İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Primeira Liga 2026

Portekiz

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Primeira Liga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 93 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:30 TSİ · veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla

11. sıra 12 puan averaj -1 form GGMMB Primeira Liga

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 11 maç

3 galibiyet3 beraberlik5 mağlubiyet
14attığı gol
15yediği gol
1,27 – 1,36maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %9,1 1/11
  • KG Var %63,6 7/11
  • 2.5 Üst %45,5 5/11

İç saha 6 maç

1 galibiyet3 beraberlik2 mağlubiyet
6attığı gol
7yediği gol
1,00 – 1,17maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 1/6
  • KG Var %66,7 4/6
  • 2.5 Üst %33,3 2/6

Deplasman 5 maç

2 galibiyet0 beraberlik3 mağlubiyet
8attığı gol
8yediği gol
1,60 – 1,60maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/5
  • KG Var %60,0 3/5
  • 2.5 Üst %60,0 3/5

Sarı kart 25 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 11 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (11 m)İç saha (6 m)Dış saha (5 m)
Takımın
Topa sahip olma%41,8%43,3%40,0
Beklenen gol (xG)1,331,321,34
Toplam şut11,812,211,4
İsabetli şut3,93,24,8
Ceza sahası içi şut7,07,36,6
Korner5,05,74,2
Pas342341344
Pas isabeti%79%78%81
Kurtarış3,03,32,6
Faul14,312,017,0
Ofsayt1,31,80,6
Sarı kart2,271,673,00
Kırmızı kart0,270,500,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,581,391,80
Rakibin şutu12,612,512,6
Rakibin isabetli şutu4,24,53,8
Rakibin korneri3,82,35,6

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,82maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 8,5 üstü%556/11
  • 9,5 üstü%556/11
  • 10,5 üstü%556/11
Kart4,36maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 3,5 üstü%829/11
  • 4,5 üstü%364/11
  • 5,5 üstü%91/11
İsabetli şut8,09maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 7,5 üstü%738/11
  • 8,5 üstü%455/11
  • 9,5 üstü%273/11
Toplam şut24,36maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 20,5 üstü%9110/11
  • 22,5 üstü%738/11
  • 24,5 üstü%455/11
Faul25,73maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 22,5 üstü%829/11
  • 24,5 üstü%455/11
Ofsayt2,36maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 2,5 üstü%455/11
  • 3,5 üstü%182/11

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
D. Camara 30100 447
Vivaldo Semedo 30100 420
Chiquinho 23311 729
Figueiredo 20200 829
Ian Luccas 20300 666
André Vidigal 10111 325
Francisco Chissumba 10100 575
Diogo Filipe Spencer Marques 03200 550
I. James 02000 950
Matheus Mendes 01100 990
Rayan 01000 492
Vasco Moreira 01000 56
B. Meupiyou 00000 173
C. Nuozzi 00000 36
D. Gui 00400 719
M. Essimi Ateba 00100 64
Matheus França 00000 139
S. Baseya 00010 636
S. Merheg 00000 94
Sergi Gómez 00000 638
Toni Tamarit 00000 90
Y. Bojang 00400 783
Z. Kassary 00000 50
Zoubdi 00100 396
Zé Rafael 00000 66

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 04:08 TSİ
  • Benfica ligin en golcü takımı: 10 maçta 27 gol.
  • FC Porto en az gol yiyen takım: 10 maçta 4 gol.
  • V. Pavlidis (Benfica) 10 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,63 gol ortalamasıyla oynanıyor (93 maçta 245 gol).
Maç9318 takım
Maç başına gol2,63245 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%46,2 (n=93)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%52,7 (n=93)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %40,9 (n=93)Beraberlik %21,5 (n=93)Deplasman %37,6 (n=93)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 FC Porto 10+2130 GGGGG
2 Benfica 10+1925 GMGGG
3 Sporting CP 11+1324 BGMGG
4 Santa Clara 10+921 GBGMG
5 Arouca 11+520 BGGGM
16 Nacional 10-97 MMMGM
17 Rio Ave 10-147 BMGMM
18 Estoril 10-142 MMMMM

