İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · J1 League 2027

Japonya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
J1 League (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2027 · oynanan maç 136 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 10:00 TSİ · veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla

Shimizu S-pulse

Takım seçimini kaldır
13. sıra 14 puan averaj -10 form GGBMM J-League

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 14 maç

4 galibiyet2 beraberlik8 mağlubiyet
10attığı gol
23yediği gol
0,71 – 1,64maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %14,3 2/14
  • KG Var %35,7 5/14
  • 2.5 Üst %42,9 6/14

İç saha 8 maç

2 galibiyet2 beraberlik4 mağlubiyet
6attığı gol
12yediği gol
0,75 – 1,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %12,5 1/8
  • KG Var %37,5 3/8
  • 2.5 Üst %37,5 3/8

Deplasman 6 maç

2 galibiyet0 beraberlik4 mağlubiyet
4attığı gol
11yediği gol
0,67 – 1,83maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 1/6
  • KG Var %33,3 2/6
  • 2.5 Üst %50,0 3/6

Sarı kart 22 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 14 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (14 m)İç saha (8 m)Dış saha (6 m)
Takımın
Topa sahip olma%42,8%44,4%40,7
Beklenen gol (xG)1,041,021,07
Toplam şut10,410,310,5
İsabetli şut3,13,13,2
Ceza sahası içi şut7,06,38,0
Korner5,25,54,8
Pas341345337
Pas isabeti%74%75%72
Kurtarış3,32,84,0
Faul11,411,011,8
Ofsayt0,90,90,8
Sarı kart1,501,002,17
Kırmızı kart0,210,120,33
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,821,672,12
Rakibin şutu13,512,814,5
Rakibin isabetli şutu4,94,16,0
Rakibin korneri5,94,38,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner11,07maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 8,5 üstü%7911/14
  • 9,5 üstü%649/14
  • 10,5 üstü%649/14
Kart2,71maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 3,5 üstü%365/14
  • 4,5 üstü%142/14
  • 5,5 üstü%71/14
İsabetli şut8,07maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 7,5 üstü%578/14
  • 8,5 üstü%365/14
  • 9,5 üstü%213/14
Toplam şut23,86maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 20,5 üstü%649/14
  • 22,5 üstü%649/14
  • 24,5 üstü%365/14
Faul23,57maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 22,5 üstü%649/14
  • 24,5 üstü%436/14
Ofsayt3,00maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 2,5 üstü%507/14
  • 3,5 üstü%365/14

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
Oh Se-Hun 21411 864
K. Matsuzaki 20110 519
T. Fujii 13200 692
Y. Shimamoto 11000 881
H. Sugai 10200 1.242
K. Kinoshita 10000 330
K. Kitagawa 10000 325
Y. Honda 10100 778
M. Yumiba 01000 974
R. Germain 01200 1.014
Won Du-Jae 01000 111
Capixaba 00100 217
Dieguinho 00000 295
J. Sumiyoshi 00010 245
K. Chiba 00000 19
K. Inoue 00200 384
K. Koizumi 00000 440
K. Kozuka 00000 158
Mateus Brunetti 00300 1.006
Park Seung-Wook 00100 649
R. Ohata 00000 3
S. Hasukawa 00000 312
S. Takagi 00000 22
T. Hirato 00000 146
T. Umeda 00000 1.080
Y. Oki 00000 180
Y. Takahashi 00300 540
Y. Tsuji 00000 111
Y. Yoshida 00000 270

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 10:00 TSİ
  • FC Tokyo ligin en golcü takımı: 14 maçta 33 gol.
  • FC Tokyo en az gol yiyen takım: 14 maçta 8 gol.
  • Léo Ceará (Kashima) 12 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,96 gol ortalamasıyla oynanıyor (136 maçta 403 gol).
Maç13620 takım
Maç başına gol2,96403 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%55,1 (n=136)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%57,4 (n=136)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %44,9 (n=136)Beraberlik %23,5 (n=136)Deplasman %31,6 (n=136)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Machida Zelvia 12+2027 MGGGB
2 FC Tokyo 12+1927 GGGBG
3 Sanfrecce Hiroshima 12+1926 GGGMG
4 Kashiwa Reysol 12+625 GGMBG
5 Vissel Kobe 12+723 GMGMB
18 Tokyo Verdy 12-128 MMMBG
19 Avispa Fukuoka 12-87 MGMMM
20 JEF United Chiba 12-127 MBBMB

Şampiyonlar LigiKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1FC Tokyo 33 gol · 14 maç
  2. 2Sanfrecce Hiroshima 32 gol · 13 maç
  3. 3Kashiwa Reysol 31 gol · 14 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1FC Tokyo 8 gol · 14 maç
  2. 2Machida Zelvia 10 gol · 13 maç
  3. 2Sanfrecce Hiroshima 10 gol · 13 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1FC Tokyo %78,6 (n=14)
  2. 2Sanfrecce Hiroshima %61,5 (n=13)
  3. 3Machida Zelvia %46,2 (n=13)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

