İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · J1 League 2027

Japonya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
J1 League (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2027 · oynanan maç 136 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 10:00 TSİ · veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 10:00 TSİ
  • FC Tokyo ligin en golcü takımı: 14 maçta 33 gol.
  • FC Tokyo en az gol yiyen takım: 14 maçta 8 gol.
  • Léo Ceará (Kashima) 12 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,96 gol ortalamasıyla oynanıyor (136 maçta 403 gol).
Maç13620 takım
Maç başına gol2,96403 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%55,1 (n=136)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%57,4 (n=136)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %44,9 (n=136)Beraberlik %23,5 (n=136)Deplasman %31,6 (n=136)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Machida Zelvia 12+2027 MGGGB
2 FC Tokyo 12+1927 GGGBG
3 Sanfrecce Hiroshima 12+1926 GGGMG
4 Kashiwa Reysol 12+625 GGMBG
5 Vissel Kobe 12+723 GMGMB
18 Tokyo Verdy 12-128 MMMBG
19 Avispa Fukuoka 12-87 MGMMM
20 JEF United Chiba 12-127 MBBMB

Şampiyonlar LigiKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1FC Tokyo 33 gol · 14 maç
  2. 2Sanfrecce Hiroshima 32 gol · 13 maç
  3. 3Kashiwa Reysol 31 gol · 14 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1FC Tokyo 8 gol · 14 maç
  2. 2Machida Zelvia 10 gol · 13 maç
  3. 2Sanfrecce Hiroshima 10 gol · 13 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1FC Tokyo %78,6 (n=14)
  2. 2Sanfrecce Hiroshima %61,5 (n=13)
  3. 3Machida Zelvia %46,2 (n=13)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

FC Tokyo

son 5 maçta 13 puan GGGBG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Mito Hollyhock

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

FC Tokyo

maç başına puan dalgalanması 0,80 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Kawasaki Frontale

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %45,2Beraberlik %26,7Favori olmayan kazandı %28,1

2023–2026 · 1.056 maç

Bu sezon: favori kazandı %52,5 · beraberlik %27,5 · favori olmayan kazandı %20,0 · 40 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Léo Ceará Kashima 12
  2. 2A. Suzuki Sanfrecce Hiroshima 10
  3. 3M. Nagakura FC Tokyo 8

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1T. Kaneko Urawa 6
  2. 2K. Matsumura Yokohama F. Marinos 5
  3. 2Masa Kashiwa Reysol 5

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Suzuki Sanfrecce Hiroshima 14
  2. 2Léo Ceará Kashima 12
  3. 3M. Nagakura FC Tokyo 11

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1Y. Segawa Kashiwa Reysol 64 dk (7 gol · 451 dk)
  2. 2K. Yasuda V-varen Nagasaki 68 dk (5 gol · 342 dk)
  3. 3A. Cavric Kashima 76 dk (7 gol · 534 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Erison JEF United Chiba 6
  2. 2E. Miyamoto Fagiano Okayama 4
  3. 2J. Irvine Cerezo Osaka 4

+5 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Ohata Cerezo Osaka 1
  2. 1Dani Gómez FC Tokyo 1
  3. 1H. Shimoda Machida Zelvia 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 136/136 İlk yarı skoru 136/136 Gol, asist, kart 136/136 Oyuncu dakikaları 136/136

Maç istatistikleri

136 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,35maç başı · 136 maç
  • 8,5 üstü%5879/136
  • 9,5 üstü%4663/136
  • 10,5 üstü%3852/136
Kart3,03maç başı · 136 maç
  • 3,5 üstü%3446/136
  • 4,5 üstü%2027/136
  • 5,5 üstü%1013/136
İsabetli şut8,55maç başı · 136 maç
  • 7,5 üstü%5879/136
  • 8,5 üstü%4358/136
  • 9,5 üstü%3345/136
Toplam şut26,77maç başı · 136 maç
  • 20,5 üstü%85115/136
  • 22,5 üstü%77105/136
  • 24,5 üstü%6588/136
Faul22,52maç başı · 136 maç
  • 22,5 üstü%4764/136
  • 24,5 üstü%3649/136
Ofsayt3,58maç başı · 136 maç
  • 2,5 üstü%6791/136
  • 3,5 üstü%4663/136

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Sanfrecce Hiroshima7,413 m
  2. Fagiano Okayama6,414 m
  3. Urawa5,413 m
  4. FC Tokyo5,314 m
  5. Kashiwa Reysol5,214 m

En çok şut

  1. Sanfrecce Hiroshima19,813 m
  2. FC Tokyo16,714 m
  3. Urawa15,913 m
  4. Kashima15,514 m
  5. Kashiwa Reysol15,414 m

En çok isabetli şut

  1. Sanfrecce Hiroshima7,013 m
  2. Machida Zelvia5,913 m
  3. Kashiwa Reysol5,614 m
  4. Kawasaki Frontale5,514 m
  5. FC Tokyo5,414 m

En yüksek xG

  1. Sanfrecce Hiroshima2,7113 m
  2. FC Tokyo2,2314 m
  3. Machida Zelvia2,0113 m
  4. Kawasaki Frontale1,9914 m
  5. Vissel Kobe1,6513 m

Topa en çok sahip olan

  1. Sanfrecce Hiroshima%63,013 m
  2. Kashima%58,514 m
  3. Nagoya Grampus%56,914 m
  4. Kashiwa Reysol%54,214 m
  5. Gamba Osaka%54,213 m

En çok faul

  1. Tokyo Verdy14,014 m
  2. Avispa Fukuoka13,714 m
  3. Yokohama F. Marinos13,414 m
  4. JEF United Chiba13,413 m
  5. Kyoto Sanga13,014 m

En çok kart

  1. JEF United Chiba2,3813 m
  2. Cerezo Osaka2,0813 m
  3. Avispa Fukuoka2,0714 m
  4. Fagiano Okayama1,9314 m
  5. Kyoto Sanga1,7914 m

En çok ofsayt

  1. Fagiano Okayama2,814 m
  2. Mito Hollyhock2,213 m
  3. Nagoya Grampus2,114 m
  4. Tokyo Verdy2,114 m
  5. Kawasaki Frontale2,114 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").