← Maçlar
Çekya · FNL · 13. hafta1 Kasım 2026 · 12:15 TSİ

FK Viktoria Zizkov 0-1 FK Dukla Praha: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FK Viktoria Zizkov
0–1İY 0–0
FK Dukla Praha
Maç sonu

FK Viktoria Zizkov 0–1 FK Dukla Praha (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

FK Viktoria Zizkov – FK Dukla Praha maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: J. Plsek 71' (FK Dukla Praha).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FK Viktoria Zizkov üstte · FK Dukla Praha altta

01530İY607590 37' sarı kart: A. Batioja (FK Viktoria Zizkov)41' sarı kart: J. Okebugwu (FK Dukla Praha)66' oyuncu değişikliği: S. Hindi ↔ J. Plsek (FK Dukla Praha)↔66' oyuncu değişikliği: S. Sebrle ↔ R. Mikus (FK Dukla Praha)↔67' oyuncu değişikliği: F. Novotny ↔ D. Holasek (FK Viktoria Zizkov)↔67' oyuncu değişikliği: D. Kaulfus ↔ V. Prosek (FK Viktoria Zizkov)↔71' gol: J. Plsek (FK Dukla Praha)75' oyuncu değişikliği: P. Mares ↔ M. Hubinek (FK Viktoria Zizkov)↔75' oyuncu değişikliği: F. Papousek ↔ R. Hruby (FK Viktoria Zizkov)↔76' oyuncu değişikliği: B. Diallo ↔ N. Cisse (FK Dukla Praha)↔77' sarı kart: D. Zamazal (FK Dukla Praha)83' oyuncu değişikliği: R. Reiter ↔ O. Kujabi (FK Viktoria Zizkov)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 37' sarı kart: A. Batioja (FK Viktoria Zizkov)
  • 41' sarı kart: J. Okebugwu (FK Dukla Praha)
  • 66' oyuncu değişikliği: S. Hindi ↔ J. Plsek (FK Dukla Praha)
  • 66' oyuncu değişikliği: S. Sebrle ↔ R. Mikus (FK Dukla Praha)
  • 67' oyuncu değişikliği: F. Novotny ↔ D. Holasek (FK Viktoria Zizkov)
  • 67' oyuncu değişikliği: D. Kaulfus ↔ V. Prosek (FK Viktoria Zizkov)
  • 71' gol: J. Plsek (FK Dukla Praha)
  • 75' oyuncu değişikliği: P. Mares ↔ M. Hubinek (FK Viktoria Zizkov)
  • 75' oyuncu değişikliği: F. Papousek ↔ R. Hruby (FK Viktoria Zizkov)
  • 76' oyuncu değişikliği: B. Diallo ↔ N. Cisse (FK Dukla Praha)
  • 77' sarı kart: D. Zamazal (FK Dukla Praha)
  • 83' oyuncu değişikliği: R. Reiter ↔ O. Kujabi (FK Viktoria Zizkov)

Maç olayları

  1. FK Viktoria ZizkovFK Dukla Praha
  2. R. Reiter ↔ O. KujabiOyuncu değişikliği83'
  3. 77'D. ZamazalSarı kart
  4. 76'B. Diallo ↔ N. CisseOyuncu değişikliği
  5. P. Mares ↔ M. HubinekOyuncu değişikliği75'
  6. F. Papousek ↔ R. HrubyOyuncu değişikliği75'
  7. 71'Gol J. Plsek 0–1
  8. F. Novotny ↔ D. HolasekOyuncu değişikliği67'
  9. D. Kaulfus ↔ V. ProsekOyuncu değişikliği67'
  10. 66'S. Hindi ↔ J. PlsekOyuncu değişikliği
  11. 66'S. Sebrle ↔ R. MikusOyuncu değişikliği
  12. 41'J. OkebugwuSarı kart
  13. A. BatiojaSarı kart37'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FK Viktoria Zizkov
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%29 4/14%33 2/6
Beraberlik%21 3/14%33 2/6
Mağlubiyet%50 7/14%33 2/6
FK Dukla Praha
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%57 8/14%33 2/6
Beraberlik%21 3/14%33 2/6
Mağlubiyet%21 3/14%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FK Viktoria Zizkov
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,93 (13 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç1,57 (22 gol)1,33 (8 gol)
FK Dukla Praha
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,71 (24 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç1,36 (19 gol)1,83 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FK Viktoria Zizkov
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%43 6/14%50 3/6
1,5 Üst%64 9/14%67 4/6
2,5 Üst%57 8/14%50 3/6
3,5 Üst%21 3/14%33 2/6
Gol yememe%29 4/14%33 2/6
FK Dukla Praha
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%64 9/14%67 4/6
1,5 Üst%86 12/14%83 5/6
2,5 Üst%64 9/14%83 5/6
3,5 Üst%50 7/14%50 3/6
Gol yememe%29 4/14%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FK Viktoria Zizkov
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%14 2/14%17 1/6
Berabere%50 7/14%33 2/6
Geride%36 5/14%50 3/6
FK Dukla Praha
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%50 7/14%33 2/6
Berabere%21 3/14%17 1/6
Geride%29 4/14%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FK Viktoria Zizkov (14 maç)

1/111/X01/21X/12X/X1X/242/112/X22/22

FK Dukla Praha (14 maç)

1/141/X21/21X/13X/X0X/202/112/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FK Viktoria Zizkov (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 1 1
31-45 2 3
46-60 4 6
61-75 2 4
76-90 3 4

FK Dukla Praha (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 3
31-45 3 2
46-60 4 1
61-75 5 2
76-90 4 7

Kartlar

FK Viktoria Zizkov

Sarı 26 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,9)

FK Dukla Praha

Sarı 23 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Viktoria Žižkov için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 9, yenilen 5. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Dukla Prag 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-9).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Viktoria Žižkov 2, Dukla Prag 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Mart 2024, Dukla Prag 1-0 Viktoria Žižkov.

Form (son 5)
MBGGG – BMGMB
H2H (G-B-M)
2-1-5 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %80
iddaa MS 1-0-2
2,65 – 3,21 – 2,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Viktoria Žižkov iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,40 gol yedi; Dukla Prag dış saha 5 maçta 1,40 attı, 2,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Viktoria Žižkov %60, Dukla Prag %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Viktoria Žižkov %60, Dukla Prag %80. İlk yarıyı önde kapatma: Viktoria Žižkov 1/5, Dukla Prag 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,65, 0 – 3,21, 2 – 2,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,06.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 20:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

12,58X3,1822,07

Çifte şans

1X1,41121,16X21,25

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,07

2,5 Alt / Üst

Alt1,90Üst1,51

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün FNL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.