FC Tokyo

son 5 maçta 13 puan GGGBG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Mito Hollyhock

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

FC Tokyo

maç başına puan dalgalanması 0,80 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Kawasaki Frontale

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %45,2Beraberlik %26,7Favori olmayan kazandı %28,1

2023–2026 · 1.056 maç

Bu sezon: favori kazandı %52,5 · beraberlik %27,5 · favori olmayan kazandı %20,0 · 40 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Léo Ceará Kashima 12
  2. 2A. Suzuki Sanfrecce Hiroshima 10
  3. 3M. Nagakura FC Tokyo 8

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1T. Kaneko Urawa 6
  2. 2K. Matsumura Yokohama F. Marinos 5
  3. 2Masa Kashiwa Reysol 5

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Suzuki Sanfrecce Hiroshima 14
  2. 2Léo Ceará Kashima 12
  3. 3M. Nagakura FC Tokyo 11

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1Y. Segawa Kashiwa Reysol 64 dk (7 gol · 451 dk)
  2. 2K. Yasuda V-varen Nagasaki 68 dk (5 gol · 342 dk)
  3. 3A. Cavric Kashima 76 dk (7 gol · 534 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Erison JEF United Chiba 6
  2. 2E. Miyamoto Fagiano Okayama 4
  3. 2J. Irvine Cerezo Osaka 4

+5 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Ohata Cerezo Osaka 1
  2. 1Dani Gómez FC Tokyo 1
  3. 1H. Shimoda Machida Zelvia 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 136/136 İlk yarı skoru 136/136 Gol, asist, kart 136/136 Oyuncu dakikaları 136/136

Maç istatistikleri

136 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,35maç başı · 136 maç
  • 8,5 üstü%5879/136
  • 9,5 üstü%4663/136
  • 10,5 üstü%3852/136
Kart3,03maç başı · 136 maç
  • 3,5 üstü%3446/136
  • 4,5 üstü%2027/136
  • 5,5 üstü%1013/136
İsabetli şut8,55maç başı · 136 maç
  • 7,5 üstü%5879/136
  • 8,5 üstü%4358/136
  • 9,5 üstü%3345/136
Toplam şut26,77maç başı · 136 maç
  • 20,5 üstü%85115/136
  • 22,5 üstü%77105/136
  • 24,5 üstü%6588/136
Faul22,52maç başı · 136 maç
  • 22,5 üstü%4764/136
  • 24,5 üstü%3649/136
Ofsayt3,58maç başı · 136 maç
  • 2,5 üstü%6791/136
  • 3,5 üstü%4663/136

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Sanfrecce Hiroshima7,413 m
  2. Fagiano Okayama6,414 m
  3. Urawa5,413 m
  4. FC Tokyo5,314 m
  5. Kashiwa Reysol5,214 m

En çok şut

  1. Sanfrecce Hiroshima19,813 m
  2. FC Tokyo16,714 m
  3. Urawa15,913 m
  4. Kashima15,514 m
  5. Kashiwa Reysol15,414 m

En çok isabetli şut

  1. Sanfrecce Hiroshima7,013 m
  2. Machida Zelvia5,913 m
  3. Kashiwa Reysol5,614 m
  4. Kawasaki Frontale5,514 m
  5. FC Tokyo5,414 m

En yüksek xG

  1. Sanfrecce Hiroshima2,7113 m
  2. FC Tokyo2,2314 m
  3. Machida Zelvia2,0113 m
  4. Kawasaki Frontale1,9914 m
  5. Vissel Kobe1,6513 m

Topa en çok sahip olan

  1. Sanfrecce Hiroshima%63,013 m
  2. Kashima%58,514 m
  3. Nagoya Grampus%56,914 m
  4. Kashiwa Reysol%54,214 m
  5. Gamba Osaka%54,213 m

En çok faul

  1. Tokyo Verdy14,014 m
  2. Avispa Fukuoka13,714 m
  3. Yokohama F. Marinos13,414 m
  4. JEF United Chiba13,413 m
  5. Kyoto Sanga13,014 m

En çok kart

  1. JEF United Chiba2,3813 m
  2. Cerezo Osaka2,0813 m
  3. Avispa Fukuoka2,0714 m
  4. Fagiano Okayama1,9314 m
  5. Kyoto Sanga1,7914 m

En çok ofsayt

  1. Fagiano Okayama2,814 m
  2. Mito Hollyhock2,213 m
  3. Nagoya Grampus2,114 m
  4. Tokyo Verdy2,114 m
  5. Kawasaki Frontale2,114 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").