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Benfica 27 gol · 10 maç
  2. 2FC Porto 25 gol · 10 maç
  3. 3Sporting CP 24 gol · 11 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1FC Porto 4 gol · 10 maç
  2. 2Santa Clara 6 gol · 10 maç
  3. 3Gil Vicente 7 gol · 10 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1FC Porto %60,0 (n=10)
  2. 1Santa Clara %60,0 (n=10)
  3. 3Arouca %54,5 (n=11)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

FC Porto

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Estoril

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

FC Porto

maç başına puan dalgalanması 0,00 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Moreirense

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %60,3Beraberlik %23,4Favori olmayan kazandı %16,2

2023–2026 · 880 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1V. Pavlidis Benfica 10
  2. 2L. Suárez Sporting CP 9
  3. 3G. Prestianni Benfica 6

Asist

Tümü →
  1. 1N. Djouahra Arouca 6
  2. 2Pepê Aquino FC Porto 5
  3. 3C. Kahraman Academico Viseu 4

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1V. Pavlidis Benfica 13
  2. 2G. Prestianni Benfica 10
  3. 2L. Suárez Sporting CP 10

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1Borja Sainz FC Porto 72 dk (5 gol · 361 dk)
  2. 2V. Pavlidis Benfica 81 dk (10 gol · 810 dk)
  3. 3L. Suárez Sporting CP 82 dk (9 gol · 739 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1D. Gui Alverca 4
  2. 1David Sousa Casa Pia 4
  3. 1Eddy Doue Estrela 4

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Ntoi Rio Ave 2
  2. 2A. Ndoye Vitória SC 1
  3. 2André Vidigal Alverca 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 93/93 İlk yarı skoru 93/93 Gol, asist, kart 93/93 Oyuncu dakikaları 93/93

Maç istatistikleri

93 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,86maç başı · 93 maç
  • 8,5 üstü%4946/93
  • 9,5 üstü%4239/93
  • 10,5 üstü%3028/93
Kart4,54maç başı · 93 maç
  • 3,5 üstü%6863/93
  • 4,5 üstü%4542/93
  • 5,5 üstü%3028/93
İsabetli şut8,11maç başı · 93 maç
  • 7,5 üstü%5753/93
  • 8,5 üstü%4340/93
  • 9,5 üstü%3230/93
Toplam şut24,91maç başı · 93 maç
  • 20,5 üstü%7772/93
  • 22,5 üstü%6258/93
  • 24,5 üstü%4845/93
Faul25,63maç başı · 93 maç
  • 22,5 üstü%7368/93
  • 24,5 üstü%5753/93
Ofsayt2,56maç başı · 93 maç
  • 2,5 üstü%4946/93
  • 3,5 üstü%2523/93

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Benfica7,310 m
  2. FC Porto7,010 m
  3. Vitória SC5,510 m
  4. Sporting CP5,511 m
  5. Famalicao5,311 m

En çok şut

  1. Benfica18,610 m
  2. Vitória SC16,910 m
  3. FC Porto16,610 m
  4. Sporting CP15,711 m
  5. SC Braga14,310 m

En çok isabetli şut

  1. FC Porto6,710 m
  2. Benfica6,210 m
  3. Sporting CP5,811 m
  4. Estoril4,710 m
  5. Vitória SC4,310 m

En yüksek xG

  1. Benfica2,2710 m
  2. FC Porto2,2310 m
  3. Sporting CP1,9211 m
  4. Vitória SC1,5610 m
  5. Alverca1,3311 m

Topa en çok sahip olan

  1. Benfica%63,410 m
  2. Sporting CP%60,811 m
  3. SC Braga%59,810 m
  4. FC Porto%56,310 m
  5. Vitória SC%53,810 m

En çok faul

  1. Vitória SC16,210 m
  2. Maritimo15,110 m
  3. Alverca14,311 m
  4. SC Braga14,210 m
  5. FC Porto14,110 m

En çok kart

  1. Santa Clara3,1010 m
  2. Arouca2,9111 m
  3. Academico Viseu2,8010 m
  4. Vitória SC2,7010 m
  5. Alverca2,5511 m

En çok ofsayt

  1. FC Porto2,310 m
  2. SC Braga2,310 m
  3. Benfica1,910 m
  4. Sporting CP1,611 m
  5. Gil Vicente1,610 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").