İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · J2 League 2026

Japonya

J2 League (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 156 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 08:00 TSİ · veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla

Shonan Bellmare

Takım seçimini kaldır
11. sıra 22 puan averaj +1 form BBGMM J2 League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 15 maç

5 galibiyet7 beraberlik3 mağlubiyet
15attığı gol
14yediği gol
1,00 – 0,93maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %26,7 4/15
  • KG Var %60,0 9/15
  • 2.5 Üst %26,7 4/15

İç saha 7 maç

2 galibiyet3 beraberlik2 mağlubiyet
7attığı gol
8yediği gol
1,00 – 1,14maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %14,3 1/7
  • KG Var %71,4 5/7
  • 2.5 Üst %28,6 2/7

Deplasman 8 maç

3 galibiyet4 beraberlik1 mağlubiyet
8attığı gol
6yediği gol
1,00 – 0,75maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %37,5 3/8
  • KG Var %50,0 4/8
  • 2.5 Üst %25,0 2/8

Sarı kart 13 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 15 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
H. Yamada 41100
T. Nishino 40000
H. Okuno 30000
Y. Hakamata 11000
F. González 10000
S. Matsumura 10000
Y. Fukazawa 10300
S. Takeda 03100
G. Yamaguchi 02000
K. Dohana 01100
K. Onose 01010
N. Kase 01000
S. Kozuki 01000
W. Shimoguchi 01100
Arthur Silva 00200
H. Matsumoto 00100
K. Sanada 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 13:40 TSİ
  • Yokohama FC ligin en golcü takımı: 16 maçta 32 gol.
  • Oita Trinita ve 2 takım daha yalnız 14 gol yedi.
  • Gol krallığında 3 oyuncu 7 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,53 gol ortalamasıyla oynanıyor (156 maçta 395 gol).
Maç15620 takım
Maç başına gol2,53395 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,9 (n=156)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,1 (n=156)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %44,9 (n=156)Beraberlik %23,7 (n=156)Deplasman %31,4 (n=156)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Albirex Niigata 16-132 GGMGG
2 Yokohama FC 16+1531 GBGGG
3 Kataller Toyama 16+1431 GMGGG
4 Tegevajaro Miyazaki 16+929 GGGGG
5 Omiya Ardija 15+927 MMBGG
18 Tochigi City 15-712 BBMMM
19 Imabari 16-1612 MMBMM
20 Ventforet Kofu 15-1812 MMBBM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Yokohama FC 32 gol · 16 maç
  2. 2Kataller Toyama 29 gol · 16 maç
  3. 3Omiya Ardija 27 gol · 15 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Oita Trinita 14 gol · 16 maç
  2. 1Shonan Bellmare 14 gol · 15 maç
  3. 1Vegalta Sendai 14 gol · 15 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Kataller Toyama %43,8 (n=16)
  2. 1Tokushima Vortis %43,8 (n=16)
  3. 3Consadole Sapporo %40,0 (n=15)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Tegevajaro Miyazaki

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Imabari

son 5 maçta 1 puan MMBMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Tegevajaro Miyazaki

maç başına puan dalgalanması 0,92 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Sagan Tosu

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %47,3Beraberlik %27,0Favori olmayan kazandı %25,8

2023–2026 · 1.202 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Carlinhos Júnior Omiya Ardija 7
  2. 1Edigar Junio Imabari 7
  3. 1J. Takahashi Montedio Yamagata 7

Asist

Tümü →
  1. 1M. Nakajima Vegalta Sendai 5
  2. 2Caprini Omiya Ardija 4
  3. 2D. Yamaguchi Iwaki 4

+7 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1M. Nakajima Vegalta Sendai 11
  2. 2Carlinhos Júnior Omiya Ardija 9
  3. 2K. Okumura Tegevajaro Miyazaki 9

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1H. Teruyama Tochigi City 8
  2. 2Y. Toyokawa Omiya Ardija 5
  3. 3A. Palocevic Imabari 4

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1H. Teruyama Tochigi City 3
  2. 2M. Hiraoka Tochigi City 2
  3. 3A. Palocevic Imabari 1

+12 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 156/156 İlk yarı skoru 156/156 Gol, asist, kart 156/156 Oyuncu dakikaları 0/156

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").