İtalya · Serie C · Grup C

Savoia – Potenza Calcio

Başlamasına 9 sa 52 dk Başlamadı

Savoia – Potenza Calcio: 8 Kasım 16:30, İtalya · Serie C · Grup C. Bu sezon Savoia evinde 5 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet; Potenza Calcio deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %92; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 14 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Stadio Giraud, Torre Annunziata

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiSavoiaPotenza Calcio
Lig sırası18. · 12 puan1. · 29 puan
Form (son 5)GMBGBGGBGG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,20 – 1,202,17 – 1,50
2,5 Üst biten%40%83
Karşılıklı gol%100%83
Gol yemediği%0%17
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: Savoia iç sahada (5 maç), Potenza Calcio deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Savoia iç sahada (5 maç) · Potenza Calcio deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,20 Gol atma maç başı 2,17
1,20 Gol yeme maç başı 1,50
%0 Gol yememe maçların %17
%100 KG Var maçların %83
%40 2.5 Üst maçların %83

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Savoia iç sahada 5 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Potenza deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Savoia, iç saha maçlarında 5 maçta 5 kez iki takım da gol attı (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Savoia

18. sıra · 12 puan · 12 maç · averaj -5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBGB

  1. 01.11 Salernitana 1–1 Savoia B
  2. 27.10 Savoia 2–0 Sorrento G
  3. 24.10 Savoia 1–1 Cosenza B
  4. 18.10 Audace Cerignola 4–0 Savoia M
  5. 10.10 Savoia 2–1 Inter U23 G
Deplasman

Potenza Calcio

1. sıra · 29 puan · 12 maç · averaj +15

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBGG

  1. 01.11 Potenza Calcio 4–2 Crotone G
  2. 27.10 Potenza Calcio 2–1 Bari G
  3. 23.10 Team Altamura 2–2 Potenza Calcio B
  4. 17.10 Potenza Calcio 2–1 Catania G
  5. 11.10 Foggia 1–3 Potenza Calcio G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Savoia 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-7). Son 5 maçta Potenza Calcio 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 13-7). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Savoia iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,20 gol yedi; Potenza Calcio dış saha 6 maçta 2,17 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Savoia %100, Potenza Calcio %83. İlk yarıyı önde kapatma: Savoia 2/5, Potenza Calcio 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,24, 0 – 3,23, 2 – 1,74. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,01.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %92; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 14 gol yediler.

Sıralama
18. (12 p) – 1. (29 p)
Form (son 5)
BGBMG – GGBGG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %83
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %83
iddaa MS 1-0-2
3,24 – 3,23 – 1,74

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Savoia
Toplam (12)İç saha (5)
Galibiyet%17 2/12%20 1/5
Beraberlik%50 6/12%60 3/5
Mağlubiyet%33 4/12%20 1/5
Potenza Calcio
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%75 9/12%50 3/6
Beraberlik%17 2/12%33 2/6
Mağlubiyet%8 1/12%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Savoia
Toplam (12)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,08 (13 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,50 (18 gol)1,20 (6 gol)
Potenza Calcio
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç2,67 (32 gol)2,17 (13 gol)
Yediği gol / maç1,42 (17 gol)1,50 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Savoia
Toplam (12)İç saha (5)
KG Var%67 8/12%100 5/5
1,5 Üst%83 10/12%100 5/5
2,5 Üst%42 5/12%40 2/5
3,5 Üst%25 3/12%0 0/5
Gol yememe%25 3/12%0 0/5
Potenza Calcio
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%83 10/12%83 5/6
1,5 Üst%83 10/12%83 5/6
2,5 Üst%83 10/12%83 5/6
3,5 Üst%67 8/12%67 4/6
Gol yememe%17 2/12%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Savoia
Toplam (12)İç saha (5)
Önde%25 3/12%40 2/5
Berabere%50 6/12%40 2/5
Geride%25 3/12%20 1/5
Potenza Calcio
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%50 6/12%33 2/6
Berabere%25 3/12%33 2/6
Geride%25 3/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Savoia (12 maç)

1/121/X11/20X/10X/X5X/212/102/X02/23

Potenza Calcio (12 maç)

