← Maçlar
Çekya · FNL · 13. hafta1 Kasım 2026 · 17:00 TSİ

1.SK Prostejov 0-0 SFC Opava: Maç Sonucu ve İstatistikleri

1.SK Prostejov
0–0İY 0–0
SFC Opava
Maç sonu

1.SK Prostejov 0–0 SFC Opava (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

1.SK Prostejov – SFC Opava maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

1.SK Prostejov üstte · SFC Opava altta

01530İY607590 46' oyuncu değişikliği: S. Jalovicor ↔ M. Halda (1.SK Prostejov)↔46' oyuncu değişikliği: S. Polasek ↔ E. Okeke (1.SK Prostejov)↔53' sarı kart: M. Cernak (1.SK Prostejov)63' oyuncu değişikliği: N. Turanjanin ↔ T. Mudry (SFC Opava)↔63' oyuncu değişikliği: P. Juritka ↔ B. Sy (SFC Opava)↔68' oyuncu değişikliği: M. Cernak ↔ P. Volesky (1.SK Prostejov)↔74' oyuncu değişikliği: J. Koudelka ↔ D. Alijagic (1.SK Prostejov)↔77' oyuncu değişikliği: F. Cejka ↔ D. Krch (SFC Opava)↔80' oyuncu değişikliği: J. Janoscin ↔ A. Aidara (SFC Opava)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 46' oyuncu değişikliği: S. Jalovicor ↔ M. Halda (1.SK Prostejov)
  • 46' oyuncu değişikliği: S. Polasek ↔ E. Okeke (1.SK Prostejov)
  • 53' sarı kart: M. Cernak (1.SK Prostejov)
  • 63' oyuncu değişikliği: N. Turanjanin ↔ T. Mudry (SFC Opava)
  • 63' oyuncu değişikliği: P. Juritka ↔ B. Sy (SFC Opava)
  • 68' oyuncu değişikliği: M. Cernak ↔ P. Volesky (1.SK Prostejov)
  • 74' oyuncu değişikliği: J. Koudelka ↔ D. Alijagic (1.SK Prostejov)
  • 77' oyuncu değişikliği: F. Cejka ↔ D. Krch (SFC Opava)
  • 80' oyuncu değişikliği: J. Janoscin ↔ A. Aidara (SFC Opava)

Maç olayları

  1. 1.SK ProstejovSFC Opava
  2. 80'J. Janoscin ↔ A. AidaraOyuncu değişikliği
  3. 77'F. Cejka ↔ D. KrchOyuncu değişikliği
  4. J. Koudelka ↔ D. AlijagicOyuncu değişikliği74'
  5. M. Cernak ↔ P. VoleskyOyuncu değişikliği68'
  6. 63'N. Turanjanin ↔ T. MudryOyuncu değişikliği
  7. 63'P. Juritka ↔ B. SyOyuncu değişikliği
  8. M. CernakSarı kart53'
  9. S. Jalovicor ↔ M. HaldaOyuncu değişikliği46'
  10. S. Polasek ↔ E. OkekeOyuncu değişikliği46'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

1.SK Prostejov
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%8 1/13%14 1/7
Beraberlik%62 8/13%71 5/7
Mağlubiyet%31 4/13%14 1/7
SFC Opava
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%29 4/14%17 1/6
Beraberlik%43 6/14%50 3/6
Mağlubiyet%29 4/14%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

1.SK Prostejov
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,23 (16 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç1,62 (21 gol)1,29 (9 gol)
SFC Opava
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,36 (19 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç1,50 (21 gol)1,83 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

1.SK Prostejov
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%77 10/13%86 6/7
1,5 Üst%77 10/13%86 6/7
2,5 Üst%62 8/13%57 4/7
3,5 Üst%46 6/13%43 3/7
Gol yememe%15 2/13%14 1/7
SFC Opava
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%64 9/14%50 3/6
1,5 Üst%79 11/14%67 4/6
2,5 Üst%57 8/14%67 4/6
3,5 Üst%36 5/14%50 3/6
Gol yememe%21 3/14%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

1.SK Prostejov
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%31 4/13%29 2/7
Berabere%31 4/13%29 2/7
Geride%38 5/13%43 3/7
SFC Opava
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%50 7/14%33 2/6
Berabere%29 4/14%33 2/6
Geride%21 3/14%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

1.SK Prostejov (13 maç)

1/111/X21/21X/10X/X3X/212/102/X32/22

SFC Opava (14 maç)

1/141/X11/22X/10X/X4X/202/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

1.SK Prostejov (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 3
31-45 3 3
46-60 3 1
61-75 3 3
76-90 4 5

SFC Opava (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 3 2
31-45 6 5
46-60 2 1
61-75 2 5
76-90 2 7

Kartlar

1.SK Prostejov

Sarı 30 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,3)

SFC Opava

Sarı 31 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Prostějov için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 8, yenilen 14. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Opava 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Prostějov 3, Opava 3 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Haziran 2026, Opava 1-1 Prostějov.

Form (son 5)
MMBBB – BMGGB
H2H (G-B-M)
3-5-3 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %60
iddaa MS 1-0-2
2,59 – 3,16 – 2,08
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Prostějov iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,50 gol yedi; Opava dış saha 5 maçta 1,60 attı, 2,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Prostějov %100, Opava %60. İlk yarıyı önde kapatma: Prostějov 2/6, Opava 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,59, 0 – 3,16, 2 – 2,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,83, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 2,00.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %80; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 23 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 20:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

12,59X3,1622,08

Çifte şans

1X1,40121,16X21,25

Karşılıklı gol

Var1,46Yok2,00

2,5 Alt / Üst

Alt1,83Üst1,56

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün FNL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.