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAl Quwa Al Jawiya
13. sıra · 12 puan · 11 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGBM
- 02.11 Al-Wasl FC 4–3 Al Quwa Al Jawiya M
- 29.10 Al Quwa Al Jawiya 0–0 Al Minaa Basra B
- 26.10 Al Quwa Al Jawiya 1–0 Pakhtakor G
- 22.10 Al Talaba 1–0 Al Quwa Al Jawiya M
- 17.10 Al Quwa Al Jawiya 0–0 Al-Karma B
Al Karkh
17. sıra · 9 puan · 11 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBBM
Puan durumu 28.10.2026 20:13 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 16:00: Iraqi League (Iraq) 13. haftasında ev sahibi Al Quwa Al Jawiya, konuk ekip Al Karkh. Sıralamada Al Quwa Al Jawiya 13., Al Karkh 17.; iki takım arasında 3 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Al Quwa Al Jawiya 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-5). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Al Karkh son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 9 gol yedi.
- Sıralama
- 13. (12 p) – 17. (9 p)
- Form (son 5)
- MBGMB – MBBMG
- H2H (G-B-M)
- 9-2-1 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,57 – 3,17 – 4,14
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Al Quwa Al Jawiya 9 – Al Karkh 1; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,17 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Mart 2026, Al Quwa Al Jawiya 1-0 Al Karkh.
Gol istatistikleri
Al Quwa Al Jawiya iç saha 6 maçta maç başına 0,50 gol attı, 0,67 gol yedi; Al Karkh dış saha 6 maçta 0,83 attı, 1,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Quwa Al Jawiya %50, Al Karkh %50. İlk yarıyı önde kapatma: Al Quwa Al Jawiya 0/6, Al Karkh 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,57, 0 – 3,17, 2 – 4,14. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,61.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %17; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Irak · Iraqi League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Karma | 11 | +9 | 24 |
| 2 | Newroz | 11 | +12 | 22 |
| 3 | Naft | 11 | +8 | 22 |
| 4 | Al Shorta | 11 | +7 | 20 |
| 5 | Erbil | 11 | +7 | 18 |
| 6 | Al Zawra'a | 11 | +6 | 18 |
| 7 | Al-Jolan SC | 11 | +2 | 17 |
| 8 | Duhok | 11 | +4 | 15 |
| 9 | Al Minaa Basra | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Ghaz Al Shamal | 11 | -1 | 14 |
| 11 | Al Talaba | 11 | -3 | 14 |
| 12 | Diyala | 11 | -1 | 13 |
| 13 | Al Quwa Al Jawiya | 11 | +1 | 12 |
| 14 | Mosul | 11 | -5 | 12 |
| 15 | Zakho | 11 | -6 | 12 |
| 16 | Gharraf | 11 | -7 | 10 |
| 17 | Al Karkh | 11 | -5 | 9 |
| 18 | Al Kahrabaa | 11 | -6 | 8 |
| 19 | Naft Maysan | 11 | -8 | 8 |
| 20 | Karbala | 11 | -13 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Karma | 6 | +8 | 16 |
| 2 | Al Minaa Basra | 7 | +4 | 14 |
| 3 | Al Zawra'a | 6 | +9 | 13 |
| 4 | Naft | 5 | +7 | 13 |
| 5 | Duhok | 6 | +7 | 12 |
| 6 | Zakho | 6 | +2 | 11 |
| 7 | Diyala | 5 | +4 | 10 |
| 8 | Erbil | 6 | +4 | 10 |
| 9 | Al Shorta | 6 | +4 | 10 |
| 10 | Al-Jolan SC | 6 | +1 | 10 |
| 11 | Newroz | 5 | +5 | 9 |
| 12 | Al Talaba | 6 | -1 | 9 |
| 13 | Al Karkh | 5 | +1 | 8 |
| 14 | Ghaz Al Shamal | 5 | +1 | 8 |
| 15 | Mosul | 5 | 0 | 7 |
| 16 | Al Kahrabaa | 5 | 0 | 6 |
| 17 | Naft Maysan | 5 | 0 | 6 |
| 18 | Gharraf | 5 | -1 | 5 |
| 19 | Al Quwa Al Jawiya | 5 | -1 | 4 |
| 20 | Karbala | 5 | -4 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Newroz | 6 | +7 | 13 |
| 2 | Al Shorta | 5 | +3 | 10 |
| 3 | Naft | 6 | +1 | 9 |
| 4 | Erbil | 5 | +3 | 8 |
| 5 | Al Quwa Al Jawiya | 6 | +2 | 8 |
| 6 | Al-Karma | 5 | +1 | 8 |
| 7 | Al-Jolan SC | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Ghaz Al Shamal | 6 | -2 | 6 |
| 9 | Al Talaba | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Al Zawra'a | 5 | -3 | 5 |
| 11 | Mosul | 6 | -5 | 5 |
| 12 | Gharraf | 6 | -6 | 5 |
| 13 | Duhok | 5 | -3 | 3 |
| 14 | Diyala | 6 | -5 | 3 |
| 15 | Al Kahrabaa | 6 | -6 | 2 |
| 16 | Naft Maysan | 6 | -8 | 2 |
| 17 | Karbala | 6 | -9 | 2 |
| 18 | Al Minaa Basra | 4 | -5 | 1 |
| 19 | Al Karkh | 6 | -6 | 1 |
| 20 | Zakho | 5 | -8 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 20:13 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 20:13 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Aynı gün Iraqi League'de oynanan diğer maçlar
- 18:30 AL Zawraa 0–3 AL Julan