1/161/X01/20X/11X/X2X/202/122/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Savoia (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 2 3
31-45 0 1
46-60 2 3
61-75 3 4
76-90 2 4

Potenza Calcio (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 4 1
31-45 1 2
46-60 2 5
61-75 8 1
76-90 6 2

Kartlar

Savoia

Sarı 29 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,4)

Potenza Calcio

Sarı 23 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie C · Grup C puan durumu · Serie C: Girone C

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Potenza 12921 3217 +1529 GGGBG
2Bari 12642 158 +722 MGBBB
3Scafatese 13562 2217 +521 BGMBG
4Audace Cerignola 13625 2015 +520 GGMGM
5Sorrento 12624 1613 +320 GMBBM
6Inter U23 13625 2220 +220 MBGMG
7Casertana 13553 1715 +220 GBBMG
8Catania 12615 2413 +1119 GGMGM
9SS Monopoli 12543 139 +419 BMGGB
10AZ Picerno 12606 2219 +318 MMMGG
11Giugliano 13517 1729 -1216 MGMGG
12Cavese 12435 2120 +115 GBGMM
13Salernitana 13364 1517 -215 BBMBM
14Foggia 12435 1315 -215 GMMGB
15Casarano 13436 1521 -615 BMGBM
16Team Altamura 12435 1117 -615 BMGBG
17Barletta 12264 1316 -312 MBGMB
18Savoia 12264 1318 -512 BGMBB
19Cosenza 12237 1023 -139 MGMBG
20Crotone 13148 1221 -91 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Potenza 6600 198 +1118
2Bari 7430 81 +715
3Audace Cerignola 6420 121 +1114
4Scafatese 6411 105 +513
5Giugliano 7412 1312 +113
6Cavese 6402 1710 +712
7AZ Picerno 6402 1510 +512
8Casertana 7331 129 +312
9Salernitana 7331 129 +312
10SS Monopoli 5320 72 +511
11Casarano 6321 107 +311
12Inter U23 7322 1212 011
13Catania 6312 145 +910
14Sorrento 6312 64 +210
15Barletta 6231 76 +19
16Foggia 6222 56 -18
17Team Altamura 6213 511 -67
18Savoia 5131 66 06
19Cosenza 6123 48 -45
20Crotone 7115 611 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Potenza 6321 139 +411
2Sorrento 6312 109 +110
3Catania 6303 108 +29
4Inter U23 6303 108 +29
5Scafatese 7151 1212 08
6Team Altamura 6222 66 08
7SS Monopoli 7223 67 -18
8Casertana 6222 56 -18
9Bari 5212 77 07
10Foggia 6213 89 -17
11AZ Picerno 6204 79 -26
12Savoia 7133 712 -56
13Audace Cerignola 7205 814 -66
14Cosenza 6114 615 -94
15Casarano 7115 514 -94
16Barletta 6033 610 -43
17Crotone 6033 610 -43
18Salernitana 6033 38 -53
19Cavese 6033 410 -63
20Giugliano 6105 417 -133

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Savoia3,24
X · Beraberlik3,23
2 · Potenza Calcio1,74

2,5 Alt / Üst

Alt1,92
Üst1,49

Karşılıklı gol

Var1,43
Yok2,01
Tüm marketler (19)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,38Yok1,11

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,38Üst2,14

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,6003,5422,91

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var5,701 ve Yok6,860 ve Var3,980 ve Yok13,702 ve Var3,202 ve Yok3,40

1. Yarı Sonucu

13,6602,1322,21

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,75Üst1,60

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,82Üst1,55

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,77Eşit3,292.1,88

Alt/Üst 3.5

Alt1,32Üst2,31

2. Yarı Sonucu

13,2802,4722,06

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,44Üst2,00

Çifte Şans

1 ve 01,581 ve 21,150 ve 21,14

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,64Üst ve Var1,75Alt ve Yok2,59Üst ve Yok8,19

Alt/Üst 1.5

Alt3,75Üst1,07

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var19,751 ve Yok4,270 ve Var6,310 ve Yok2,972 ve Var12,252 ve Yok2,56

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,331 ve 21,360 ve 21,10

Toplam Gol

0-1 gol3,972-3 gol1,854-5 gol3,026+ gol9,40

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,30Üst2,35